Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

След като изключа Adblock продължава да ми излиза надпис да го изключа

Препоръчан отговор

След като изключа Adblock в сайта https://www.bg-gledai.live/ продължава да ми излиза надпис да го изключа 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, JKirilov написа:

Кой е браузъра и как точно го изключваш?

Google Chrome, изключвам от иконката на Adblock, а също от настройките на браузъра -„изскачащи прозорци и пренасочвания“ е разрешено

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, svetlana1964 написа:

Google Chrome, изключвам от иконката на Adblock, а също от настройките на браузъра -„изскачащи прозорци и пренасочвания“ е разрешено

Този адблок ли ползвате https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock-—-best-ad-blocker/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom? Ако е той препоръчвам ви да го разкарате и да си сложите този

https://chrome.google.com/webstore/detail/ublock-origin/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заредете в браузера този адрес chrome://extensions/ от което трябва да Ви покаже разширенията на добавките и от там го изключете. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, vlado1985 написа:

Този адблок ли ползвате https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock-—-best-ad-blocker/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom? Ако е той препоръчвам ви да го разкарате и да си сложите този

https://chrome.google.com/webstore/detail/ublock-origin/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm

Да, първия ползвам. Но и след като го премахна пак ми излиза надпис в сайта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След спиране на добавката, дайде освежаване на страницата с бутона F5 от клавиатурата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, S197 написа:

След спиране на добавката, дайде освежаване на страницата с бутона F5 от клавиатурата.

Правя го и пак същото

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, svetlana1964 написа:

Да, първия ползвам. Но и след като го премахна пак ми излиза надпис в сайта

Втория линк който съм дал ublock origin като цъкнете на добавката в лентата горе ви се показва кръглото бутонче с което влючвате и изключвате да се показват реклами. Така всеки път когато посещавате сайт за филми и незнам си какво и ви кара да разрешите рекламите можете да си пускате и спирате добавката когато ви е кеф.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, vlado1985 написа:

Втория линк който съм дал ublock origin като цъкнете на добавката в лентата горе ви се показва кръглото бутонче с което влючвате и изключвате да се показват реклами. Така всеки път когато посещавате сайт за филми и незнам си какво и ви кара да разрешите рекламите можете да си пускате и спирате добавката когато ви е кеф.

Ще пробвам и с този

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, svetlana1964 написа:

Ще пробвам и с този

Ами аз и затова дадох линка защото съм доволен от този блокер макар че има и други добри блокери

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Coco1 написа:

А пробвала ли си след като го изключиш да излезеш от сайта и да се върнеш отново

Да, дори и рестартиране. Преди не съм имала такъв проблем в този сайт. Писах и до сайта да видим какво ще ми отговорят от там

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, svetlana1964 написа:

Да, дори и рестартиране. Преди не съм имала такъв проблем в този сайт. Писах и до сайта да видим какво ще ми отговорят от там

Сайта не е виновен проблема е някъде при теб. Пробвай с деинсталиране на блокерите изчисти след това браузара и инсталирирай блокера Adguard

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, svetlana1964 написа:

Токущо си направих регистрация и пробвах със пуснат блокер да ли може да се гледат филми дава. Пробвах и със изключен блокер дава причината не е в сайта или добавката причината е в вашия телевизор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, vlado1985 написа:

Токущо си направих регистрация и пробвах със пуснат блокер да ли може да се гледат филми дава. Пробвах и със изключен блокер дава причината не е в сайта или добавката причината е в вашия телевизор

преди 4 минути, Coco1 написа:

Сайта не е виновен проблема е някъде при теб. Пробвай с деинсталиране на блокерите изчисти след това браузара и инсталирирай блокера Adguard

В браузъра чистих данни за сърфиране, но на сигурност има включена опция стандартна защита, да я излюча ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В браузъра чистих данни за сърфиране, но на сигурност има включена опция стандартна защита, да я излюча ли?

Стандартна защита си я остави пусната макар че и изключена да бъде няма проблем. Ако имате инсталиран клийнер ви предлагам да си изчистите кеша на браузера и бисквитките ако нямате инсталиран клийнер можете да извършите същата процедура през настройките на браузера в секция поверителност и сигурност и от там избирате изчистване на данните за сърфирането

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, svetlana1964 написа:

Да. изкл я

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, vlado1985 написа:

Стандартна защита си я остави пусната макар че и изключена да бъде няма проблем. Ако имате инсталиран клийнер ви предлагам да си изчистите кеша на браузера и бисквитките ако нямате инсталиран клийнер можете да извършите същата процедура през настройките на браузера в секция поверителност и сигурност и от там избирате изчистване на данните за сърфирането

Чистих няколко пъти вече и нищо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, svetlana1964 написа:

Чистих няколко пъти вече и нищо

Виждам че не сте си прочели съобщението още но ако искате може да ми дадете достъп до машината и да оправя браузера работа за няма и 5 минути ви е си решавате

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, svetlana1964 написа:

След като изключа Adblock в сайта https://www.bg-gledai.live/ продължава да ми излиза надпис да го изключа 

Добавете това при филтрите.

@@||www.bg-gledai.co^$generichide
www.bg-gledai.co##script: inject (bab-defuser.js)

@@||www.bg-gledai.co^$generichide
www.bg-gledai.co##script: inject (bab-defuser.js)

ггггг.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах ccleaner, преди го имах за почистване, а сега ми го свали като браузър и там няма проблем със сайта. Може би ако преинсталирам google chrom може и да се оправи. Благодаря за предложението ще помисля

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах ccleaner, преди го имах за почистване, а сега ми го свали като браузър и там няма проблем със сайта. Може би ако преинсталирам google chrom може и да се оправи. Благодаря за предложението ще помисля

Клийнера ви е свалил хрома така ли? А със предишния хром какво се случи. Проблема не в това да преинсталирате браузера а да си поичстите кеша и бисквитките

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...