Премини към съдържанието
zzihni

Съвет за безжична мишка и клавиатура..

Препоръчан отговор

Значи мисля да си купя безжична клавиатура и мишка (не е задължително да са комплект,просто не искам да има конфликт между тях,ако са от различни производители), проблема е че незнам колко дена издържа батерията, питах в Технополис, но там ми казаха че ще издържи 1 ден?! Ще помоля, някой който е ползвал такава периферия да ми помогне, ако може да ме насочи към някоя марка. Относно цената горе долу до 80-90лв. Мерси предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз използвам Cherry CyMotion Master Solar. Комплект мишка и клавиатура. Клавиатурата е със слънчев панел, от който се зареждат батериите и до сега никога не ми се е налагало да ги зареждам. Батериите на мишката ги зареждам през 2 седмици. Има си един кабел, който се включва в мишката и така си работиш с нея докато се заредят, все едно е мишка с кабел. Батериите са си включени в комплекта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз имам Logitech.Комплект клавиатура и мишка доволен съм от тях.Дават се с комплект презареждащи батерий и зарядно за да се зареждат. Всеки си има мнение, но за тази цена това е едио от най-доброто. И според мен комплет-а си е комплект !

Редактирано от Air_Alex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с безжична мишчица Gembird за 35 лв. Лови до 5 метра а приемника е докинг зареждаща станция! Дават ти и две евтини китайски батерийки ААА...Общо взето я зарязвам една вечер да се зарежда и след тва 3 дни си имам добре бачкаща мишка...Е, друг е въпроса, ако я използваш по-интензивно... А за клавиатура, помня че имаше една, мисля че Prestigio със тъчпад! Голям кеф! Даже не ти е нужна толкова мишката! :)

Дано да съм бил полезен!

Ende

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Rx-Ende мерси много наистина.. само че в моя случай май разбирам че няма да стане, защото аз ще ги ползвам доста интензивно :ph34r:

Air_Alex ако ми кажеш и колко дни издържа батерията много ще ме зарадваш :wors: много е важно според мен де :wors: още едно въпросче: колко стуваше?

аем това че не се зарежда батерията на клавиатурата много ми хареса, даже си мисля колко интересно би било ако има и такава мишка ;) относно твоето предложение "Cherry CyMotion Master Solar" ще ми кажеш ли колко струва, и евентуално къде мога да го намеря че за първи път я чувам тази марка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Logitech S510 комплекта, купих го за 100 лв. ( още трябва да струва толкова ) и съм много доволен.

Използвам ги постоянно от 2 месеца и батерийте са на 90%. Използвам Duracell-a от комплекта.

Мишката лови от около 6 метра, не че има значение на такова разстояние.

Ето и страницата на продукта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най съм доволен от Kensington Ci60 Optical wireless mouse with diamond eye precision, това животно го купих преди 8 месеца за 50 $. Интересното в случая е, че с две батери rechargeable Varta + зарядното за 15 лв. нямам проблем 40 45 дена, направо неси спомням кога съм ги зареждал. Ето и линк ---> http://www.newegg.com/Product/Product.asp?...N82E16826125046

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cherry-то струва някъде 60-70 лв комплекта. Иначе другия вариант за батериите е просто като се изтощят тези на мишката е да ги размениш с тези на клавиатурата, ако те дразни кабелчето за зареждане. Фирмата си е американска и нещата са си качествени. Ето и линк към европейската им страница: Cherry. Така изглеждат самата мишка и клавиатура. Има много допълнителни бутони, които можеш да си настройваш както си решиш. Отделно има настройка клавишите на клавиатурата да се използват като мишка, в скучай че стане инфекция с батериите на мишката и не можеш да ги заредиш в момента.

Редактирано от aem (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви на всички много :help:

наистина много ми помогнахте.. :wors:

вече знам какво да си взема.. нещата не са толкова мътни..

Живи и здрави да сте ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми на мен Клавятурата и мишката .. батерийте не са падали досега ( само 1 път ги смених на мишката) Взех ги за 10 евро от италя ( то баща ми ги зе) и сам много доволен но не ги използвам що клавятурата много голяма. Хубави са си безжичните :ph34r: .Но аз ти препоръчвам 1 жична за 100 лева .. по-хубавичка :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди един месец си компектче и може да се каже че сам доволен този пат о смяната ми на мишки по 60 евро.Ако разбираш от марки вземиси Logitech просто друга фирма няма. Тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване