Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

 

Проблем с нова оптична мишка - чезне ми!

Featured Replies

Еми това е : преди седмица си купих нова оптична мишка, и тя работи по-добре от старата, НО от време на време изчезва курсора и се появява някъде в края на страницата и трябва да я придвижвам до нужното място.

Това става на всеки 20-30сек., пробвах ДА Я ваЯ я от гнездото, и пак я вкарвам , не е от това проблема..., МНОГО СТРАННО!

Чудех се къде да я изплекам темата, и реших че тук е най-подходящото място :hush: т.к. става въпрос за хардуер!

Предполагам че Ви звучи глупаво, ама почва да ме дрази...

Здравейте, аз имам абсолютно същият проблем. Мишката ми е на едноцветна повърхност, така, че проблема не е в повърхността.

абе да кажа с намаляваме на скороста май изчезна, не май ми направо си..., ама да не обаждам че да не стане че да се появи пак :clap:

Намалих скоростта и в момента е на по-малко от половината на скалата, но пак си е същото :)

Намалих скоростта и в момента е на по-малко от половината на скалата, но пак си е същото ;)

Разбира се, че няма да се оправи само с това. Преди години бях набарал една промоция на безжичен комплект клавиатура и мишка. Точно 1 час по-късно бях отново в магазина поради същия проблем, който имаш. Върнах промоцията, която беше няква марка от тия, дето не мога да ги измисля и на едно шише ракия, подскочих с още 15 ? и се обзаведох с Logitech, който и до днес се ползва успешно (но не и от мен вече). Та според мен проблемът няма да се реши с намаляне на скоростта на корсора, а със свястна мишка. Ако ще е евтина, поне да е с кабел, така поне ще работи (известно време) като хората. :wors:

Сложи някаква едноцветна подложка и пробвай....

До колкото знам оптичните мишки работят на черни подложки, поне при мен е така.

Аз също съм с безжична, и на мен ми се случва, но е 1, 2 най-много пъти на ден..Пък нямам мауспад..Направо в-у бюрото..Но то е грапаво :wors:

Значи мишката ми е Trust и не може да мине за евтина, беше само 10 лв по-надолу от лоджитек от същия клас. Друг е въпроса, че според мен всичко си е на късмет. cool.gif

На мен ми се случва като гледам филм и мишката само отива най-долу на екрана и ми излиза контролната лента на Windows Media Player. Иначе мишката е Creative и е на тъмносиня подложка.

при мен проблема все пак си остана, макар да се появява доста по-рядко.

Подложката ми е шарена..., а мишката е Prestigio(оптична, кабелна) за 8.60лв, имаше една за 8.00лв. така че не е най-евтината...:clap:) :)

Моята мишка върви на всичко от лакирани мебели до шарени чаршафи.

Не мога да разбера манията да си копувате чаркове от магазина за по левче и да ревете тук в форума това станало онова станало.

Колкото и да на обичам американците има едно нещо което са казали и то е много вярно "не съм толкова богат за да си копувам ефтини неща".

Мишката ми не е по джоба на всеки както и по моя но си я взех с това мото и си заслужава.

http://www.logitech.com/index.cfm/products...CONTENTID=12134

  • 2 седмици по-късно...

т.к. при мен проблема се задълбочи отново, съм си пак със старата мишка...

И аз имам подобен проблем. Имам изцяло нов компютър с нови клавиатури и мишка.Обаче новата мишка Logitech насича и е много бавна.Аз я местя наляво , тя отива надясно. Сложих старата мишка А4tech и работи безпроблемно, до момента , в който трябва да рестартирам компютъра за нещо. След рестарта мишката е забила на средата на екрана и наникъде не мърда. И 10 рестарта не я оправят. Става единствено , като сложа новата мишка и рестартирам. После след рестарта, слагам старата мишка.... и така всеки път когато се наложи да рестартирам въртя мишки(как звучи само). Питах тук и там, никой неможе да ми помогне. казаха ми да си купя нова мишка(да не се наложи и трите да въртя тогава). Някой ако е имал подобен проблем и го е решил, ще се радвам да ми каже как.

Благодаря!

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Дарение

  • Подкрепи съществуването на форума - направи дарение
    25%
    Дарени 252.69 EUR от нужните 1,000.00 EUR

Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.