Премини към съдържанието
ostavime

Бием в Кипър 3:0 - вдигаме първа купа

Препоръчан отговор

Националния отбор на България спечели купата на четиристранния международен турнир в Кипър с участието на домакините, Латвия и Унгария. Нашите показаха, че са с класа над останалите съперници, след като победиха без проблеми с 2:0 Латвия и с 3:0 на финала Кипър.

Първи трофей на Ицката. Дано му поолекне и поведе отбора към класиране за Евро 2008.

Успех и честито.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябваше да играем с по - силни отбори, за да видим реално на какво ниво сме , но не трябва и да умаловажаваме успеха ! Браво на момчетата :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Трябваше да играем с по - силни отбори, за да видим реално на какво ниво сме , но не трябва и да умаловажаваме успеха ! Браво на момчетата :)

За първото си абслолютно прав.Но как да не умаловажаваме успеха,когато сме били Латвия и Унгария!?Те са далеч под нашата класа и щеше да бъде голямо разочарование(поне за мен) ако не бяхме победили!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За първото си абслолютно прав.Но как да не умаловажаваме успеха,когато сме били Латвия и Унгария!?Те са далеч под нашата класа и щеше да бъде голямо разочарование(поне за мен) ако не бяхме победили!

Унгария не сме ги били. Бихме Кипър на финала!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Унгария не сме ги били. Бихме Кипър на финала!

Ем добре не съм гледал мачовете.Знаех че едните са Латвия biggrin.gif Но както и да е и Кипър и Унгария са доста по-малка класа от нас :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Унгария направихме Х миналата година ... :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм привърженик на тия турнири с по 3 или 4 участника и регламент, винаги е направен така, че домакинът почти сигурно да е единия финалист. Хубавото е, че в два мача поред постигнахме общо 5:0, като в случая нулата вероятно е далеч по-важна. Тази купа (или каквото е там, не знам точно) би трябвало поне малко да поповдигне духа на отбора - идват твърде сериозни мачове в съвсем близко бъдеще, а трусовете в тима ни са все още на дневен ред sad.gif.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът е всички да се стегнат за тези мачове и да бъдат колектив. Да дадат всичко от себе си, защото срамота е с толкова добро поколение да не направим някакъв частичен поне успех с националния отбор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване