Puzzle Chronicles идва и в Европа

Най-четени

Калин Карабойчев
Калин Карабойчевhttps://www.kaldata.com/
Калин Карабойчев е управител на Kaldata.com - най-големият български IT портал. Повече от 25 години се занимава активно с разработка и популяризация на услуги в българския интернет.

Puzzle Chronicles, както става ясно и от заглавието, е забавна пъзел игра с динамичен геймплей и множество предизвикателства, както и разнообразни режими. Гейм проектът е дело на гейм студиото Infinite Interactiv. Те ще ви представят играта както във версия за РС, така и за конзолите PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo DS и PSP.

Puzzle Chronicles съчетава елементите на два жанра в себе си – пъзел и RPG. Освен да решавате сложни главоблъсканици и логически задачи, вие ще трябва да станете и част от битки с много ръкопашен бой и стрелба. Врагът ви ще бъде победен, когато му свършат куршумите и кръвта, което наподобява на концепциите в класическите гейм заглавия. Към всичко това прибавете и добавените като бонус пет мини игри.

Издатели на Puzzle Chronicles ще са Konami. Съвсем скоро играта ще се появи и на европейската гейм сцена. Датата за дебюта на Puzzle Chronicles вече е ясна – 18 февруари 2010 година. Засега можете да видите трейлър към играта тук.

Всичко важно от света на технологиите, директно в пощата ти.

С абонирането приемате нашите Условия и Политика за поверителност. Може да се отпишете с един клик по всяко време.


Коментирайте статията в нашите Форуми. За да научите първи най-важното, харесайте страницата ни във Facebook, и ни последвайте в Google Новини, TikTok, Telegram и Viber или изтеглете приложението на Kaldata.com за Android, iPhone, Huawei, Google Chrome, Microsoft Edge и Opera!

Нови ревюта

Подобни новини