Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Samsung U600 и всичко свързано с него

Препоръчан отговор

Здравейте на всички! Предлагам да започнем една дискусия с притежателите на това несръвнимо телефонче. Аз лично го имам от вчера, поразгледах го, но се запънах на настройките на нета, нека тук да споделим кой с какво се затруднява и т.н. :speak:

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз се запецнах на качването на музика от компютъра. Някой може ли да помогне?

Какво по-точно те затрудни? Телефна има Bluetooth най-лесния начин е чрез него. Но в комплекта на телефона има Data кабел който също е за обмен на данни с PC-то.....та ти как се опитваш да качиш музика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво по-точно те затрудни? Телефна има Bluetooth най-лесния начин е чрез него. Но в комплекта на телефона има Data кабел който също е за обмен на данни с PC-то.....та ти как се опитваш да качиш музика.

Вкарвам кабела в USB-то на компютъра и съответно в телефона и нищо не става, след това инсталирах software от диска и пак не стана (взе да ми отброява някви секунди, които прерастнаха в минути и го спрях)...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вкарвам кабела в USB-то на компютъра и съответно в телефона и нищо не става, след това инсталирах software от диска и пак не стана (взе да ми отброява някви секунди, които прерастнаха в минути и го спрях)...

Защо непробваш с Bluetooth-a много е лесно и бързо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябвало е първо софта и после да вържеш тела и компа.Сега трябва да влезеш в Device Manager и от там да оправиш драйвърите за да ти тръгне с кабела.А ето тук съм пуснал една тема как се качват игри и програми на този модел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо непробваш с Bluetooth-a много е лесно и бързо!

не ми се занимава, пак трябва да ходя да купувам адаптер да инсталирам.... по-натам може да си взема :lol6:. Благодаря ви за инфото ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, купих си този телефон и е страхотен, но от къде да си намеря ТV out кабел? Кабела не се предлага в комплекта, моля ако можете да ми кажете колко голяма SD мемори карта може да се използва в този модел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, купих си този телефон и е страхотен, но от къде да си намеря ТV out кабел? Кабела не се предлага в комплекта, моля ако можете да ми кажете колко голяма SD мемори карта може да се използва в този модел.

За кабела незнам , все още не съм се интерисувала от него :) предстои ми покупка на аксесоарите за колата :sobbing:, а за картата мисля че няма ограничение, но ако се вземе прекалено голяма има вероятност телефона да почне да мисли много и да забива/ за това ми казаха още в магазина/.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

От 2-3 месеца имам телефона и несъм имал никакви проблеми с него.Много се рових из нета но не намерих кой знае какви допалнителни програми за него.Всеки иска музика,игри и картинки.Толкова ли няма какво да се прави че се качват по 20-30 игри:))))))))))ако някой знае някакви интересни програми нека ги сподели.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В моя комплект имаше такъв кабел! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В почети всеки магазин за gsm има такув кабел за тележизора.Тука мойе да добиеш представа и колко струва http://911.bg/a2/large.asp?lang=bg&m=2

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! Това е моята тема! Аз му се радвам от няколко дни. Моят е червен! :) Ако добавя някой в reject list-а какво се случва? И какво е това lock на sms-и? Лепва катинарче и какво ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Аз пък се чудя дали става за мъжки телефон , как мислите?

post-107556-1207481914_thumb.jpg

Не, дай ми го на мен! :)

Ей, тва е като за теб! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Моля Ви се някой да ми напише интернет, ммс и уап настройките за мтел, че какво ли не пробвах, но нещо не успявам да се справя с проблема. Гледах и общите настройки в сайта на мтел, но нещо явно не правя като хората, защото не ще и не ще :huh: Мерси предварително

Редактирано от eos (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля Ви се някой да ми напише интернет, ммс и уап настройките за мтел, че какво ли не пробвах, но нещо не успявам да се справя с проблема. Гледах и общите настройки в сайта на мтел, но нещо явно не правя като хората, защото не ще и не ще :huh:

Мерси предварително

Ами набери *88 и се свържи с оператор.Ще ти ги прати директно на тела като СМС и само ще ги запаметиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 седмици по-късно...

здравейте :P и аз отскоро си имам такова бижу (лилаво :P ) ... и се чудех понеже фона може да му е само бял или черен ... дали може да му се сложи нещо друго ?? палитра ли .. тема ли .. нз как му казват Публикувано изображение помагайте !!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте :yanim: и аз отскоро си имам такова бижу (лилаво :yanim: ) ... и се чудех понеже фона може да му е само бял или черен ... дали може да му се сложи нещо друго ?? палитра ли .. тема ли .. нз как му казват Публикувано изображение помагайте !!

Здрасти! За съжаление единствения начин за смяна на темите е със смяна на софта и после пачване.Единствения софт за които е създаден такъв пач е U600XEGG2 (за U 600) и U600BXEGL3(за U 600B).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Моля Ви се някой да ми напише интернет, ммс и уап настройките за мтел, че какво ли не пробвах, но нещо не успявам да се справя с проблема. Гледах и общите настройки в сайта на мтел, но нещо явно не правя като хората, защото не ще и не ще :rolleyes:

Мерси предварително

за ммс настройките прати смс mmsn на 1010 а за уап настройки прати wapn на 1010 :) поне аз така направих :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване