Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Моите причини да си купя нова кола

jhoro
 Сподели

Препоръчан отговор

След като чухме Вашите три причини, да НЕ си купите нова кола - нека да „обърнем палачинката”.

Може би трябва да разделим нещата в три нива:

1. Моите причини, да си купя кола'
  2. Моите причини, да си купя нова (за мен) кола.
  3. Моите причини, да си купя „чисто” нова кола.

Предполагам, че ще стигнем и до конкретни марки и модели. Раздела е „Хоби, Развлечение и Свободно време“ - така, че нека да е по-развлекателно.

Микрофона е Ваш!  

Mic Test GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шофиранетоми е страст. Аз съм човека с бензин в кръвта. Имам апсолютно   всички категории без ВЕ, книжката ми е без дата на изтичане включително на професионалните категории. За мен няма по-голямо удоволствие от шофирането. До сега съм си купувал предимно колите, чисто за кеф. Последните 2-3 години и от практична гледна точка.Ако си купя нова, то ще чисто от практична гледна точка. Но за кеф искам  или Corrado VR6 , или Calibra VR6 или Corsa B 109 коня, с мегдан за засилване маторя, или Alfa 156 6 цилиндъра, или BMW E46 или Сааб 9-5, или Honda Civic coupe 1.7i LS

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Граф Монте Кристо написа:

Шофиранетоми е страст. Аз съм човека с бензин в кръвта. Имам апсолютно   всички категории без ВЕ, книжката ми е без дата на изтичане включително на професионалните категории. За мен няма по-голямо удоволствие от шофирането. До сега съм си купувал предимно колите, чисто за кеф. Последните 2-3 години и от практична гледна точка.Ако си купя нова, то ще чисто от практична гледна точка. Но за кеф искам  или Corrado VR6 , или Calibra VR6 или Corsa B 109 коня, с мегдан за засилване маторя, или Alfa 156 6 цилиндъра, или BMW E46 или Сааб 9-5, или Honda Civic coupe 1.7i LS

Графе!

Изброил си точно  7 автомобила, които ти харесват. Защо тогава не си купиш и седемте. Всеки ден от седмицата ще си с нов модел. Българките ще ахнат по теб и само ще си викат." Какъв мъж! При толкова автмобила, този е червив с пари". Току виж си се сдобил и с жена за определено време. Я опитай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Граф Монте Кристо написа:

Имам апсолютно   всички категории без ВЕ, книжката ми е без дата на изтичане включително на професионалните категории. 

Преглед на изображението източник

Няма такива филми!!!

В България

Цитат

Срок на валидност:

• За свидетелства за управление на МПС Категории: АМ, А, B - 10 години.
  • За свидетелства за управление на МПС Категории: C, D, CE, DE, Ткт, Tтм, Ттб  - 5 години.

Във Великобритания почти същото, но ако си над 70 години - срок на валидност 3 години!
Но пък се подменя безплатно.

преди 2 минути, Kolev71 написа:

Защо тогава не си купиш и седемте. Всеки ден от седмицата ще си с нов модел.

Докато шофира единия - ще пребоядисват другите и ... пак нови!
Луд на шарено се радва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Kolev71 написа:

Графе!

Изброил си точно  7 автомобила, които ти харесват. Защо тогава не си купиш и седемте. Всеки ден от седмицата ще си с нов модел. Българките ще ахнат по теб и само ще си викат." Какъв мъж! При толкова автмобила, този е червив с пари". Току виж си се сдобил и с жена за определено време. Я опитай!

Първо дядо Стефане имах две от най-красивите жени, още когато се возих с тролея и тия изброени коли ги гледах как ги караха баровците, които имаха доста по-грозни жени от мен. Второ стопанисването на толкова коли си иска време и отговорности както и доста място. Отговорности имам предостатъчно, а време и място нямам никакво.И трето в момента имам 4 мпс-та и са ми предостатъчно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Граф Монте Кристо написа:

Първо дядо Стефане имах две от най-красивите жени, още когато се возих с тролея и тия изброени коли ги гледах как ги караха баровците, които имаха доста по-грозни жени от мен. Второ стопанисването на толкова коли си иска време и отговорности както и доста място. Отговорности имам предостатъчно, а време и място нямам никакво.И трето в момента имам 4 мпс-та и са ми предостатъчно.

Аз се радвам за теб. А и Жорката е написал, че в темата може да има и...майтап. Дали ще е с теб, дали с мен - няма значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Граф Монте Кристо написа:

И трето в момента имам 4 мпс-та и са ми предостатъчно.

Бре в тоя Иф само 4 камионетки ли са останали...
Криза ей...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Bubbles написа:

Ама той е със синя кръв бре, за него законите са други.

Книжката ми е с дипломатически статут, бих я снимал, само при положение, че обещаете ти и Жоро да не пишете повече в раздел автомобили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Bubbles написа:

Ама той е със синя кръв бре, за него законите са други.

Не знаех, че има и мъже ... рекламиращи дамски превръзки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Граф Монте Кристо написа:

Книжката ми е с дипломатически статут, бих я снимал, само при положение, че обещаете ти и Жоро да не пишете повече в раздел автомобили.

И аз мога да не пиша в този раздел, защото само мога да ги карам, но не им разбирам и не обичам да приличам на "масленик"  (нали знаеш какво значи?)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Граф Монте Кристо написа:

Книжката ми е с дипломатически статут...

А моята е издадена в Асгард!

Хайде ... малко по-сериозно.
Ако се замислиш - „Защо има различни срокове на валидност“ - ще се сетиш, че дипломатически статут няма нищо общо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Граф Монте Кристо написа:

Е нали си дипломат, нормално. Ама си малко бльон, щото тя е с ДВА дипломатически статута. Обърни я от другата страна, да видиш че има още един.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, jhoro написа:

А моята е издадена в Асгард!

Хайде ... малко по-сериозно.
Ако се замислиш - „Защо има различни срокове на валидност“ - ще се сетиш, че дипломатически статут няма нищо общо!

Жоре знаеш, че има много хора, които се ползват с превилегии много по-големи от на обикновенния ратай. Когато имаш хора на високите етажи в държавната машина всичко е възможно. А и всяка страна си има собствена юрисдикция. Например гръцките книжки пише само на гръцки в тях. Макър, че в една книжка издадена от страна на ЕС трябва да пише поне на четири езика отгоре СУМП. От долу данните на английски и езика на страната от, която е издадена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въй, хора по високите етажи на власта, привилегии, а той скромен, скромен бъхта в строителството едно признание и дипломатически статут му стигат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Граф Монте Кристо написа:

А и всяка страна си има собствена юрисдикция.
Например гръцките книжки пише само на гръцки в тях. Макър, че в една книжка издадена от страна на ЕС трябва да пише поне на четири езика отгоре СУМП. От долу данните на английски и езика на страната от, която е издадена.

За първото съм съгласен, ама после ...

Що са мъчиш, да ни мяташ по върбите??? Другите - не мен.
Поглеждам ... и нищо! При мен пише само „DRIVING LICENE“ - на британски английски!

Като тази - Union Flags now feature on British driving licences - GOV.UK
Какви „поне на четири езика“ сънуваш???

ПП. Последно - ще купуваш ли нова кола или ДА?

Sold GIFs | Tenor

ПРОДАДЕНО!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, jhoro написа:

За първото съм съгласен, ама после ...

Що са мъчиш, да ни мяташ по върбите??? Другите - не мен.
Поглеждам ... и нищо! При мен пише само „DRIVING LICENE“ - на британски английски!

Като тази - Union Flags now feature on British driving licences - GOV.UK
Какви „поне на четири езика“ сънуваш???

ПП. Последно - ще купуваш ли нова кола или ДА?

Sold GIFs | Tenor

ПРОДАДЕНО!

Жоре я напъни сивака и помисли защо на СУМП издадени във Великобритания пише само на английски. Спестявам ти усилията.

Защото английския се води за най- говоримия интернационален език. Много неща не са ти ясни не само на теб, ами на доста хора от форума. Е то ти мойта нидерландската четири езика. Нидерландски, френски, английски, немски.

75DCDF54-C426-4EC8-B500-C4FD430E4258.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Граф Монте Кристо написа:

Е то ти мойта нидерландската четири езика. Нидерландски, френски, английски, немски.

Вие там сте ... Бенелюкс - мешана скара!

Нидерландска не съм виждал, ама испанска - да. Пише си само на испански!

Те и в Швейцария пишат на четирите ОФИЦИАЛНИ езика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За бегачка - само Mini John Cooper Works!

По другия въпрос

на 29.06.2021 г. в 15:48, Граф Монте Кристо написа:

Книжката ми е с дипломатически статут

Жълтата ли? Ако я снимаш, ще те приберат for good! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване