Премини към съдържанието
Roujin Z

RQ:Превод на WinAVI

Препоръчан отговор

Някои може ли да я преведе моля?

Гледам че фаиловете са отделно има на много езици!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че става на въпрос за WinAVI Video Converter.

Нещо не можах да намеря езиците, дава ми

Native language download

update now, please wait...

и дотам.

Дай линк да разгледам и може да се захвана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
П.П.Ти на саита ли ги търси...

<{POST_SNAPBACK}>

Ами да, там реших да потърся първо. Сега ще дръпна програмата и ще проверя за какво става на въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Англииски

Китаиски

Фарси

Френски

Японски

Португалски

Руски

Nederlands-Нидерландски???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих го, залавям се да го превеждам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След известно забавяне ето го и превода - http://rapidshare.de/files/5595892/Bulgarian.ini.html

Както вече писахме, просто го копирайте в папка Languages на програмата и сменете езика от менюто.

Ако откриете правописни грешки може да ми пишете ЛС да ги коригирам.

Ще помоля някой с достъп до БГ сървъри да качи файла, защото след известно време ще бъде изтрит от мястото, където съм го качил. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давидим ще стане ли за старата версия....Мерси!

http://www.free.bol.bg/naruto/WinAVI%20BG.rar

http://free.data.bg/godking/WinAVI%20BG.rar

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На фаила си пише v.7

П.П.Няма проблем и с v.6.3

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Току що си инсалирах версия 7.1 final.Опитах се от всички възможни линкове да сваля превода на Tragedy,но без успех.Моля ви,помогнете.Ще бъда безкрайно благодарна. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много naruto!

Стана,ноза жалост сега не мога да го сменя,защото конвертирам.Дотук,обаче всичко е наред и мисля,че проблеми няма да има.

Tragedy-10x че си я превел-май доста работи върши,пък и изобщо не се съмнявам,че преводът ти е супер.

naruto -Виждам,че си голям фен на тази програма и ще те помоля да погледнеш и темата ми за нея в програми-проблеми и дискусий.

Много ти благодаря за бързата и ползотворна помощ. :);):clap:

Редактирано от danina (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая програма е доста бъгава и смешна,направо е палячовска.Не желая

Тая програма е доста бъгава и смешна,направо е палячовска.Не желая да охлаждам ничий ентусиазъм,а просто да ви помогна да разсъждавате реално,без напразни надежди-кофти е.Моите искрени уважения за труда на другите,които се грижат за неблагодарници като...мен,например.

Моля за извинение за неволното повторение на първото изречение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая програма е доста бъгава и смешна,направо е палячовска.Не желая

Тая програма е доста бъгава и смешна,направо е палячовска.Не желая да охлаждам ничий ентусиазъм,а просто да ви помогна да разсъждавате реално,без напразни надежди-кофти е.Моите искрени уважения за труда на другите,които се грижат за неблагодарници като...мен,например.

Моля за извинение за неволното повторение на първото изречение.

<{POST_SNAPBACK}>

[/quote

Здравей Fixt00l!

Би ли споделил,защо я намираш за бъгава и смешна.Аз още не мога да коментирам,защото сега я свалих,но си мисля,че за начинаещи в областа но конвертирането ще е добра.Изчела съм доста по въпроса и ми се вижда доста сложно,а ми се иска да започна с нещо по-леко поне за начало.Ще ми е интересно да науча и резервите относно тази програма. :bye:

Редактирано от danina (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо-тази програма е аматиорска,и следователно е чудесния избор за новаци,аз също с нея започнах.Начинът й на преобразуване (конвертиране)е изключително прост и следователно бърз-от половин час до час и половина-при по-стари машини.DVD-то е с по-висока разделителна способност (резолюция)от който и да е DivX-720х576 срещу 640х272 (понякога дори и по-малко за втория случай).За да стане резолюцията като първата,програмата "разпъва" картината (strech),което води до по-голям брой детайли на точка от екрана и следователно по-ниско качество,и картината сякаш става на точки (пикселизация),остава мътен ефект на екрана (blur).По-нататък-ако правиш ДВД от 2 DivX файла,които са с различна аудио честота,тя не те предупреждава,че резултатът ще е насичане и разминаване на звука (audio delay-което има и други значения като термин).Също и филм с проблеми при graph rendering-тя отново не предупреждава.При ттази програма нямаш много настройки за регулиране на аудио- и видео-битрейт.Тоест,ако знаеш или научиш какво правиш-тя не ти върши работа вече.При файлове с по-ниска компресия от .avi-качеството пада ужасно,често пъти--двойно.Общо взето е това.Но тя има и доста по-ниски изисквания към компютъра от професионалните пакети програми и е над 3 пъти по-бърза (понякога до 8-9 пъти),макар и да има защо.Отговарям на всякакви въпроси и искрено се надявам да съм ви бил полезен за опресняване/придобиване на професионални знания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предложи нещо по-добро  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Ако нямате 64-битов процесор,по-добре оставете,иначе ще чакате..цяло денонощие...А и играчката е много по-голяма...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.