Премини към съдържанието
MapuaH

Windows XP MCE си възстановява сама визуалните настройки

Препоръчан отговор

Колеги имам нужда от компетентната ви помощ. Т.к не харесвам външния вид на Windows XP, т.е сините прозорци съм си направил Display properties на Windows Classic. Всичко си изглежда като Windows 98. До тук добре, ама тази скапана версия на XP "Media Center", всяка сутрин си сменява настроики на диспеля и всичко е пак Default, т.е всички прозорци, ленти и т.н са сини..... Също така, ако съм задал да няма Screen Saver, той също се появява .....Моля ви за помощ.... Някой да има на идея от къде идва тази боза. Не, че е болка за умиране, но все пак дразни......и то много.......

Благодаря ви предварително :yanim:

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти!

Значи, аз ползвам XP Media Center 2005 вече има-няма 2-3 години. До сега не съм срещал проблем като твоя. Предполагам, че нещо се е скапало в самия Windows. Препоръчвам ти да направиш една преинсталация и да пробваш дали проблема ще си остане. Ако пък искаш можеш да ми пишеш на ЛС, за да ти кажа от къде може да си изтеглиш хубав XP Media Center 2005. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

провери дали потребителския акаунт под който работиш не е със статут 'guest' или по някакъв друг начин (не мога сега да ти кажа как) не е настроен да не запомня потребителските настройки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
провери дали потребителския акаунт под който работиш не е със статут 'guest' или по някакъв друг начин (не мога сега да ти кажа как) не е настроен да не запомня потребителските настройки

И аз не знам, да му се невиди ....

Акаунта под който работя е Computer Administrator !!!

Тая боза си сменя десктопа, когато си иска !! Днес например беше запазил настроиките от вчера, но за сметката на това 3 мин. ми зарежда десктопа !!! Странна работа.... вече и аз не знам какво да правя !!!!

Моля помогнете.............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно вирус. Сканирай тук

www.pandasoftware.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най-вероятно вирус. Сканирай тук

www.pandasoftware.com

Всичко е чисто, само Spyware и Adware или поне така показа сканирането с Пандата, но не мисля, че те са проблема. А и аз ползвам NOD 32, която явно добри се е вършил работата до сега :)

Редактирано от MapuaH (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто някакъв дефект в самата ОС , преинсталираи и виж дали проблема ще се отстрани . Ако все още го има изтегли си друг Media Center .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start -> Run -> Services.msc -> Themes (даваш disable и спираш въпросния сървис). :) Готово, няма повече син уиндоус :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Start -> Run -> Services.msc -> Themes (даваш disable и спираш въпросния сървис). ;) Готово, няма повече син уиндоус :whist:

Благодаря колега. Имаш предвид

Startup type както е в момента на Automatic, да го направя на Dasable, така ли ? Но всащност ще се зареди ли някакъв десктоп тогава ?

Благодаря предварително :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще се зареди, Windows XP Classic Theme, и нищо друго (като теми), шарениики и прочие няма да можеш да заредиш повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами ще се зареди, Windows XP Classic Theme, и нищо друго (като теми), шарениики и прочие няма да можеш да заредиш повече.

Благодаря много колега. Мисля, че вече нещата се оправиха. :P;):wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване