Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос за рутер в режим AP

Препоръчан отговор

преди 17 минути, NewRedDragon написа:

Да, не е съвсем правилна. Ако говорим за Тайванците - цяла Deco система - другото е съвмвстимост, но не и реална реализация на протокола. Не се заяждам - просто опит и много "мотики" И да - има го момента и на чистия подвеждащ маркетинг.

Значи съм се подвел яко, значи другия път Deco система. :)

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Viiipeer написа:

Значи съм се подвел яко, значи другия път Deco система. :)

Благодаря!

Ако държиш на Tp-Link.  Всеки vendor си има собстени системи, с различни търговски имена. За съжаление, единен стандарт, аз не виждам скоро да се реализира. Виж примерно при IP системите за видеонаблюдение, отдавана има ONVIF - което дава пълнофункционална съвместимост м/у различния хардуер....но това не значи, че самите производители не разработват собствени протоколи....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, NewRedDragon написа:

Ако държиш на Tp-Link.  Всеки vendor си има собстени системи, с различни търговски имена. За съжаление, единен стандарт, аз не виждам скоро да се реализира. Виж примерно при IP системите за видеонаблюдение, отдавана има ONVIF - което дава пълнофункционална съвместимост м/у различния хардуер....но това не значи, че самите производители не разработват собствени протоколи....

Да, напълно разбирам същата работа като LG Simplink никога повече LG!!!! HDMI CEC ама друг път!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Update:  Продадох стария рутер и си взех OneMesh TP link E300 и просто заспа всичко!

Стабилен сигнал във всяка точка! Много съм доволен.

AX20 + E300

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...