Премини към съдържанието
virgo

Главата за притера изпуска цялото мастило

Препоръчан отговор

Имам глава за мастилено струен принтер на HP. И реших да си я напълня за да не давам излишни пари. Взех от един приятел мастило 20мл и тръгнах да зареждам. Модела на главата е 9362ЕЕ. Ами сложих мастилото дръпнах въздух... но нищо не остава в главата .. спасявайте положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде изпуска ? От долу през дюзата ли?

Тази мастилница събира 5ml мастило, възможно е да си я препълнил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От къде изпуска ? От долу през дюзата ли?

Тази мастилница събира 5ml мастило, възможно е да си я препълнил?

Отдолу на дюзата около 5 мл сложих със спринцовка..... не вярвам да се е препълнила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Отдолу на дюзата около 5 мл сложих със спринцовка..... не вярвам да се е препълнила

Доколкото съм запознат, главата на мастиленоструйният принтер на HP (имам такъв) се пални от горе като се направи малка дупка във пластмасата.

Посредством иглата и спринцовката (по дебелата)във комплекта за пълнене се слага мастило около 8 мл (главата събира оклоло 10) зависи от модела.

След това с помоща на другата спринцовка се издърпва мастило около 2 ml.

P.S.Във компекта трябва да има упътване.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Доколкото съм запознат, главата на мастиленоструйният принтер на HP (имам такъв) се пални от горе като се направи малка дупка във пластмасата.

Посредством иглата и спринцовката (по дебелата)във комплекта за пълнене се слага мастило около 8 мл (главата събира оклоло 10) зависи от модела.

След това с помоща на другата спринцовка се издърпва мастило около 2 ml.

P.S.Във компекта трябва да има упътване.

Ами това съм го направил... но пак тече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си го направил така добре.

Защото от горният пост прозвуча ,че си го пълнил откъм дюзата (отдолу).

След пълненето на мастилото понякога потича малко мастило отдолу.Това е норманлно.

Избърсва се със салфетка, може и с друго.

Но ако си препълнил главата или нещо не е в ред със нея, тогава

възможно е да е повредена.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препълнил я е. Сложи я за 5 мин. на салфетка малко да издърпа от мастилото. После избърши с чиста салфетка и виж дали пак капе

Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Препълнил я е. Сложи я за 5 мин. на салфетка малко да издърпа от мастилото. После избърши с чиста салфетка и виж дали пак капе

Успех !

Оправих проблема. Отидох и намерих една стойка на която закачих главата, заредих наново и дръпнах мастило. Вече всичко е ОК. Благодаря на всички които се отзоваха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване