Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

предложение за подарък

Сподели

Препоръчан отговор

Познавам се от дълго време с един много богат човек.Тази година ме покани на рождения си ден.Аз работя за минимална заплата и съм с много различен статус от него и приятелите му.Какво да подариш на човек, който може да си позволи всичко?Мислех си за нещо сантиментално, но да не стане така да попадна в неловка ситуация за това, че другите са със скъпарски подаръци.Надявам се на сериозни предложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е какво като е богат?
Важен е жеста, ако знаеш какво харесва, вземи му нещо тематично, ако е вярващ може и икона примерно на светеца чието име носи(Ако е с такова име), в края на краищата ако си имате уважението той ще го оцени не защото е скъп. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, antsofia написа:

но да не стане така да попадна в неловка ситуация за това, че другите са със скъпарски подаръци

В такава ще ѝ попаднеш, но на него изобщо няма да му пука. Първо, защото знае какво ти е положението спрямо неговото и второ - на нега вече почти няма изобщо да му пука, защото си е угодил с всичко. Пък и не забравяй, че те е поканил той самият, а ти вероятно ще си единственият бедняк сред милионери там. По-скоро от него е жеста на уважение, не от теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, antsofia написа:

Познавам се от дълго време с един много богат човек.Тази година ме покани на рождения си ден.Аз работя за минимална заплата и съм с много различен статус от него и приятелите му.Какво да подариш на човек, който може да си позволи всичко?Мислех си за нещо сантиментално, но да не стане така да попадна в неловка ситуация за това, че другите са със скъпарски подаръци.Надявам се на сериозни предложения.

Ще му подариш нещо, което е сантиментално за него. Ти трябва да знаеш какво е това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...