Премини към съдържанието
ruhl

Проблем с Celeron 3.33Ghz

Препоръчан отговор

Здравейте!

Наскоро си купих едно ново процесорче,че старото вече сдаде багажа!Новото ми е Intel Celeron D CPU 3.33 Ghz.L2 cache 512kb.

Предполага се че на тази чистота ще върви перфектно! angry.gif

Сега ще ви обясня!ПУскам си аз некое филмче от нета и започвам да го гледам...та гледам си аз и цак,забива за 1 сек.и пак си продалжава филмчето!Не мога да разбера защо!

Реших се и изтеглих няколко програмки за скороста на процесора!Не мога да разбера защо се товари толкова,дори като върви Winamp,скоростта на процесора е 10%.Информацията е от Task Manager-a на Windows!

Бихте ли ми помогнали да разбера защо ми се товари процесора?

Останаладта част от кътията е:

Asus Pl2lP5

VGA NVIDIA GeForce 7600 GS SILLENT

4x512 Mb KIngston

Hard Drive Samsung 160GB

DVD Nek Labelflash 16x

Предварително благодаря!Надявам се да ми помогнете!!! :ph34r::wors: :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Честито процесорче, готини са тия Седар Мил biggrin.gif

По темата: И при мене се получават такива работи и съм почти сигурен, че ми е омазан Уиндоуса. Виж при тебе кой процес товари процесора и после пиши.

Поздрави cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това насичане само когато гледаш филм от интернет ли е или и ако пуснеш някой от хард диска (или DVD)? И натоварването, което си описал последно 10% или 100% е? В случая си написал 10% и не виждам място за притеснение. Корегирай и точния модел на дъното, защото даденото в момента животно още не се е родило.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм със същият процесор - Intel Celeron D356 3.3GHz 512KB L2 Cache Socket 775LGA на дънна платка Asrock 775i945GZ с Intel 945GZ Chipset и нямам забележки към производителноста и поведението на процесора под MS Windows XP SP2.

И правилно те попитаха дали насичането е само при гледане на филми от интернет или имаш същия проблем и при филми, записани на твърдия диск.

Освен това може да са ти омазани кодеците и програмата с която гледаш филмите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не само от нет,а и то харда като гледам филм пак ми насича(то не е точно насичане,ама все пак)!

\Ето и даното-

ASUS P5PL2/945PL/DDR2

Кодеците ми са:Cristal Player,Mv2Player!

Възможно ли да е от тях?Или ми е от гарда нещо,и само да отбележа това насичане от скоро стана? angry.gifangry.gifangry.gif

Не знам вече от какво е?А можете ли да ми кажете от каде да провера кой процес товари CPU-то ми?

Мисля че ми е добър процесора,ама...що така!

Благодаря Ви!!! :):hush:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами това го знам,ама има и друго.например кат пиша по Skype и нали пиша бързо и понякога кат пиша и част от текста който съм написал след появява след сек?не знам и това дали е от процесора или просто мн.бързо пиша!

БЛагодаря Ви!!!! :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване