Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със клавиатура

fresh_bones
 Сподели

Препоръчан отговор

Добър вечер. Имам проблем със клавиатурата. Проблема е че пише примерно по две букви на един клавиш . Клавиатурата ми е на два месеца нова и е USB.  Марката е Gaming Redragon S101-BA 4+1 . Проблема е от скоро. Моля помогнете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво означава

преди 4 минути, fresh_bones написа:

.. пише примерно по две букви на един клавиш.

Два еднакви символа - при една натискане или два различни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам клавиатурата не е удряна, изпускана или заливана. На определени клавиши ли ти прави този проблем или е произволно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички предполагаме, но автора ... го нЕма!

преди 4 минути, Емил Костов написа:

Предполагам клавиатурата не е удряна, изпускана или заливана. На определени клавиши ли ти прави този проблем или е произволно?

Точно такава - „не е удряна, изпускана или заливана“ - ми смениха след месец и нещо ползване. Фабричен дефект!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

Всички предполагаме, но автора ... го нЕма!

Точно такава - „не е удряна, изпускана или заливана“ - ми смениха след месец и нещо ползване. Фабричен дефект!

И това е възможно като повреда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да именно не е изпускана, заливана , а проблема се появи ви така докато нямаше нищо . Сега нямам друг компютър но нз дали ще стане на лаптопа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах работи на лаптопа и като я сложих отново на ПЦ се оправи не знайно как. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, fresh_bones написа:

Пробвах работи на лаптопа и като я сложих отново на ПЦ се оправи не знайно как. 

Казал си

на 27.12.2021 г. в 22:23, fresh_bones написа:

Клавиатурата ми е на два месеца нова и е USB.

Сети ли се, да погледнеш в USB буксата - на компютъра? Може просто да е имало нещо и да не се е получавал контакт!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Не знам какво става прооблема се пооявои оотноово . Клавиоатурата спами О постоянно ! Някакви предлоожения или да я хвърлям на бооколука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...