Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

s-mille

Потребител
  • Регистрация

  • Последно онлайн

  1. kal не ме рабзирай погрешно. Харесвам сайта и не хейтя. Просто ми направи впечатление, че рекламите нарастват с всеки изминал месец все повече и повече.
  2. Като цяло нищо не бих променил в kaldata.com! Само не мога да разбера, защо с всеки изминал ден броят на рекламите изкачащи от всеки възможен ъгъл в сайта постоянно нараства? Във youtube трябва да чакам по 5 секунди, тук трябва да си иргая 10 мин да натискам хиксове и в момента, в който натисна нова новина естествено пак ме удрят 1 тон реклами. Политиката на Google с Youtube ли следваме? И да знам че мога да си инсталирам безброй много програми, които да блокват тези реклами, но не е там въпроса. Просто ми омръзна да влизам да чета новини и 10 мин да си губя от времето в затваряне на реклами.Ето за това свалям шапка на Facebook и Wikipedia. Във Wikipedia няма реклами, а във Facebook поне са се постарали да ги внедрят така, че да не пречат на основното предназначение на продукта.
  3. The Good Old TIme последва s-mille
  4. Точно пък изпреварването на Уебър от страна на Ветел беше един от най-вълнуващите моменти, за което поздравявам и Уебър и Ветел. Това все пак е състезания и не зависимо, че пилотите са в един отбор, те все пак са и конкуренти. Ветел в случая беше по-бърз и изпревари Уебър. Не виждам защо трябва да има наказания и прочие. Точно такива трябва да бъдат състезанията, а не тръгва на 1 място и да кара на 1 до края ..
  5. На Chrome този плъгин бъгва единствено, ако има увисване на системата. Поне при мен и при моите приятели е така. Така че не е лошо да се изпразни кеш, изтеглени файлове и всякакви такива отпадъчни файлове!
  6. За чата влязох веднъж и не стоях и 1 минута! С тези гости е ужасно!
  7. quickJO последва s-mille
  8. Единствения "проблем" на новата тема е цифрата, която показва кои са on-line в чата! На горната снимка(тази от поста на sliderum) се намира в горния десен ъгъл, при мене също е така.
  9. Новата тема не е лоша, особено за тези които искат да изберат любимия си цвят за фон. Забавяне се усеща при по-старите машини, сигурно точно заради многото прозрачност! Наистина ако е възможно да се качат 1 - 2 теми още, ще бъде добре... Бих минал на новата, но заради мудността не ми се жертва бързината на скролване.
  10. Отлично състезание! От началото на сезона, уикенда в Германия мина най-интересно! Механици, пилоти - всички бяха на тръни! Много добро състезани. И да .. авто-стопа на Алонсо беше черешката на Гранд при на Германия! Дано и за напред състезанията бъдат също толкова вълнуващи и оспорвани!
  11. Като цяло дизайна не е лош, но темата е ужасно тежка и зарежда с мъка .. Цвета няма да го коментирам,тъй като се надявам да се качи по тъмна версия, както винаги е било.
  12. 30ГБ са напълно достатъчни ОС да работи нормално .. пък и колегата си е разделил хард диска на няколко дяла. Нищо не му пречи в един от тях да слага другите програми и тогава какво се получава? ОС работи на самостоятелен дял, без инсталирани други програми, което прави системата доста по - бърза ...
  13. За първото място предполагам и утре ще се борят Хамилтън и Фетел .. и двамата 99% ще се качат основно на подиума .. за трето място обаче надпреварата ще бъде интересна, особено ако завали, така че с нетърпение очаквам утрешното състезание .. А колкото до В.Петров нищо чудно и тук да ни изненада ..
  14. Абе щом на тебе ти харесва ползвай я със здраве
  15. s-mille отговори в добавена от valkosoft тема в Овърклок и PC модинг
    То 7,6 Ghz беше някъде рекорда ( освен ако не е поставен, нов понеже отдавна не съм чел новини за клокване ). Иначе да клокнете един процесор до 10Ghz ами нека да започнем: Азотно охлаждане изключително голям бюджет, много търпение и естествено запаси от 5 - 10 процесора Сега сериозно: За какво са ви е 10 Ghz .. ? Е вии какво очаквате ? Да държи 20 градуса ??? Второ при положение че питаш какво дъно ти трябва по всичко личи, че ти не си клоквал процесор до сега .. е как тогава искаш да стигнеш 10Ghz ?? Те професионални клокари не са успявали, пък камоли двама, които 100% нямат опит в това ..
  16. Ами точно заради тези кафги тази опция трябва да се махне и никой повече да не се сеща за нея .. все пак който е редовен във форума винаги може да прецени на кого може да се разчита и на кого не! Ако си остане ще ми е все тая .. но съм съгласен и с мнението на Bily-79... Сега например x вижда, че y му е дал минус .. ми много ясно " x " ще му отмъсти като му надъни 5 минуса и така ще започне едно безразборно даване на плюсове и минуси .. Ако пък ( репотацията ) остане без история .. някои ще почнат да обиждат другите, за дето са им дали минус, а те може и да не са виновни. За това личното ми мнение е тази репотация да бъде махната!
  17. Абе днеска какво става на хората не мога да разбера! Взели ти USB, а пък имаш ПРОГРАМАТА <-WTF блутуут .. 1. Блутуут не е програма, а технология за трансфер на данни ( песни, снимки и т.нат.) 2. USB - предполагам знаеш какво е .. 3. С кое е по - лесно - и двете имат предимства и недостатъци. В повечето случай трансфера на данни през USB е по - бързо от колкото с блутуут ..

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.