Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръка на камери за видеонаблюдение

Препоръчан отговор

Здравейте искам да сложа камери на къщата и бихте ли ми препоръчали.Искам да мога да гледам какво става от телефона ми и да нямат кабел тей като ме подведоха че трябвало само един кабел който е захранващ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Deiman6 написа:

Здравейте искам да сложа камери на къщата и бихте ли ми препоръчали.Искам да мога да гледам какво става от телефона ми и да нямат кабел тей като ме подведоха че трябвало само един кабел който е захранващ.

Какви камери? Колко? Вътрешни или външни? Обективи - колко мм? Не са те подвели - При IP камерите с PoE, по един кабел върви и захранване и данни. Разбира се има и WiFi камери. но от кабела за 12 VDC не можеш да избягаш. Запис на събития ще ти трябва ли?

Почти всичко, което е на пазара има възможност за мониторинг през смартфон - ако производителя предлага облачна Р2Р услуга, става лесно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако на обекта нямаш бърз интернет, не ти трябват камери. Харчиш много пари, не виждаш нищо, губят връзка. Ако стане нещо, дори и известие няма да ти пратят.  Като отидеш там, може да ги няма или да са разбити.  Нямаш ли бърз интернет, е по удачно да плашиш гаргите с имитация на камери от 10лв. Има вероятност да те подмамят с мобилен интернет от някоя телефонна компания. Не им вярвай, че имат само ограничен. Моя е уж 100 гигабайта бърз интернет а е бърз 7 дена след зануляване на месеца. След 7 дена до края на месеца гледам снимки. Няма интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, nikolela написа:

Моя е уж 100 гигабайта бърз интернет а е бърз 7 дена след зануляване на месеца. След 7 дена до края на месеца гледам снимки. Няма интернет.

Нормално, имаш определено количество мегабайти, които камерите ти харчат постоянно, като свършат интернета става много бавен. Или си увеличаваш трафика, или правиш камерите да снимат само при движение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, nikolela написа:

Моя е уж 100 гигабайта бърз интернет а е бърз 7 дена след зануляване на месеца. След 7 дена до края на месеца гледам снимки. Няма интернет.

Че 100 GB трафик, 4 3 Mpx камери, ще го изядат за нула време - особено, ако ползваш облак за достъп

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...