Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Фейсбук ме рестриктира безсрочно

Препоръчан отговор

Здравейте, на 13 май 2021 г. ФБ ме рестриктира:

Нарушения на Стандартите на общността

Ако дадено съдържание в страница нарушава нашите Стандарти на общността, това може да застраши страницата от ограничения.

..........ИМЕТО МИ.... shared a post as the Page that went against our rules on dangerous individuals and organizations

12 мес. • Споделено в канала

Facebook го свали • 12 мес.

Страницата ви е застрашена от депубликуване и има намалено разпространение и други ограничения заради системни нарушения на Стандартите на общността.

Има ли шанс точно след 1 година за махне наказанието? Има ли шанс да обжалвам? За тази страница това е първото ме нарушение, но няма срок на отпадане и седи вече 11 месеца и половина.

Ако някой знае нещо - нека пише

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FBman написа:

Има ли шанс точно след 1 година за махне наказанието?

Едва ли. Пък и за какво тие, ако не е за бизнес?

преди 1 час, FBman написа:

Има ли шанс да обжалвам?

Това е идея, но с какви при разполагаш за адвокатска кантора? Ще бтде доооста тегаво и скъпо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, NewRedDragon написа:

Това е идея, но с какви при разполагаш за адвокатска кантора? Ще бтде доооста тегаво и скъпо

Адвокат за обжалване на бан от тефтера?
Абе хора вие съвсем се бъгнахте нещо.:doh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Bubbles написа:

Адвокат за обжалване на бан от тефтера?
Абе хора вие съвсем се бъгнахте нещо.:doh:

Има хора, които живеят в социалните мрежи и мислят, че това е реално. Та въобще не се чуди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ncl написа:

Предполагам не става въпрос за обжалване с адвокат, а за отмяна или намаление на срока от ФБ.

ФБ не изтрива акаунти без причина. Та постващият да провери в какво се е забъркал. Със сигурност е предупреждават поне един път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не сте ме разбрали добре. Питай дали има смисъл да обжалвам наказанието, тъй като то е малко по-различно от останалите страйкове, които налагат и имат период на валидност. Т.е. дали да пиша на ФБ съпорта с обяснително или извинително писмо с надеждата, че ще ми върнат рийча. Страницата ми е голяма и много активна. Нямам други нарушения по нея, имам някакви леки предупреждения от 2019 за голи снимки, а те са по бански - явно тогава бота ме е бил хванал, но те са за друга страница, на която вече не съм админ.

В статията, която ми я изтриха и след това рестриктираха присъстват думи като Хитлер и фашизъм - та вероятно пак е работа на бота. Ама една година вече става твърде много време, а с това си изкарвам хляба.

Та моля просто ако някой е на същото дередже да пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FBman написа:

Явно не сте ме разбрали добре. Питай дали има смисъл да обжалвам наказанието, тъй като то е малко по-различно от останалите страйкове, които налагат и имат период на валидност. Т.е. дали да пиша на ФБ съпорта с обяснително или извинително писмо с надеждата, че ще ми върнат рийча. Страницата ми е голяма и много активна. Нямам други нарушения по нея, имам някакви леки предупреждения от 2019 за голи снимки, а те са по бански - явно тогава бота ме е бил хванал.

В статията, която ми я изтриха и след това рестриктираха присъстват думи като Хитлер и фашизъм - та вероятно пак е работа на бота. Ама една година вече става твърде много време, а с това си изкарвам хляба.

Та моля просто ако някой е на същото дередже да пише.

Нищо не можеш да направиш. Това е социална мрежа и ти се съгласил с нейните общи условия и правила, за да я използваш! 

Все пак от ФБ зависи всичко. Пиши на съпорта им. Ако това ти е първото наказание, може и да имаш някакъв шанс, но ако си наказван систематично даже няма и да те погледнат.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Емил Костов написа:

Нищо не можеш да направиш. Това е социална мрежа и ти се съгласил с нейните общи условия и правила, за да я използваш! 

Все пак от ФБ зависи всичко. Пиши на съпорта им. Ако това ти е първото наказание, може и да имаш някакъв шанс, но ако си наказван систематично даже няма и да те погледнат.

А ти бил ли си в подобна ситуация? Защото това наказание е някъде от 2020 година и не много хора имат честа да го получат. А колкото до това дали имам вина - може и да имам, въпросът е, че си понесох наказанието и искам да знам дали има шанс отново да се изчистя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FBman написа:

А ти бил ли си в подобна ситуация? Защото това наказание е някъде от 2020 година и не много хора имат честа да го получат. А колкото до това дали имам вина - може и да имам, въпросът е, че си понесох наказанието и искам да знам дали има шанс отново да се изчистя.

Не, много внимавам там, защото има зверска цензура и можеш да бъдеш докладван за всичко и по всяко време. То аз ФБ и не ползвам. Ползвам техния месинджър, за чат и да честитя на някой познат празник или рожден ден. Избягвам да коментирам теми или да споря там. Това е прогнила платформа, нямаща нищо общо със социална мрежа вече!

Само от съпорта на ФБ зависи дали ще имаш профил или не. От никой друг.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Днес точно след една година отново светя в зелено и наказанието е отменено. Явно това е максимумът. Да видим рийчът дали ще дръпне тепърва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...