Премини към съдържанието
emo_45

Как да си направя български форум?

Препоръчан отговор

Здравейте!Знам,че има подобна тема,но там форумът е на английски език.Ще можете ли да ми кажете сайт,от който да си направя форум,но всичко написано в него да е на български език.Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Има и language pack-ове! Има Български, който е превод от адаша Боби Димитров! :)

Можеш да ги изтеглиш от phpbb.com (phpbb2). Слагаш ги в папка languages и от администрацията задаваш bulgarian. И е на български! :)

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Привет!

Има и language pack-ове! Има Български, който е превод от адаша Боби Димитров! :)

Можеш да ги изтеглиш от phpbb.com (phpbb2). Слагаш ги в папка languages и от администрацията задаваш bulgarian. И е на български! :)

Поздрави!

Ама аз не мога да си направя форум като инсталирам phpbb.Аз съм направил форума си от един сайт,но всичко в него е на английски.Възможно ли е да стане на български?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Едно време си имаше в настройките (при инсталация) възможност за инсталиране на допълнителни language пакове. ;) Погледни, да видиш къде пише English и общо взето там търси! ;)

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Привет!

Едно време си имаше в настройките (при инсталация) възможност за инсталиране на допълнителни language пакове. :) Погледни, да видиш къде пише English и общо взето там търси! :)

Поздрави!

Но аз не си инсталирам форума,а се регистрирам в един сайт.Като се регистрирам и след няколко часа форумът ми е готов,но всичко в него е на английски,а никъде не ме пита какъв да е езика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Но аз не си инсталирам форума,а се регистрирам в един сайт.Като се регистрирам и след няколко часа форумът ми е готов,но всичко в него е на английски,а никъде не ме пита какъв да е езика.

:) Приятелю, прегледай отново мненията ми! Търсиш в админ-панела! Инсталирах си безплатен форум (за целта) в myBB3.org (Дори не иска регистрация). Ето ти скрийншот:

post-140225-1208091371_thumb.jpg

В System се намират всичките lang-файлове. По подразбиране е Английски. Българският е малко по-надолу в графата. Даваш му Install и е готов. Настройваш го да е по дефолт, и всичко се нарежда! :ph34r:

Поздрави!

Редактирано от BoByS (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BoByS,ще ми отговориш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Доколкото виждам от снимката, която ти правих, в General е Основната конфигурация на форума. От там трябва да има Current Language. Веднага ще го намериш! :speak: Има падащо меню и оттам ще видиш English/Bulgarian. Забравил съм паролата на админа и не мога да влезна в контролния панел...

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.