Премини към съдържанието
Undead

Проблем с влаченето на икони в Windows XP

Препоръчан отговор

Като завличам някоя икона от едно място на друго се получава ето така:

untitledxm3.jpg

Може ли да се оправи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че разбирам правилно. След влаченето иконата остава, където е, или се мести? Т.е. тази икона-призрак къде е - на старото място или на новото? И коя от двете работи. Опитай се да го обясниш с думи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди когато завличах икона или прозорец,те се движеха заедно с курсора(не оставяха "призраци")

Сега когато влача икона или прозорец,се създава призрак който се движи вместо иконата или прозореца.След като свърша с влаченето,иконата или прозореца се премества там където съм оставил "призрака".(т.е всичко с местенето е нормално,но тези "призраци" дразнят при работа с много прозорци или икони)

Дано съм обяснил правилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото, което ми хрумва за прозорците, е следното: десен клик върху десктопа -> Properties -> страница Appearance -> бутон Effects... и сложи отметка на Show window contents while dragging.

Иначе иконите винаги ми ги е местело леко прозрачни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря

Всичко се оправи. :P

Редактирано от Undead (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване