Премини към съдържанието
debchaste

Каним ви да дарите топлина

Препоръчан отговор

Ние, учениците от II АЕГ организираме благотворително шоу с цел набиране на средства за децата от дом за деца лишени от родителска грижа “Вяра, недежда, любов” в кв. Надежда. Това шоу ще се проведе на 8.02.2007 от 17:00 в музей “Земята и хората” (зад НДК). Входа ще е свободен. Моля Ви, заповядайте. Не е задължително да дарявате пари, децата се нуждаят и от внимание. Подкрепете ни в инициативата ни за Свети Валентин – “Децата се нуждаят от... повече ЛЮБОВ”

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ние, учениците от II АЕГ организираме благотворително шоу с цел набиране на средства за децата от дом за деца лишени от родителска грижа “Вяра, недежда, любов” в кв. Надежда. Това шоу ще се проведе на 8.02.2007 от 17:00 в музей “Земята и хората” (зад НДК). Входа ще е свободен. Моля Ви, заповядайте. Не е задължително да дарявате пари, децата се нуждаят и от внимание. Подкрепете ни в инициативата ни за Свети Валентин – “Децата се нуждаят от... повече ЛЮБОВ”

Похвална инициатива.

Браво на всички,които са автори на това начинание и дано да не ви е последното.

Само на място ли трябва да се дойде или може да се направи и по друг начин дарение...

Освен пари друго нещо от какво имат нужда тези деца-дрехи,обувки,играчки,книжки,лекарства или каквото и да е...

Давайте друг път повече подробности и някакви координати за връзка.

Ще са от полза определено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми, за сега дарение по-дръг път освен на място не може да се направи, тъй като нямаме банкова сметка. Иначе децата се нуждаят и от други неща - всичко нормално за малките деца - дрехи, книжки, играчки, защо не и лакомства.

Името ми е Дебора Стефанова. e-mail : debcho@mail.bg

Проверявам си мейла по няколко пъти на ден, така че който желае да пише, ще го прочета почти веднага.

Благодаря на висчки желаещи да дойдат:rolleyes:

Редактирано от ostavime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
debcho@mail.bg

Имате поща...

И чакам да се обадите на някой от телефоните,които съм ви дал за връзка.

Приятен ден от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също ще си позволя да призова всеки,който има един час свободен да дойде.

Елате да видите (освен програвата на децата) и 5 прекрасни момичета,които вместо да ходят по заведения и чалгии са се захванали да доставят радост на тези деца.Ей така,безкористно.

Просто нямам думи да кажа колко им се радвам и как връщат вярата ми в хората и в подрастващото поколение.Та тези момичета също имат нужда от подкрепа за да не им остане това последното подобно начинание.

Не е необходимо вие да дарявате пари.За това се погрижихме вече.

Просто елате.

Е,ако дадете и по 2 лева няма да ви върне никой разбира се.

:help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искрено съжалявам, че ще пропусна поради даскалъка, но идеята е страхотна... :help::wors:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:help:

Ще оцелее този свят,щом има такива като вас,като algor и всички съпричастни към нуждаещите си :wors:

P.S.Работя в НДК и ако мога ще се измъкна за половин час ;)

-да ви видя kiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Algor, много ти благодаря за хубавите думи. Отдавна не ми се беше случвало, но ми се просулзиха очите. Страшно много ти благодаря и за цялата подкрепа и помощ. :)

Редактирано от ostavime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване