Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма за статистика на рутера

KnoX
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам или тоест да ви дам като пример. Някои от вас ако е на А1 и когато се напише IP на рутера излиза прозорец в браузъра и ти показва статистика. Има ли такава подобна програма, тъй като доставчика ми не ми дава достъп до рутера ми. Интересува ме колко неща има свързани към рутера, колко време е работил, колко ГБ са използвани.  Този основния процпрез които е. Нямам как да Ви дам снимка която говоря, но се надявам да ме разберете. Благодаря предварително за помоща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, KnoX написа:

Здравейте, искам да попитам или тоест да ви дам като пример. Някои от вас ако е на А1 и когато се напише IP на рутера излиза прозорец в браузъра и ти показва статистика. Има ли такава подобна програма, тъй като доставчика ми не ми дава достъп до рутера ми. Интересува ме колко неща има свързани към рутера, колко време е работил, колко ГБ са използвани.  Този основния процпрез които е. Нямам как да Ви дам снимка която говоря, но се надявам да ме разберете. Благодаря предварително за помоща

Рутерът няма IP! И за такъв тип услуга няма как да ти се даде колко е изразходвано като трафик! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прилагам снимка за да кажа какво точно искам като информация. Интересува ме да мога да видя ето тази информация. Колко ГБ са изпратени, колко устройства има свързани, колко време е работил самият рутер. Подобна програма.

MTEL 2022.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако трафика ти минава през компютъра или само той го генерира, можеш да си го следиш през ОС или допълнителен софтуер. Но ако към рутера има свързани и други устройства, няма как, понеже той отговаря за трафика и няма как компютъра да логва какво става в него. Вариант е след рутера на доставчика да свържеш твой рутер, който има такива възможности и към него останалите устройства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, KnoX написа:

Прилагам снимка за да кажа какво точно искам като информация. Интересува ме да мога да видя ето тази информация. Колко ГБ са изпратени, колко устройства има свързани, колко време е работил самият рутер. Подобна програма.

MTEL 2022.jpg

Това е мобилен интернет. Статичен ИП адред нямаш и съответно никой не може да ти каже за какво си изразходваш мегабайтите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Raze написа:

Ако трафика ти минава през компютъра или само той го генерира, можеш да си го следиш през ОС или допълнителен софтуер. Но ако към рутера има свързани и други устройства, няма как, понеже той отговаря за трафика и няма как компютъра да логва какво става в него. Вариант е след рутера на доставчика да свържеш твой рутер, който има такива възможности и към него останалите устройства.

Може ли да ми дадеш такава програма щом има. Е към рутера е само и единственото компютъра ми е свързан. Друго няма към него. А самите TP Link рутер ако имам достъп до него ще мога ли да видя такава подобна информация като тази ? 

преди 50 минути, Емил Костов написа:

Това е мобилен интернет. Статичен ИП адред нямаш и съответно никой не може да ти каже за какво си изразходваш мегабайтите.

Смисъл как да ти го кажа, слагам снимката за ориентир ! Това означава просто даване. А пример какво търся като програма... Като и да е. Мерси за помоща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...