Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

AutoCAD на български език

Препоръчан отговор

Такова нещо засега няма, колкото и да търсиш!

AutoCAD - Wikipedia

AutoCAD 2021 Language Packs | AutoCAD 2021 | Autodesk Knowledge Network

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, selectin2 написа:

Здравейте. Търся AutoCAD на български език, някой може ли да помогне?

Браво за въпроса. Трябва да се засрамят тея кожудери. Искат сумати и пари а не си правят труда да платят на някой българин да направи превод. Само искат да вземат. За съжаление много програми ни пренебрегват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Gangosa написа:

Браво за въпроса. Трябва да се засрамят тея кожудери. Искат сумати и пари а не си правят труда да платят на някой българин да направи превод. Само искат да вземат. За съжаление много програми ни пренебрегват.

За съжаление и аз наблюдавам същото. Има преводи на много важни програми на Албански език, но явно българският не им им е известен в Европейския съюз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Kolev71 написа:

За съжаление и аз наблюдавам същото. Има преводи на много важни програми на Албански език, но явно българският не им им е известен в Европейския съюз.

Или по скоро не са намерили лупа за да ни видят на картата че ни има

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, vlado1985 написа:

Или по скоро не са намерили лупа за да ни видят на картата че ни има

При територия 28000 кв.км срещу 111000, ако поне това не са видели, най добре е да се гръмнат. София по население е почти колкото цяла Албания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, androns написа:

Превода зависи от това колко лиценза са продадени в България.

В албания едва ли продават...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите и коментарите. За съжаление за повечето програми е така, българският език не влиза в сметките....

Трябваше ми за обучение на човек, който има не много отлични познания на английски, за да го улесним. Знам, че има начин да се преведе, гледах инструкциите на Иван Цукев във видео в youtube, но си е доста работа и то за някой, който знае какво прави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, selectin2 написа:

Благодаря на всички за отговорите и коментарите. За съжаление за повечето програми е така, българският език не влиза в сметките....

Трябваше ми за обучение на човек, който има не много отлични познания на английски, за да го улесним. Знам, че има начин да се преведе, гледах инструкциите на Иван Цукев във видео в youtube, но си е доста работа и то за някой, който знае какво прави.

Е достатъчно да му намерите добра литература или видео с уроци на български. Превода на програмата няма да го олесни много, напротив ако ми трябва нещо което не знае ще стане още по-голямо объркване заради езика на менютата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...