Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с каракоке тонколона Eaglestar M23

bevod1301
 Сподели

Препоръчан отговор

Не е това и ако продължаваш да ръчкаш така, ще го дочупиш!

Става дума за високоговорителя, ето - виждат се плетените медни проводници, тях побутваш примерно с дървена пръчица:

images_storage-Diy-%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, JKirilov написа:

Не е това и ако продължаваш да ръчкаш така, ще го дочупиш!

Става дума за високоговорителя, ето - виждат се плетените медни проводници, тях побутваш примерно с дървена пръчица:

images_storage-Diy-%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0

това дето съм снимал е разпоено..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, JKirilov написа:

Това, дето си снимал, няма нищо общо с високоговорителя, но защо е разпоено?

...ми както си свиреше и изведнъж спря,всичко друго си работи,но звук няма,и мисля че,е там проблемът.(а и преди това е изпускана)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, JKirilov написа:

Тогава пътво снимай отдолу, но качествено, а не като видеото.

Имаш ли поялник, тинол?

не ми позволява да ги кача,над 3 мб са...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, bevod1301 написа:

(извинявам се,но не мога да снимам точно отдолу,защото има залепени компоненти и не смея да свалям)дано е достатъчно !

От снимките не се вижда нищо.

Пред теб е платката вижда ли се разпоена жица, елемнт по нея ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, AAUUXX написа:

От снимките не се вижда нищо.

Пред теб е платката вижда ли се разпоена жица, елемнт по нея ?

две жици от намотките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, bevod1301 написа:

добре,но може ли с обикновен (както му казваме калай) 

Какво имаш предвид "обикновен калай"? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, AAUUXX написа:

Какво имаш предвид "обикновен калай"? 

защото четох за тенол,но може би то е едно и също,това имах предвид 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, bevod1301 написа:

защото четох за тенол,но може би то е едно и също,това имах предвид 

Тинол с флюс е което ти е нужно за запояване, ако имаш пръчка калай с която спояваха улуци преди години ,няма да ти свърши работа. Ако не си сигурен какво е това с което разполагаш - снимай и постни снимката в темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да стане така! Въпросът беше да свалиш/демонтираш платката. Така първо ще може да се запои качествено, но аз исках да огледам всички спойки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, JKirilov написа:

Няма да стане така! Въпросът беше да свалиш/демонтираш платката. Така първо ще може да се запои качествено, но аз исках да огледам всички спойки!

ами добре,освен да я сваля ,но ме притесняват слоевете паста,които мисля че видях,но въпреки ще го направя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 27.07.2022 г. в 22:29, bevod1301 написа:

ами добре,освен да я сваля ,но ме притесняват слоевете паста,които мисля че видях,но въпреки ще го направя.

Абе пичага, само ти не разбра, че няма да го оправиш. Като те заболи зъб комшиите ли питаш какво да правиш? Ако я беше закарал в първия телевизионен сервиз да си забравил за проблема.

Тука във форума има екстрасенси дето ще установят проблема, ама въпреки това като си нямаш хал-хабер същата работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...