Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Барлента в браузърите

Препоръчан отговор

Барлента в браузърите

Как се изкарва въпросната барлента  с функциите File, Edit, View, History, Bookmarks и други?

аз имам Opera, стандартния браузър на Windows 11, сложих и Mozilla Firefox.

Видях в клип за последния, че си има и реших ще излезе автоматично. Е да де, ама не стана така.

Може ли някой, да каже/напише ясно и разбираемо, как става?

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ostavime
Този post получи награда от ostavime!

Captain Teemo on duty получи за награда значка 'Помогнал' и 1 точки.

More Tools>Customize Toolbar>Toolbars>Menu Bar.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Captain Teemo on duty написа:

More Tools>Customize Toolbar>Toolbars>Menu Bar.

Много голямо Благодаря!!! Жив и здрав Човеко!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато ви трябва просто настискате клавиша alt

Ако искате да е за постояно вече ви казаха как става

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, petie1 написа:

А как се изкарва същият бар в Brave Browser? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Владимир Петров написа:

За жалост не го ползвам и не знам :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Владимир Петров написа:

Не може.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
на 26.11.2022 г. в 0:28, petie1 написа:

Здравейте отново. Наистина нямах намерение, да изпадам в подробности, да искам и да търся задълбочена помощ, но ми се налага. Та значи, исках да помогнете със своя опит за това активиране на този прословут бар в тези горе описани  браузъри  по тази причина, че исках да сваля видеа на файлове от определени линкове, които имам. И това нещо с простата причина да си ги гледам и ползвам за себе си неограничено във времето. Скоро, няма да са активни, и аз съответно повече няма да имам достъп до тях. Като само единия линк е с това име и от този сайт event.webinarjam.com. Други са без име на сайт, платформа или изобщо нещо определящо, което съответно мен специално ме затруднява още повече, като не знам от къде трябва да се сваля, какви помощни видеоклипове да търся, за да получа информация относно това изобщо как мога да се справя с тази задача, да валя видео на файл от въпросния линк. И вече трети са, от Zoom. Цялото нещо ми е леко тъмна индия, като се има предвид, че все пак намерих помощен клип как става това сваляне от въпросния първи линк с този

сайт-име event.webinarjam.com. Ето го помощния видеоклип, където пича дори обяснява, че са му говорели, че такова сваляне от този сайт е невъзможно, но той все пак ги опровергава с този си свой клип:

Бях си въобразил, че дори съм много близо до личния си успех със свалянето на така желаното от мен видео, благодарение на този клип, от този така добър пич, готов да го направи този клип и сподели метода със всички. Но впоследствие, се оказа, че той прави клипа и показва метода с браузър за който аз не знам и нямам информация, как да му настроя този прословут бар, за да използвам толкова нужните ми за целта опции. 

И на всичко отгоре това ми е само част от проблема, после ми предстои с линковете, без определящо име, а накрая със тези от Zoom.

Много моля, ако някой е запознат и е наясно, как да се справя с тези предизвикателства, да сподели, своите знания и опит по въпроса и темата.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...