Премини към съдържанието
bigger

Търся .mp3 player за Nokia 6600

Препоръчан отговор

Моя проблем е там че навсякъде и във всички

сайтове там в секция мелодии пише

има полифонични,MP 3 и др.

Но там в допалнително ли как пише че няма mp3 player

Следователно търся mp3 player за Nokia 6600

Please Help me !

Моля помогнете !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ти това и това за да можеш да я сложиш като мелодия за звънене.Потърси в раздела има една моя тема в която питам за същото,давам ти и един полезен линк:

http://www.all4smartphone.com/index.php

Опитах да дам линк към друг форум за 6600 ама ми казва че е забранен линка от администратора(?)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става :-( Всъщност май изникна друг проблем

аз като си пратя mp3 - ката с блутот

и ми излиза като съобщение и то още при отварянето

ми излиза че не може да го прочете

а този плейър като сканира ми вкарва

само запаметените мелодии.Явно ще трябва кодек ли нз

не съм много запознат.

Моля Помогнете !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да но аз дори нз какво значи пак и аз оправих

проблема с mp3 то

сега проблема е че ми остават в памета на тела

а не в допалнителната карта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тая нокия като избереш Options за файла (MP3-ката), няма ли опция MOVE? Ако няма виж настройките на bluetooth-a или по принцип настройките на телефона дали някъде има опция къде да съхранява съобщенията или файловете идващи от bluetooth-a. Не е възможно смартфон да не може да просвирва MP3 или пък да не иска да ги записва на картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такава опция но май ще е по добре да си инсталираш файлов менажер и да я преместиш с него.Но въпреки това,както написах в предния пост, си купи четец за карти не са много скъпи и с ного ще ги качваш директно на картата.Ако си със стандартната карта нямаш кой занае какжо място но въпреки това е от полза когато качваш по големи фаилове от 4МВ, защото рядко имаш повече от това налично в телефона.

Пропуснах да спомена че през всичко изпратено през bluetooth пристига като съобщение и това не може да се промени по никакъв начин(или поне аз не съм намерил такъв до сега,понеже съм със същия телефон).

Редактирано от shrike_avatar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да но аз дори нз какво значи пак и аз оправих

проблема с mp3 то

сега проблема е че ми остават в памета на тела

а не в допалнителната карта

Няма такава опция но май ще е по добре да си инсталираш файлов менажер и да я преместиш с него.Но въпреки това,както написах в предния пост, си купи четец за карти не са много скъпи и с ного ще ги качваш директно на картата.Ако си със стандартната карта нямаш кой занае какжо място но въпреки това е от полза когато качваш по големи фаилове от 4МВ, защото рядко имаш повече от това налично в телефона.

Това, което shrike_avatar казва е най-доброто ти решение в случая. Аз лично ползвам карточетец и прехвърлям музика от компютъра на телефона чрез него. Записваш песните от компютъра ти на картата с памет, слагаш я в телефона и си слушаш :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мерси !!! но колко долугоре струва карточетец

Около 15-20лв. струва карточетец с 4 гнезда за всички видове карти с памет. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре Мерси

Значи като отида в магазина и казвам искам

карточетец с 4 гнезда за Нокия 6600. Нали ?

ПС: А може ли да ми кажете някой фаилов мениджър или направо линк за да го ползвам временно докато си купя карточетец :rolleyes:

Редактирано от bigger (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добре Мерси

Значи като отида в магазина и казвам искам

карточетец с 4 гнезда за Нокия 6600. Нали ?

ПС: А може ли да ми кажете някой фаилов мениджър или направо линк за да го ползвам временно докато си купя карточетец :rolleyes:

Не е задължително да е с четири. Може и с едно гнездо да е. Аз ти казвам, че си купих такъв с 4 гнезда, но на теб и такъв с 1 гнездо ще ти свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

OK

много благодаря а някой може ли да каже някой файлов мениджар или да даде линк ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успях !!! Благодаря на всички които се опитаха да помогнат.

Редактирано от tigertron
Малко правопис. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване