Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Обмислям да си изтрия акаунта в gmail (електронната поща, която ползвам от над 10 години), за да си направя нова и въобще рестарт. Проблемът е, че с нея съм се логвал и регистрирал на доста места, вкл. youtube, дори май новия лаптоп успях да го пусна с ел. поща. Та въпросът ми е - ако си изтрия акаунта, всичко навсякъде ли ще се изтрие? Каналът ми в ютуб има клипове и над 400 "харесани" клипчета, които си гледам и ще ги изгубя. И най-вече лаптопа да не стане нефункционален и да трябва преинсталация някаква? Благодаря за всяко споделено мнение и опит. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре не си прави експерименти, да не изчезне нещо, което после да се окаже, че ти е важно. По-добре си направи нов акаунт само.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Акаунта в Gmail е пряко свързан с канала ти в yt ако същия правен докато си бл свързан за този акаунт който искаш да изтриеш.
Варианта при такъв случай е просто да промениш информацията в този акаунт така че да няма нищо общо с теб, но да не го триеш.
Другата опция е теглене на всичко от канала и качване в нов който може да е със същото име и т.н. но с новия акаунт.

Колкото до потребителите ти в сайтове които НЕ СА собственост на Гошко, преди да изтриеш въпросната сметка, променяш данните за достъп до съответните сайтове и тогава триеш.

По въпроса за работата на лаптопа или друго устройство, никоя джаджа НЕ ТЕ задължава да ползваш Гошо акаунт за да работи, дори андроид джиджавките.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи си втора поща в Gmail и постепенно си пререгистрирай всички приложения, с които работиш и които ти искат Gmail за удостоверяване. Така след време спокойно ще може да си закриеш старата поща. Не знам обаче поради каква причина е нужно това упражнениe, но ти си знаеш най-добре.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване