Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Моите три причини да не си купя нова кола

Препоръчан отговор

1. Нямат пепелник. Това ми изглежда много спартанско, даже и в Ладата имахме.Принуден съм да си купувам някакъв тип ,,чашка,, той не е и осветен, аве мизерна история.

2. Нямат опция за слушане на компакт диск. Свързам си смартфона с блутут и пускам youtube и съм принуден да слушам реклами между парчетата и самите парчета вървят в алгоритъма определен на ютуб. Исках да потърся нещо в търсачката и да пусна и щях да блъсна пешеходец.

3.Нямат резервна гума. Принуден съм да плащам абонамент за пътна помощ 20 евро на месец да ме гърбят. И да ги чакам по-два часа, При положение, че сменям гумата за пет минути и дим да ме няма.

И то какво се оказа, че плащам за един волан и едни седалки, екстри йок. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А нещо сериозно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, jhoro написа:

А нещо сериозно?

Е какво сериозно? Положението е ,,Сълза и смях,, Търся си друга E46- ца, обаче редови шестак. Обаче повечето, които се продават в момента са на трето поколение дрифтаджии, и не се знаел къде и какво може да роди из път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти имаш само „три причини да не си купя нова кола“!

Моите са десетки ... хиляди. И все - в евро!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Граф Монте Кристо написа:

1. Нямат пепелник. Това ми изглежда много спартанско, даже и в Ладата имахме.Принуден съм да си купувам някакъв тип ,,чашка,, той не е и осветен, аве мизерна история.

2. Нямат опция за слушане на компакт диск. Свързам си смартфона с блутут и пускам youtube и съм принуден да слушам реклами между парчетата и самите парчета вървят в алгоритъма определен на ютуб. Исках да потърся нещо в търсачката и да пусна и щях да блъсна пешеходец.

3.Нямат резервна гума. Принуден съм да плащам абонамент за пътна помощ 20 евро на месец да ме гърбят. И да ги чакам по-два часа, При положение, че сменям гумата за пет минути и дим да ме няма.

За 2-рото има Spotify, така че не се смята :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми земи си Лада там само пепелник има, то цялата Лада си е пепелник тъкмо няма да се разсейваш с ютуб, на седалката до теб слагаш античния веф и си пускаш Кидика, па и резервна гума си има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, JohnTRIVOLTA написа:

За 2-рото има Spotify, така че не се смята :)

Джонка з@еби тия Mp3. Ти представяш ли си, давам две иляду ойро за премиум озвучение bowers & wilkins за да слушам емпетройки на него. Ай сиктир ве!

преди 11 минути, bulljo написа:

Ми земи си Лада там само пепелник има, то цялата Лада си е пепелник тъкмо няма да се разсейваш с ютуб, на седалката до теб слагаш античния веф и си пускаш Кидика, па и резервна гума си има.

Нашата беше с аудио подготовка. Имаше си колони, кабели, само трябва да и се бодне музиката. Ладата си беше гъзария. 1500s  Предлагаха ни бартер цял апартамент за нея на топ локация в Плевен.Хората чакаха по десет години. Минаваше им младоста в чакане. Пък бащата я взе от корекома в Бяла за три месеца. Но мечтаеше за Мерцедес. Ако беше доживял да видат, че ги правят без резервна гума и пепелник, щя да има да реди до 9-то коляно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джонка з@еби тия Mp3. Ти представяш ли си, давам две иляду ойро за премиум озвучение bowers & wilkins за да слушам емпетройки на него. Ай сиктир ве!

Ба тя 46ката не струва толкова бря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Граф Монте Кристо написа:

бащата я взе от корекома в Бяла

Бащата рубил дръва в Коми, да? От Бяла бяха прозападно ориентирани бройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Ба тя 46ката не струва толкова бря !

Така си мислиш. Виж Е30-ката колко струва. В момента наблюдавам покачване на цените на Е46 почват да минават в графата класически автомобили и да има изискване да се карат само с бели ръкавици. Иначе там Премиума музика е Хармън Кардън, което звучи божествено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я 20 години ги пуших, но там където живея и в кола не съм палил ! Баси и моят също бе в Коми и взе 5ца - бозава !

Така си мислиш. Виж Е30-ката колко струва. В момента наблюдавам покачване на цените на Е46 почват да минават в графата класически автомобили и да има изискване да се карат само с бели ръкавици. Иначе там Премиума музика е Хармън Кардън, което звучи божествено.

Еми нямаш късмет, че племенника си разкара неговта двуврата 3ка дизел надървена до 270 катъра и 4ри пушека.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с пепелника си е драма.  

Решението - вземаш една тава,  правоъгълна,  бяла, и я ползваш като пепелник.  7-8 стека носи с едно чистене. 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Michigan111 написа:

Това с пепелника си е драма.  

Решението - вземаш една тава,  правоъгълна,  бяла, и я ползваш като пепелник.  7-8 стека носи с едно чистене. 😆

Да бута в подлакътника и ще докара до към 15 :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, цър-вул написа:

Бащата рубил дръва в Коми, да? От Бяла бяха прозападно ориентирани бройки.

Защо си мислиш, че всички работещи българи в Коми са били дървосекачи. Аве галошане ти на колко години си, че говориш толкова смело за епопеята Коми? Да имаше и цървули, които работеха там доста години и се прибраха пак като цървули в България без пукната пара.  Но други се прибраха с доста натрупани пари по банките и няколко вагона само багаж.Бащата две чисто нови коли смени за десет години работа там. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Граф Монте Кристо написа:

За Нидерландия съм уверен, че много ще ти отива един дилижанс със 4 кончета(значи, 4 конски сили, измерено реално). В дилижанса всичко що ти душа сака можеш да си инсталираш. На покрива един слънчев панел и току виж се появил и ток. Тъкмо за да включиш и лаптопа. Мацките ще ти се лепят една след друга. И ще си кажеш: Край с това строителство. Хамалска работа. Спираш на някоя пицария - за теб пица, за кончетата бала сенце. Евтинийка. А и резервна гума няма да ти трябва, нито пепелник. Само да си здрав във...кръста. Ако го приемеш, дължиш ми 18,64 лева със ДДС. Успех!

Със "клик" можеш да потвърдиш идеята, за да ти пусна фактура на имейла за пред данъчните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kolev71 написа:

За Нидерландия съм уверен, че много ще ти отива един дилижанс със 4 кончета(значи, 4 конски сили, измерено реално). В дилижанса всичко що ти душа сака можеш да си инсталираш. На покеива един слънчев панел и току виж се появил и ток. Тъкмо за да включиш и лаптопа. Мацките ще ти се лепят една след друга. И ще си кажеш: Край с това строителство. Хамалска работа. Спираш на някоя пицария - за теб пица, за кончетата бала сенце. Евтинийка. А и резервна гума няма да ти трябва, нито пепелник. Само да си здрав във...кръста. Ако го приемеш, дължиш ми 18,64 лева със ДДС. Успех!

Цццц как не се сетих по-рано. Пък с тая хамалска работа по строителството взеха, че ми дадоха чисто нова служебна 2020г. модел , която мога да ползвам и за лични нужди. Че и бензина ми плащат, ццццц пууу прекарах се.Трябваше да стане радиоинжинер да се отвозя по рейсовете, и на стари години да си наисталирам на сателитни чинии да мога да си купувам кисело мляко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Граф Монте Кристо написа:

Защо си мислиш, че всички работещи българи в Коми са били дървосекачи. Аве галошане ти на колко години си, че говориш толкова смело за епопеята Коми?

Толкова си тъп, че не можеш да схванеш шегата. Абе, к'во се разправям с 30-ина + годишен п'клю? Я, у леу!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Граф Монте Кристо написа:

Цццц как не се сетих по-рано. Пък с тая хамалска работа по строителството взеха, че ми дадоха чисто нова служебна 2020г. модел , която мога да ползвам и за лични нужди. Че и бензина ми плащат, ццццц пууу прекарах се.Трябваше да стане радиоинжинер да се отвозя по рейсовете, и на стари години да си наисталирам на сателитни чинии да мога да си купувам кисело мляко.

Графе! От всяко дърво ако ставаше свирка и от тебе щеше да стане радиоинженер. Виж, за зидаро- мазач, явно, че ставаш! Бухай тогава, да ти дойде ума в главата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Граф Монте Кристо написа:

Това не е вярно. Да не говорим, че не са никакви причини. После защо във форума вече няма сериозни теми и въпроси.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване