Премини към съдържанието
juventus_fen

Майкъл Оуен в Нюкасъл

Препоръчан отговор

Трансферната сага около Майкъл Оуен приключи. Нападателят на Реал Мадрид премина в Нюкасъл за 16 милиона английски лири (23,5 милиона евро).

Сумата е рекордна в историята на клуба от Сейнт Джеймсис Парк. Досега рекордът се държеше от Алън Шиърър, който бе взет за 15 милиона лири.

Очаква се по-късно днес 25-годишният национал да премине медицинските тестове и да сложи подписа си под четиригодишен контракт.

Оуен се свързваше и със завръщане в родния Ливърпул, откъдето през миналата година премина в Реал Мадрид за 8 милиона лири.

"Привличането на Оуен и идването на Шиърър преди това са най-великия ми моменти начело на Нюкасъл", заяви клубният шеф Фред Шепърд.

Мадридският гранд също е доволен от трансфера, тъй като се отърва от резерва, а в същото време реализира почти двойна печалба с продажбата на англичанина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mного гадно се получи. Трябваше да се върне в Ливърпул! Ама каквото станало, станало. Сега Ливърпул трябва да мислят за ШЛ и за челните места в Англия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как ще го посрещнат феновете на "Анфийлд Роуд". Дори и аз, която съм фен на Ливърпул не знам как бих го посрещнала в Премиершип с друг отбор. Гадно ми е само за това, че Майкъл Оуен си отиде от Ливърпул с аргумента, че иска да играе в Шампионската лига. А Нюкасъл играят в Купата на УЕФА. Просто му пожелавам успех с новия тим и там да прави чудесата, които правеше в Ливс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не знам как ще го посрещнат феновете на "Анфийлд Роуд"

<{POST_SNAPBACK}>

О, положението в Нюкасъл е доста отчайващо. Не помня да съм гледъл по слаб сезон въпреки, че бяха похарчени много мангизи за футболисти които не направиха нищо запомнящо се. Празните обещания които даде Шепърд много угорчиха феновете, назначи най-бездарният футболен менажер който съм виждъл. Футболистите започнаха да се карат помежду си което доведе до напускането на сладура Крейг Белами. Големи проблеми се навъдиха там така, че не вярвам феновете на свраките да имат проблем с приемането на Оуен, стига да не стане като с трансфера на Клуйверт - много очаквания - нокакви резултати.

А аз продължавам да чакам сезона когато ще видя моя любим отбор на върха в PREMIERSHIP.

;):);)

Редактирано от Firebat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големи проблеми се навъдиха там така, че не вярвам феновете на свраките да имат проблем с приемането на Оуен, стига да не стане като с трансфера на Клуйверт - много очаквания - нокакви резултати.

<{POST_SNAPBACK}>

Сигурна съм, че феновете на свраките няма да имат нищо против Оуен. Ничии фенове не биха имали против. Само че "Анфийлд Роуд" е стадиона на Ливърпул. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато играеше в Ливърпул, Оуен бееше един от футболистите вкарали най много голове на Нюкасъл, а Либърпул си остава труден съперник на свраките.

Не мога да кажа, че има някаква омраза към Ливърпул от страна на Нюкасъл, но Оъен е огорчавал многократно тези фенове, които сега ще разчитат именно той да гпомогне за излизането от тази невиждана криза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време беше Майкъл да се махне от потъващия кораб наречен Реал Мадрид

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.