Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся приложение за телефон

NEVADA
 Сподели

Виж решението Разрешен от dimi073,

Препоръчан отговор

Телефонът е Xiaomi Redmi 8 с Андроид китайски 10. Системният му телефон работи много добре, но има един функционален недостатък. Като звъни, на екрана цъфва един зелен бутон, който, за да се отвори разговорния път, трябва да се натисне и преплъзне на горе. Много неудобно, веднаж ,при неудобни условия (карах в момента) , пет пъти го плъзвам и не става. Разгледах всички приложения в Гугъл магазина, изпробвах повечето от тях, но никое не става. Трябва ми прост телефон , с два бутона-червен и зелен, някои от изпробваните имат такива бутони, но имат и много недостатъци (напр. не може да се направи запис на нов номер, или на нищо не приличат). На стария ми телефон Самсунг имах такова приложение, но го изгубих и сега не мога да намеря. Дали има подобни приложения и от друг източник?

111.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Позната история, особено, ако са ти чисти и сухи ръцете и аз съм с тази марка само че 9а и само при него съм установил това като проблем, натискам по два-три пъти за да ме отчете, но съм му хванал цаката, с потни или леко влажни ръце няма пропуск, та като ония старец от клипа плюнча пръста и мажа по дисплея, а когато ми е заета или мръсна едната ръка отключвам или отговарям на повикване с върха на носа пак нямам пропуск, а най-доброто решение при шофиране и не само е хендсфри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да настроиш с хардуерния бутон да приключваш разговор и би трябвало (не съм пробвал) да можеш и да прекратиш позвъняване. Погледни и тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз в Samsung  с андроид 10 ползвам това :) https://www.apkmirror.com/apk/lineageos/lineage-os-phone/lineage-os-phone-19-0-release/lineage-os-phone-19-0-android-apk-download/

Даже си има full screen photo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, цър-вул написа:

Да попитам - имаш ли някаква защита(стъклп/фолио) върху екрана?

Не, нямам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, Ивайло Димов написа:

ползвам това

Това е несваляемо от този линк-непрекъснато се тъпчат опити да ме накарат да сваля нещо друго. Иначе е интересно, но... Свалям го на компютъра и го пренасям в телефона, но където и да го сложа, не се вижда изобщо.

Screenshot_2021-12-23-13-49-54-175_com.mi.globalbrowser.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, много интересно предложение, но то също иска приплъзване на зеления бутон за отваряне, жалко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, цър-вул написа:

Само го натисни и задръж за 1 сек

Ще опитам след малко.

Нищо не става-отваря само с плъзване, няма настройка за промяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На някои телефони сензора за пръстов отпечатък позволява приемане на разговор, чрез поставяне на пръста на сензора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за Full Screen Caller ID

Ползвам го на всеки смартфон, който съм имал, главно заради това че можеш да сложиш снимка която наистина да излиза на цял екран, но има и функцията която търсиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвах на Самсунга True phone dialer. Има 4 или 5 бяха, различни жестове за отваряне при позвъняване. 

Я, станали са повече. Маркираното, мисля, е това, което търсиш

.Screenshot_20211223-223804.thumb.jpg.086dd5f3a8df7eee88a7cf3e5743354b.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, dimi073 написа:

full screen caller id - това е само с натискане.

Май това ще свърши работа. Ще го наблюдавам ,много прилича на онова, дето го имах в Самсунг-а. Много благодаря и весела Коледа на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си успял да го изтеглиш през телефона защото браузъра ти няма ефективен блокер за реклами :) .Иначе приложението се инсталира като обикновен apk файл ,даваш му разрешенията и си  работи .Аз го ползвам и в двата си телефона ,това реално е дайлера на Lineage OS 16  но работи и на стокови и къстъм ромове .Тези другите от плей магазина са тотален шит и бъкани с рекламки :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, цър-вул написа:

Тва е функция на Truecaller ;) 

На Truecaller приемане на разговора е с плъзгане,а отхвърлянето е с докосване.Иначе има доста полезни функции.

преди 40 минути, Ивайло Димов написа:

Не си успял да го изтеглиш през телефона защото браузъра ти няма ефективен блокер за реклами :) .Иначе приложението се инсталира като обикновен apk файл ,даваш му разрешенията и си  работи .Аз го ползвам и в двата си телефона ,това реално е дайлера на Lineage OS 16  но работи и на стокови и къстъм ромове .Тези другите от плей магазина са тотален шит и бъкани с рекламки :)

Ако потърсиш има ги и без реклами,поне аз до сега не съм ползвал такива с реклами в момента съм Truecaller.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ги :) в  4pda

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, dimi073 написа:

Иначе има доста полезни функции.

За сега работи добре. Само едно нещо не ми харесва-баш по средата на екрана, в едни големи търкалета има неща, които са най-маловажни, а са най-големи. Няколко пъти прегледах настройките в опит да ги махна или намаля, но не намерих начин.

12.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го оставил да управлява само входящите повиквания. За набиране си ползвам вграденото в телефона. 

Настройки - Разни - цъкаш върху "Употреба" и ти си избираш за какво да се ползва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...