Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Tърся семпла програма за заключване на папка!

Препоръчан отговор

Здравейте пичове,до скоро ползвах folder guard супер програмка семпла има функции и не я скрива просто като я добавиш а я заключва и иска парола преди да се отвори.Е да но триъл версията свърши а я няма лицензирана ...искам я за малкия щото много си позволява,гледах и туториали за win10 с някъв код за notepad ама пробвах два пъти и нещо не става да заключа дадена папка правя всичко уж както е на клипа копирам го в папката отварям .bat файла и прочее ама нема.Инсталирах сигурно 5-6 но не вършат това за което аз я искам даже де се набутах с една ся и деинсталация не става щот трябва да се абонирам ли да се регистрирам ли за няква си тяхна master парола за въобще да я подкарам.Както и да е мерси мисля,че ме разбрахте! Живи и здрави на отзовалите се .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, JohnTRIVOLTA написа:

Ползвайте 7zip безплатен е!

С какво това ще му помогне?

Най-вероятно малкия може и да трие файлове наред.

Може да пробваш с два акаунта на компютъра - и за акаунта на малкия махаш правата за файл, папка, дял ... програми, ох игри и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, plamen_petrov_80 написа:

С какво това ще му помогне?

Най-вероятно малкия може и да трие файлове наред.

Може да пробваш с два акаунта на компютъра - и за акаунта на малкия махаш правата за файл, папка, дял ... програми, ох игри и т.н.

На место папка ще ползва архивче. Не е нужно да компресира, а може да си криптира и заключи файловете подобно на програмката, която е ползвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, JohnTRIVOLTA написа:

На место папка ще ползва архивче. Не е нужно да компресира, а може да си криптира и заключи файловете подобно на програмката, която е ползвал.

И малкия може да затрие заключения криптиран файл ... да няма да може да види както трие, но не мисля, че това е целта. То има и vera crypt - прави си криптиран контейнер обаче и там малкия може да го изтрие, остава да го направи автоматично монтиран при старт с опция само за четене, тогава малкия може да вижда какво има, но не може да трие, а вече в него може да си слага заключени архиви ... ама е тегаво, по лесно е с два акаунта. В студентските си години ползвах същата folder guard, че имаше много пипащи без да разбират какво пипат. Не ме спаси от всичко, но все пак беше още една защита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dimy написа:

https://sourceforge.net/projects/isylock/

Тая не бях я срещал на вярно ще свърши работа ,тва със 7 zip също не е зле като опция но ще пробвам по късно първо тва.абе той не е много малък 6клас е просто искам под контрол малко да вкарам някои работи дистанционно го свързах и със TeamViewer да го наблюдавам когато реша и да видя сматоросва ли ме и дали си гледа уроците и пр. Като цяло много зле със тва нон стоп стоене пред pc всичко стана мазаляк ужас е тва със друг акаунт нема да стане щот нямам време и да разпарчетосам дяла C че почти винаги е под 10гб като са инсталирани системата са оставили не много гб и то наблъскало половината игри там те са големи и хич не ми се занимава с нищо да ги местя да запазваме сейфовете и всичко останало и ако ми избият бушоните такава преинсталация ще му дръпна хах деба тия калпазани

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Свилен Киров написа:

е тва със друг акаунт нема да стане щот нямам време и да разпарчетосам дяла C

Явно аз нищо не разбирам от компютри ...

Друг акаунт и друга OS са две много различни неща ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 5 седмици по-късно...

Пробвал ли си с Folder LockBox ?

Програмата има Безплатна и Професионална версия. Даже преди време им изпратих български превод на програмата, и вече той трябва да е включен в нея. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...