Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

 

RQ: Програма за изпращане на факс през компютър

Featured Replies

трябва ми програма за пращане/получаване на факс от компютър до нормален факс,която да се ползва за кабелен интернет.незнам дали classic phone tools дали става и откъде мога да я намеря?

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Ако нямаш телефонна линия http://pc-telephone.com/bg/index.htm

Ако имаш:

VentaFax & Voice - программа для приема и передачи голосовых и факс-сообщений. Имеет функции автоответчика и АОН'а. Очень удобная в работе. Имеет оригинальный интерфейс на русском языке. Отображение передаваемого и принимаемого документа в реальном времени в виде движущейся страницы на фоне факс-аппарата. Мощные средства рассылки факсов и телефоно-грамм по расписанию. Богатые функциональные возможности.

VentaFax обеспечивает прием и отправку факсимильных сообщений при работе с факс-модемами, поддерживающими системы команд Fax Class 1, 1.0, 2 и 2.0. Вы сможете принять и отправить факс вручную, не прерывая разговора по параллельному телефону. Также Вы сможете отправить факс с набором номера модемом. В режиме автоматического ответа на входящие звонки программа примет факс автоматически, без Вашего участия.

Голосовая функция программы обеспечивает прием и отправку голосовых сообщений при работе с модемами, поддерживающими различные стандарты записи и воспроизведения звука. Располагая голосовым модемом и голосовой версией пакета VentaFax, Вы сможете организовать автоинформатор или автоответчик.

Голосовая версия пакета VentaFax обеспечивает также распознавание типа ответа при входящих и исходящих звонках. Например, при попытке отправить факс, программа обнаружила, что ей ответили голосом. В этом случае она сможет перед началом передачи факса воспризвести в линию заданную Вами реплику, например, "Примите, пожалуйста, факс." В режиме автоматического ответа на входящие звонки программа сама определит, пытаются ли Вам передать факс или что-то сообщить, самостоятельно включив прием факса или запись голосового сообщения. Бизнес-версия пакета VentaFax позволяет дополнительно осуществлять массовую рассылку факсимильных сообщений автоматически по расписанию в удобное для пользователя время. Бизнес-версия пакета с голосовыми функциями обеспечивает, кроме того, возможность автоматической рассылки голосовых сообщений (телефонограмм) по расписанию в удобное для пользователя время.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Дарение

  • Подкрепи съществуването на форума - направи дарение
    25%
    Дарени 252.69 EUR от нужните 1,000.00 EUR

Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.