Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Размисли относно нова кола.

TheChosenOneBG
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте, на скоро катастрофирах и останах без кола. Така не мога да живея нормално, ходенето на работа, живота с приятели, всичко е мега трудно. Чудя се дали си заслужава да изтегля кредит за кола около 3000 лева, защото в момента нямам почти никакви пари, работя, взимам 1000 лева заплата, но пак не стигат. Блъснатата кола ми беше подарък. Вие теглили ли сте кредити за такива втора ръка коли, заслужава ли си, има ли голям риск, разходите ми дали ще са повече от приходите, в дните след катастрофата в главата ми е хаос, не знам какво трябва да направя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от тия дето без кола не могат и от раз ще изтегля кредит за друга кола макар и бюджетна. Лошото е, че с тия пари които взимаш сега ще го закъсаш още повече - пробвал съм. Ако докараш малко по-голяма заплата на месец давай, кеф цена нема. Лично мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, TheChosenOneBG написа:

Здравейте, на скоро катастрофирах и останах без кола. Така не мога да живея нормално, ходенето на работа, живота с приятели, всичко е мега трудно. Чудя се дали си заслужава да изтегля кредит за кола около 3000 лева, защото в момента нямам почти никакви пари, работя, взимам 1000 лева заплата, но пак не стигат. Блъснатата кола ми беше подарък. Вие теглили ли сте кредити за такива втора ръка коли, заслужава ли си, има ли голям риск, разходите ми дали ще са повече от приходите, в дните след катастрофата в главата ми е хаос, не знам какво трябва да направя.

Има такава тема и ти си същият потребител, който си я постнал. Там ти е отговорено повече от перфектно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчакай месец-два, и тогава решавай.Кредит лесно се тегли и трудно се връща.Аз кредит за кола, не бих теглил, ама всеки сам си решава.Бих теглил кредит за кола, ако изкарвам пари с нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ivan_pop написа:

Изчакай месец-два, и тогава решавай.Кредит лесно се тегли и трудно се връща.Аз кредит за кола, не бих теглил, ама всеки сам си решава.Бих теглил кредит за кола, ако изкарвам пари с нея.

Трудно е само ако вземаш малко пари (като питащия). Аз в началото изтеглих 4к кредит точно за кола (за приятелката ми), за 4 месеца го върнах и всичко точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, TheChosenOneBG написа:

Нова,или за 3к?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От тези пари имай в предвид разходи за първоначално обслужване и ремонти, евентуално застраховки, гуми и така нататък, може да минат и 1000 лв. А и в момента щом 1000 лв. не ти стигат, помисли си дали като изплащаш всеки месец по 200-300 лв. заем поне година и нещо за тези 3000 лв. ще ти стигат парите, както и дали ще имаш пари да поддържаш и караш колата? По-добре инвестирай в себе си - научи нещо, с което ще можеш да си намериш например по-добра и по-скъпо платена работа и след това мисли за кола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...