Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дистанционното на led крушка не работи

ponichka
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте. Днес получих лед крушка rgb e27. Махнах старата, сложих тази. Започна да свети с различни светлини. Когато, обаче насочих дистанционното, за да сменя цвета на светлината, то не работеше. Трябва ли при получаване, дистанционното да се отвори отзад, да се направи някаква настройка, или веднага трябва да работи? Има ли някой такава крушка, за да ми каже какво да правя?

Благодаря предварително.

Screenshot_20221205-173830.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено, под капачето за батерийката се подава леко, крайчето на едно целофанче. Издърпай го и ще тръгне лампата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Ma_ri написа:

Обикновено, под капачето за батерийката се подава леко, крайчето на едно целофанче. Издърпай го и ще тръгне лампата :)

Дистанционното трябва ли да се отвори? Къде е тази батерийка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ponichka написа:

Дистанционното трябва ли да се отвори? Къде е тази батерийка?

Обърни го и ще видиш, къде е капачето на батерийката. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, ponichka написа:

Здравейте. Днес получих лед крушка rgb e27. Махнах старата, сложих тази. Започна да свети с различни светлини. Когато, обаче насочих дистанционното, за да сменя цвета на светлината, то не работеше. Трябва ли при получаване, дистанционното да се отвори отзад, да се направи някаква настройка, или веднага трябва да работи? Има ли някой такава крушка, за да ми каже какво да правя?

Благодаря предварително.

Screenshot_20221205-173830.png

Package:
1* LED Bulb
1* IR Remote Controller
1*Package Box

Battery is NOT INCULDE

Remote Battery: 1*3V CR2025 battery (not included)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, то нямало батерия.  Взимай дистанционното и на магазина,  там помоли да ти сложат батерийка, че явно няма да се справиш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е от алито. Няма как да го нося в магазина. Отгоре, отлепих цветните бутони и отдолу се показа платка. Никаква батерия не виждам. 

IMG_20221205_181229.jpg

IMG_20221205_181246.jpg

IMG_20221205_181311.jpg

Screenshot_20221205-153338.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.google.bg/search?q=CR2025
Technopolis; Praktiker... батерия CR2025
IMG_20221205_181311.jpg
Капачето е отляво (на снимката) - изтегли го. Най-вероятно е на шейна ведно с гнездото за батерията

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, цър-вул написа:

IMG_20221205_181311.jpg
Капачето е отляво (на снимката) - изтегли го. Най-вероятно е на шейна ведно с гнездото за батерията

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, цър-вул написа:

Колко се мъчих да го изтегля, накрая взех един нож и направо го счупих.  Не се отваря. Или аз не мога. Пише - open and push. Не мога да се справя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ponichka написа:

Колко се мъчих да го изтегля, накрая взех един нож и направо го счупих.  Не се отваря. Или аз не мога. Пише - open and push. Не мога да се справя. 

Момееееее, моме!

Ако бяха те помолили да напишеш нещо свързано с прашките и сутиените, щеше да напишеш със сигурност 2-3 листа ферман!

За да  извадиш капачето, което ти е посочено на снимката, трябваше да го натиснеш малко навътре към кутийката и то само щеше да се отвори.

Хората са го написали: "open and push" или: "отворете и натиснете" Или по точно:  НАТИСНЕТЕ и отворете

При поставяне на батерията в шейничката си има значение как я поставяш. Сигурно не знаеш и това че батерията има  + и -  и не можеш да я поставяш, както на теб ти е удобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kolev72 написа:

Момееееее, моме!

Ако бяха те помолили да напишеш нещо свързано с прашките и сутиените, щеше да напишеш със сигурност 2-3 листа ферман!

За да  извадиш капачето, което ти е посочено на снимката, трябваше да го натиснеш малко навътре към кутийката и то само щеше да се отвори.

Хората са го написали: "open and push" или: "отворете и натиснете" Или по точно:  НАТИСНЕТЕ и отворете

При поставяне на батерията в шейничката си има значение как я поставяш. Сигурно не знаеш и това че батерията има  + и -  и не можеш да я поставяш, както на теб ти е удобно.

Гледах клипове и видях как става въпреки, че и на клиповете хората едвам го отварят. И това бяха различни клипове с хора. Както и да е. Въпроса е, че ми е доставено без батерия. Сега трябва да ходя да търся по магазините. В описанието никъде не пише, че е без батерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ponichka написа:

Гледах клипове и видях как става въпреки, че и на клиповете хората едвам го отварят. И това бяха различни клипове с хора. Както и да е. Въпроса е, че ми е доставено без батерия. Сега трябва да ходя да търся по магазините. В описанието никъде не пише, че е без батерия.

Батерийки от този тип се продават почти винаги в големите молове. На нея е написан точният модел, който трябва да се постави в дистанционното управление. И още! Само с гледане на клипове, не става, моето момиче. Трябва и мисъл, какво и как го правиш. И кучето гледа как колят животните но не съм чул до сега да е станало ...касапин! Това е народна поговорка, която може и да не сте чувала!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, ponichka написа:

В описанието никъде не пише, че е без батерия.

Хайде на бас, че го пише? Не е дадена точната връзка, но по картинката намирам това:

E27 LED RGB Lamp Spotlight Bulb AC 85 265V Bombillas LED 4W 10W 15W IR Remote Control Led Bulb Smart Led RGBW Lamp Home Decor| | - AliExpress

И макар и неправилно написано си го пише, по-горе също ти е дал колегата:

Цитат
Battery is NOT INCULDE

Също и малко по-надолу, ама няма кой да чете: 

Цитат
Remote Battery: 1*3V CR2025 battery (not included)

Вземаш дистанционното и тръгваш по магазините, дори на кауфланд съм виждал такива батерии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак не виждам да е упоменато - battery not included! Къде го пише? Пише каква е батерията, но никъде не пише, че липсва. В коментарите си хората никъде не споменават, че няма. Всичко е готово за употреба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kolev72 написа:

Русо момиче. 

Аз съм с черна коса, как да съм руса? Отвътре? Отвътре съм бяла, даже снежно бяла.

Разбрах от къде да купя, разбрах как да ги поставя, но не разбрах - защо се продават без батерии и къде е описано , че липсват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ponichka написа:

Пак не виждам да е упоменато - battery not included! Къде го пише? Пише каква е батерията, но никъде не пише, че липсва. В коментарите си хората никъде не споменават, че няма. Всичко е готово за употреба.

Пише го, но ако го гледаш през мобилно устройство, трябва да цъкнеш по-надолу има "item description", скролваш малко надолу и ще видиш въпросния текст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повечето изделия на батерии се продават без тях. Има и забрана за транспортиране на батерии в пратки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ponichka написа:

Аз съм с черна коса, как да съм руса? Отвътре? Отвътре съм бяла, даже снежно бяла.

Разбрах от къде да купя, разбрах как да ги поставя, но не разбрах - защо се продават без батерии и къде е описано , че липсват.

Двама са ви го показали. 

Да знаете за друг път: Практиката при такива устройства е винаги такава. Батерията е консуматив и не се предлага много често към самото изделие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Kolev72 написа:

Двама са ви го показали. 

Да знаете за друг път: Практиката при такива устройства е винаги такава. Батерията е консуматив и не се предлага много често към самото изделие.

Не се предлага, ама къде го пише? От къде да знам? За пръв път ( и последен), поръчвам подобно нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ponichka написа:

Не се предлага, ама къде го пише? От къде да знам? За пръв път ( и последен), поръчвам подобно нещо.

Ти наистина си русо моме! Посочено ти е и ако това не можеш да намериш се откажи да цитираш когото и да било. Пожелавам ти приятна Нова година!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ponichka написа:

Другият път, само крушка. Или само фасонка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...