Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препотъчайте ми кепчър HDMI към USB

Препоръчан отговор

Имах такъв закупен от Анима.бг, но изгоря по време на стрийминг. Не виждам в сайта им да продават такъв сега. За това си търся същият вариант кепчър за лаптопа ми. Въпроса е да може да стриймвам 1080р без да прегрява като този, който изгоря. Надявам се да ми помогнете с избора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Бисер Петков написа:

Имах такъв закупен от Анима.бг, но изгоря по време на стрийминг. Не виждам в сайта им да продават такъв сега. За това си търся същият вариант кепчър за лаптопа ми. Въпроса е да може да стриймвам 1080р без да прегрява като този, който изгоря. Надявам се да ми помогнете с избора.

"За това си търся същият вариант кепчър за лаптопа ми. "

Да беше споделил модела му, защото без него никой не може да ви помогне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Kolev71 написа:

"За това си търся същият вариант кепчър за лаптопа ми. "

Да беше споделил модела му, защото без него никой не може да ви помогне.

Няма как да се разбере името му. На него си пише само HD Capture и от другата страна е лепенката на Анима.бг, а компютъра го открива като AV2 ot USB
Запазил съм си все пак още тогава снимка от сайта им:
937637141__2021-05-02_170924.png.1741c407ec73d68e1f349c07d1d456f9.png

Обаче по-голяма резолюция от 480р не позволяваше. Сега се заглеждам за този, защото позволява 1080р, ама не съм сигурен дали ще ми върши работа много часове стрийминг без да прегрява. Пък и все пак ми трябва за лаптопа, за това гледам такова свързване да е: https://magazin.photosynthesis.bg/bg/70749-videoustrojstvo-atomos-connect-4k.html?search_query=atomos&results=88

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Бисер Петков написа:

Няма как да се разбере името му. На него си пише само HD Capture и от другата страна е лепенката на Анима.бг, а компютъра го открива като AV2 ot USB
Запазил съм си все пак още тогава снимка от сайта им:
937637141__2021-05-02_170924.png.1741c407ec73d68e1f349c07d1d456f9.png

Обаче по-голяма резолюция от 480р не позволяваше. Сега се заглеждам за този, защото позволява 1080р, ама не съм сигурен дали ще ми върши работа много часове стрийминг без да прегрява. Пък и все пак ми трябва за лаптопа, за това гледам такова свързване да е: https://magazin.photosynthesis.bg/bg/70749-videoustrojstvo-atomos-connect-4k.html?search_query=atomos&results=88

"Не виждам в сайта им да продават такъв сега."

Този сайт  Анима.бг  въобще не се отваря с три различни браузъра. Ти сигурен ли си че си го гледал?

ScreenShot002.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Kolev71 написа:

"Не виждам в сайта им да продават такъв сега."

Този сайт  Анима.бг  въобще не се отваря с три различни браузъра. Ти сигурен ли си че си го гледал?

ScreenShot002.jpg

Ти сигурен ли си, че е "анима.бг" защото при мен се отваря....

image.png.f309f9d642c3f57b0f35e7c2d3995469.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, PsyManDelic написа:

преди 11 минути, PsyManDelic написа:

На снимката е написан сайта. Явно нещо не го виждаш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо е изписан линка с кирилица? Последното нещо, което купих от Анима БГ  е този преобразувател: https://animabg.com/store/computer_accessories/0069/index.php?cls=0069#gsc.tab=0

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, JKirilov написа:

Едва ли "кепчър" е точното, но увидим...

Кепчър може да го наречем, само ако прави записи, тоест да улавя видео съдържанието и да го пише на твърд диск. Питащият говори за стрийминг, тоест само да му се появява на екрана, предполагам. :rolleyes: На мен не ми е известно защитен сигнал да се преобразува лесно в някаква форма на видео за компютър, било цифрово или аналогов за тунерче като изход! Все по-рядко можеш да намериш устройство, което да заобикаля защитата. Говорим за телевизия и за блурейки. Не че се случват някакви подобрения, а законът притиска производителите на сплитери и преобразуватели да поддържат HDCP защита.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно кепчър си се нарича, и целта му е да прихваща (от там и името му) сигнала от hdmi изхода на дадено устройство в случая лаптоп и да го подава за последваща дейност запис или стриминг  в реално време на платформи като ютуб и др. най-често се ползва от геймъри, чрез него си спестяват ползването на софтуерни скриин рекордери, които пречат и ядат от ресурсите на машината на която играят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На някой хора им е майтап работа. Да не забравят само, че грозде от репеи не могат и посмъртно да си наберат!

Имам профи кепчър карта в компютъра си на Блек Меджик за 16 броя камери с BNC/SDI входове. Но за дребни тържества не ми се мъкне тежкият компютър и за това бях купил тоз малкия кепчър.

Работя с vMix-23 Pro за стрийминг, защото много от материалите по БТВ и Нова, аз съм им предавал за района на Тетевен. Особено катастрофи. Но не искам за някакво си джипси парти, като последното в НДК, ресторант Лаура да мъкна компютъра. С три камери, малкия монтажен пулт и този кепчър свърших работа. На полседното тържество не издържа до края и изгоря. А беше много прегрял. 

Питам сериозно за малък кепчър, а някой хора си показват "манталитета", а това е грозното не само за този случай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не  обръщай внимание на простотията ни, сега по същество единственото което намерих на нашите простори в интернет и  отговаря на вашите изисквания е това предложение но ми се струва скъпичко, друг вариант е да поръчате от китай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване