Премини към съдържанието
SPooCK

Търся MU Web Packet

Препоръчан отговор

Здравейте значи направис си сайт и сървар на MU Online но регистрами наработи моялви ако знаете от каде мога да дръпна или да ми даде линк към MU Web Pakcet да е някав работещ то моя работи само регването е прецакано ако знаете пишете моляви !

Редактирано от 23' (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Дай линк да погледна, че не знам какви са тия регистъри. :) Ще видя с какво мога да ти помогна!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаети ли какво значи да неви мъча да ми търсете точно регистар аре моляви дайтеми направо MU Web Packet плс това е за сайта че моя е мн бъгав ае плс хора помагайте ! sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Знаети ли какво значи да неви мъча да ми търсете точно регистар аре моляви дайтеми направо MU Web Packet плс това е за сайта че моя е мн бъгав ае плс хора помагайте ! sad.gif

Намери ме в скайп и ще ти помогна с каквото мога , но от Понеделник нататък.Скайпа ми е - vailoelle ..... , но ето и тук виж този на мен ми харесва Ragezone-WEB

Редактирано от vailoelle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Ето още информация по темата: Линк

Поздрави и успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има някви други идеи за Web Packet-и на MU Online пишете че тея са мн бъгави а и са на друг език не на EN ... sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако има някви други идеи за Web Packet-и на MU Online пишете че тея са мн бъгави а и са на друг език не на EN ... sad.gif

Eто тук има много , но ако ти трябва само да си направиш ацц използвай MuEditor (дал съм линк в темата "Всичко за МУ").Ако не си избери web и както ти казах си преинсталирай SQL Servera.Eто ти и клип тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.