Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

 

Проблем с Canon Pixma MP150

Featured Replies

Презаредих главите с рефил "Fullmark". В момента при поставяне на главите, показва, че цветната не е поставена (а тя е) и дава грешка Е16. Разбрах, че трябва да се рестартира по някакъв начин. Кажете ми как мога да премахна грешките, които ми изписва и да заработи наормално, както преди. :yanim:

  • 3 седмици по-късно...
Презаредих главите с рефил "Fullmark". В момента при поставяне на главите, показва, че цветната не е поставена (а тя е) и дава грешка Е16. Разбрах, че трябва да се рестартира по някакъв начин. Кажете ми как мога да премахна грешките, които ми изписва и да заработи наормално, както преди. :huh:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=71951 - виж инструкцийте тук!

  • 4 месеца по-късно...

Искам да питам ако накой знае - как да направя,че скенера да ми работи при грешка Е5.Целта ми е да си купя само принтер.Става въпрос за МП150 при грешка Е5 да мога да го ползвам за скенер само.Благодаря!

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...
Презаредих главите с рефил "Fullmark". В момента при поставяне на главите, показва, че цветната не е поставена (а тя е) и дава грешка Е16. Разбрах, че трябва да се рестартира по някакъв начин. Кажете ми как мога да премахна грешките, които ми изписва и да заработи наормално, както преди. :baby:

имах същия проблем сложих една стара глава цветна и се оправи после върнах новата др начин нз кажи ако се оправи защото мисля и аз да слагам fullmark

  • 10 месеца по-късно...

Ами вие как си пълните главите без да капят после? Аз днес пробвах да си напълня черната PG-37 със същия пълнител, но много капе и не съм я слагал в принтера ?

Ами вие как си пълните главите без да капят после? Аз днес пробвах да си напълня черната PG-37 със същия пълнител, но много капе и не съм я слагал в принтера ?

Приятел-или си препълнил главата(картриджа),не е нужно като е свършила да слагаш точно 15мл или си повредил дюзите последното ако е така главата е за хвърляне.УСПЕХ!

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Дарение

  • Подкрепи съществуването на форума - направи дарение
    25%
    Дарени 252.69 EUR от нужните 1,000.00 EUR

Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.