Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Инстаграм!!!

David_86
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте преди 2 седмици след писане на коментар под една снимка в Инстаграм ми излезна следното съобщение. Това е на телефона и на компютъра дава едно и също.

Нещо от сорта на :

"" Възникикна проблем, моля продължете напред. "" 

"След което ми иска мобилният номер, за да може отново да ползвам Инстаграм" .

Не ме допуска вече и на 2 места. 

Трябва ли да въведа номера си задължително, или мога да го деинсталирам /Instagram/ като икона и отново инсталирам на телефона си и да вляза само с парола и Ел. поща 

Screenshot_20211129_173303_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20211129_173306_com.android.gallery3d.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами следвай стъпките които ти искат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но четох в нета доста мнения че не им изпращат смс на номера който са посочили, и затова питам дали може по др. начин. Ако го де инсталирам от телефона си и отново инсталирам? 

Ще пробвам днес да въведа номера си, пък ще видим! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, David_86 написа:

Да, но четох в нета доста мнения че не им изпращат смс на номера който са посочили, и затова питам дали може по др. начин. Ако го де инсталирам от телефона си и отново инсталирам? 

Ще пробвам днес да въведа номера си, пък ще видим! 

Какво значи ще пробваш да въведеш номера си и не пращали смс. Трябва да знаеш по какъв начин по време на регистрацията в инстаграмн си избрал да те оторизират или да ти възстановят акаунта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Емил Костов написа:

Какво значи ще пробваш да въведеш номера си и не пращали смс. Трябва да знаеш по какъв начин по време на регистрацията в инстаграмн си избрал да те оторизират или да ти възстановят акаунта.

Ще го направя днес, и ще чакам смс на телефона си. Четох в чужди сайтове за моят проблем,и затова написах това, че някои са има ли проблеми относно смс, за който са чакали 2 дена и не им е бил пратен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, David_86 написа:

Ще го направя днес, и ще чакам смс на телефона си. Четох в чужди сайтове за моят проблем,и затова написах това, че някои са има ли проблеми относно смс, за който са чакали 2 дена и не им е бил пратен. 

Не знам какво си чел. Ако имаш оторизация през телефонен номер ще си получиш SMS код.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Емил Костов написа:

Не знам какво си чел. Ако имаш оторизация през телефонен номер ще си получиш SMS код.

Първият път не съм се регистрирал с телефонен номер в инста, предполагам че няма да е проблем някакъв. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...