Премини към съдържанието
chem

RQ:Програма за показване на информацията на видео файлове

Препоръчан отговор

Търся програма, която да показва информация за филма, като кодек, битрейт и т.н.

Сигурен съм, че дори някои плеари ги извеждат, но в търсачката не излезна нищо смислено с "информация кодек" sad.gif

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Средство за определяне на типа кодиране на мултимедийните файлове и инсталираните кодеци на системата. Безплатно.Toва е AVI file analizer за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... или пък GSpot.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички

Видеоинспектор е много добра. Надявам филмите ми да заемат по-малко място :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация за кодеци резолюция формат и тнт

благодаря предварително

Ако съм създал проблем с темата моля да ме извините

Търсих из форума но не намерих нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж също movieidw. Просто влачиш файла върху иконата и ти отваря прозорец с инфо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чувал съм за една програма с която можеш да видиш всичко за даден видео фай.Формат и всякаква друга информация.Не става дума за това което можеш да видиш в properties.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чувал съм за една програма с която можеш да видиш всичко за даден видео фай.Формат и всякаква друга информация.Не става дума за това което можеш да видиш в properties.

Пробва ли gspot?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване