Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

hekata

Наблюдателни ли сте?

Препоръчан отговор

преди време го открих тва сайтче ама тогава бях си усилила слушалките да дупка щото слушах една песен (за хората които се интересуват- Hilary Duff-Fly) и направо щях да умра и първото което се сетих беше "Ще ги убия тия които са измислили тоя сайт!" след няколко месеца пак намерих тоя сайт ама попаднах на друга картинка това че слушалките ми бяха развалени ми спаси живота не се стреснах така без звука както първия път

Тези работи са много неприятни на мен са ми правили много пъти такива номера и всеки път тонколоните са ми били усилени :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ейййййййй,как само се бях загледала та да ги разгледам по-добре тия лодки и да видя за какво иде реч.... biggrin.gif сега и на мен ми е смешно,но преди пет минути съвсем не беше така :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диидииииии, т'ва така ме стресна, че без да искам изритах компа и той взе та се рестартира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...