skandi

Сайтове за теглене на теми за компютър

3 мнения в тази тема

Кажете някой сайт зе теглене на теми за компютър, ама по възможност да не е бъкан с вируси, на каквито напоследък попадам :rolleyes:

Някой може ли да ми помогне? :) Търсих в чичо Гуугъл, ама не намерих нищо полезно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти кажа аз с Google намирам доста сайтове, ама то темите все искат програма, за да си ги сложа, а на мен ми трябват такива дето си ги слагаш в C:\WINDOWS\Resources\Themes и си бацат... Ако искаш мога да ти дам 1-2 сайта, но темите от там както ти казах искат програма, а чувам тя ползвала доста РАМ... =/ Единият сайт е http://www.adni18.com/ , а другият Посети моят уебсайт. ;) Междодругото не мисля, че това е правилният раздел...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кажете някой сайт зе теглене на теми за компютър, ама по възможност да не е бъкан с вируси, на каквито напоследък попадам :)

Някой може ли да ми помогне? :) Търсих в чичо Гуугъл, ама не намерих нищо полезно...

Хадйде са споделиш с нас за коя операционна система става въпрос, защото в противен случай няма да знам къде да преместя темата (правилния раздел не е този) и просто ще замине в кошчето sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход