Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте , имам следния проблем . В едната стая рутера ми е TP-LINK TL-WR940N , а в другата на настолния компютър съм сложил Archer T2UH AC600 удължен с USB Кабел . Хващам добре интернет , стената е гипсокартон с вата . Проблема е че обаче в игри ми се качва MS-то с по 20-40 разлика нагоре надолу и получвама някакви лагове , все едно ми прекъсва за стотна от секундата интернета . Какъв може да е проблема и решението какво е ? Благодаря .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Раян Николов написа:

Здравейте , имам следния проблем . В едната стая рутера ми е TP-LINK TL-WR940N , а в другата на настолния компютър съм сложил Archer T2UH AC600 удължен с USB Кабел . Хващам добре интернет , стената е гипсокартон с вата . Проблема е че обаче в игри ми се качва MS-то с по 20-40 разлика нагоре надолу и получвама някакви лагове , все едно ми прекъсва за стотна от секундата интернета . Какъв може да е проблема и решението какво е ? Благодаря .

Решението, може би най доброто е  - кабел между рутера и настолния компютър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С wifi адаптер директно към дъното а не чрез USB , няма ли да си помогна или проблема е в не стабилноста на безжичната връзка ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Раян Николов написа:

С wifi адаптер директно към дъното а не чрез USB , няма ли да си помогна или проблема е в не стабилноста на безжичната връзка ?

WI-FI адаптер, директно към дъното като твоя, който си посочил, няма как да го монтираш. Трябва ти нов адаптер, за PSI слот а не със USB. Разумния вариант за теб е кабел между рутера и настолния компютър. При WI-FI наистина може да се получи лаг , та дори и загуба на пакети. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избери си няколко сайта или IP адреса. Пусни ping към тях от система зад основния рутер и свързано по кабел устройство и от системата която ползваш сега - виж какво е закъсненнието. След това увеличи размера на пакета - отново виж резултата. Пускай ги бепрекъснато за няколко минути - 1-2 минути са достатъчни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох ..

[win]+[r] > cmd [enter]

ping www.kaldata.com -t [enter]

Reply from 104.26.6.17: bytes=32 time=4ms TTL=58

[ctrl] + [c] за спиране

ping 104.26.6.17 -t -l 150 (адреса на сайта е заменен с неговото IP, защото вече го знаем)

Reply from 104.26.6.17: bytes=150 time=5ms TTL=58

[ctrl] + [c] за спиране

Ако имаш IP адреса на сървъра на играта си - пробваш с него или със всичко друго което прецениш - различни ресурси през една и съща система могат да дават различни резултати, както и един и същ ресурс през различни системи също.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Раян Николов написа:
  • В едната стая рутера ...
  • ... в другата на настолния компютър съм сложил Archer T2UH AC600
  • Хващам добре интернет ...
  • ... и получва някакви лагове ...

А нещичко за настройки на WiFi мрежата - честота, широчина на лентата ... ?
За натовареността на канала - от съседни устройства?

Затова @Kolev71препоръчва „класиката“ - „По жицата“, но не от Йордан Йовков!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таз игра я играх миналия месец с един D-link DIR636L (инсталиран 2014 г.) и накрая инвестирах малко пари за двулентов рутер и нещата се оправиха.

Отделно с програмката Wifi-Analyzer сканирах мрежите около мен и настроих ръчнo канала на сигнала kaкто е писано над моя пост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.04.2021 г. в 10:27, Раян Николов написа:

Какъв може да е проблема и решението какво е ?

на 28.04.2021 г. в 10:27, Раян Николов написа:

удължен

Махаш удължението ... примерно ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване