Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

От снощи имам проблем с достъпа в сайта писах в фейс групата на Добрич и с други доставчици имат проблем .Какво става каква е тая DDos голяма атака други говоря някакъв кавал , който качвал торенти прави reseed .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, adersa написа:

От снощи имам проблем с достъпа в сайта писах в фейс групата на Добрич и с други доставчици имат проблем .Какво става каква е тая DDos голяма атака други говоря някакъв кавал , който качвал торенти прави reseed .

При мен не се наблюдава подобно явление. Нормално си работи тракера. Отговорих ти повече заради това, че част от хората имат проблем със забавянето на публикуването на отговор по дадена тема, за да видя дали все още продължава. Да, продължава, но с F5 веднага е на страницата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kolev71 написа:

. Отговорих ти повече заради това, че чат от хората имат проблем със забавянето на публикуването на отговор по дадена тема, за да видя дали все оюе продължава.

И аз имах подобен проблем слетобяд .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се бъгна форума май :) И при мен забавя постването, но като изчакам и натисна ф5 се появява, преди малко го "открих" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Raze написа:

А сега де, моя пост кой и защо го скри?!?

Личи, че е имало пост над моя, който явно е твой, но мястото е празно при мен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Raze написа:

Нещо се бъгна форума май :) И при мен забавя постването, но като изчакам и натисна ф5 се появява, преди малко го "открих" :)

Ето го твоя, но е в розово. А по какви причини, не зня. Явно за...преглед от мод.

ScreenShot003.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би заради връзката, ама това откога е така.....? Сефте ми се получава и друг път съм давал връзки, дори и тази. А и раздела не е от специалните, където трябва да се одобри мнението....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Raze написа:

Може би заради връзката, ама това откога е така.....? Сефте ми се получава и друг път съм давал връзки, дори и тази. А и раздела не е от специалните, където трябва да се одобри мнението....

И при мен е сефте за 18 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо има бол теми за този сайт, ползвай търсачката!

2.4 Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.

И следва най- простото какво дават  ping / tracert до сайта и отговорът е ясен.

При мен дава

6     4 ms     4 ms     4 ms  JMX02.sof1.net.telehouse.bg [178.132.80.138]
  7    15 ms    15 ms    15 ms  80.97.248.54
  8    12 ms    12 ms    11 ms  104.21.23.130

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Raze написа:

А сега де, моя пост кой и защо го скри?!?

Имаш цензура на връзката. Явно е в списъка на спама.

преди 12 часа, adersa написа:

Имам бан по ип темата да се трие !

Кажи сега приятелю, защо те изгониха? Какво се случи? Понеже и аз имам лично наблюдение. За комплексара там няма закони, няма правила, той ще погази всякакви правила, но за всички останали има правила и ги гони. Или си преминал в някаква битка на спам и го отнесе?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Бонбон с катран! написа:

Кажи сега приятелю, защо те изгониха? Какво се случи?

преди 4 часа, adersa написа:

Явно при някои работи добре при други зле .

Явно нямам бан по ип зарежда много бавно тракера .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, adersa написа:

Явно нямам бан по ип зарежда много бавно тракера .

Едва ли. Ако имаш бан, изобщо няма да те пусне в сайта. А и ме съмнява да банват определени хора по IP, почти никой не ползва статично, IP адресите се генерират от доставчика и често се променят. Проблема е във връзката или доставчика ти. Пробва ли с някое прокси?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Raze написа:

Пробва ли с някое прокси?

Да и от мобилният работи ама едва ли е от доставчика вече заваляха теми в форума им за проблема при други работи добре при други не .

не е болка за умираме ама от там на тв си гледах новите епизоди на кеч федерациите , и си дърпах субки за хд филми ,  които гледам директно на тв от друг тракер извън бг .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване