Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hamachi - въпроси, мнения и дискусия (merged)

Препоръчан отговор

За да играете в ЛАН мрежа,ви трябва програмката Хамачи.Свалете я от тук

За нейното конфигуриране четете тук

Ако това не ви помогне,аз съм насреща пак :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 128
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Hamachi ни позволява да играем игри без значение на кой нет сме.Просто я теглите от тук http://download.bg/prg_download.php?id=27885 и я инсталвате.След това я пускате и давате долу дето е Create o

Благодаря за линка

Kато се регнах с Хамачито и получих IP но как да направя мрежа например с CS - чрез IP Hamachi или по друг начин това имам предвид  Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

Чрез IP-то от Хамачито, като може да се наложи ръчно да посочиш IP-то на компютъра-сървър (гледайки в листата кой какъв адрес има).
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

от доста време имам Hamachi за да мога да играя с приятели. Досега си играх без проблеми но сега изведнъж пак ми се доигра с един приятел и като включих програмата както обикновено започна да се логва...но се логваше и логваше....и логваше.. Пише connecting и си седи така... цяла вечер си седи така. Изтеглих си други шест версии за да оправя проблема но при всяка една се получава този проблем(явно проблемът е компа ми). нз да ли има значение но наскоро смених интернет доставчикът си - от евроком кабел - на Homelan Моля помагайте Публикувано изображение Предварително благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми звучи като намеса на Homelan :) Hamachi ако не се лъжа си капсулираше пакетите, подобно на VLAN и ако от Homelan ги режат - няма да има оправия. Макар че би трябвало да си с реално ИП и за игра през Интернет да не ти трябва Hamachi изобщо...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Failed to connect to the meditation server bibi.hamachi.cc.

Would you like to keep trying?"

Ето това пише като го оставя да се connect-ва (впрочем още се connect-ва) Публикувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Failed to connect to the meditation server bibi.hamachi.cc.

Would you like to keep trying?"

Ето това пише като го оставя да се connect-ва (впрочем още се connect-ва) Публикувано изображениеПубликувано изображение

Не съм пробвал hamachi, но доколкото ми е известно безплатната версия на продукта позволява логването на до 16 потребителя едновременно.

Да не би да си 17 поред опитващ логване? :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

За първи път използвам тази програма, но като се опитам да направя сървър и ми дава грешката от скрийшота. И то винаги се появява същата грешка.

На какво се дължи?

Публикувано изображение

:speak:

Моля затрийте глупавата тема!

Трябвало е да ъпдейтна хамачито.

Извинявам се!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За първи път използвам тази програма, но като се опитам да направя сървър и ми дава грешката от скрийшота. И то винаги се появява същата грешка.

На какво се дължи?

IPB Image

speak.gif

И аз използвам хамачито но един хубав ден ми излезе същото съобщение помислих си че е от нета но се оправи чак след преинсталация на програмката (по добре я изтегли от тук (официалната страница) Редактирано от g00g0 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешката от шота вече изчезна.

Но като се опитвах да направя мулти на MW и не става. Аз правя игра, а този който е свързан към мен чрез хамачито вижда, че има готова игра (няма проблем) и като даде на join започва connecting, но така и не се получава и връзката се разпада. :whist:

Firewall - ът е махнат и при мен и при него. И двамата сме на БТК (НЕ е слаба връзката). С Хамачито всичко е ок.

Дайте някакви предложения откъде може да се получава така... В MW ли е проблемът или може да се направи нещо? :)

И с U2 същата работа...

Моля предложете от какво може да е: някой неработещ сървис, неизключена защита или?

За MW каква връзка се иска долу-горе да върви нормално мултито през интернет?

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За MW има специални инструкции във форума на hamachi, сваля се отделно някакъв пач за играта, за да стане връзката. Сега не го намирам, но и нямам време да търся; разгледай форума на програмата и потърси с името на играта.

Виж това дали няма да ти помогне.

Редактирано от panevdd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети форумите на hamachi.cc

Гарантирам ти в форумите на програмата има абсолютно всичко което би те заинтересувало

Също така разгледай и тази статия:

http://www.no-invite.com/forums/index.php?showtopic=519

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Добър ден, с един приятел правиме мрежа с hamachi-то и се опитваме да играеме NFS 5 на multiplayer-а. Но нито той нито аз успяваме да се connect-неме към другия в самата игра и така или иначе не може да направиме мрежата. Какъв може да е проблема и как да го преодолееме. Някакви идеи???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във форумите на Hamachi има описани решения на проблема, свалят се допълнително едни файлове, за да се свърже играта. Сега нямам време, ако до довечера не намериш нищо, ще дам линк.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, много ше се радвам ако ми дадеш линк или ми кажеш кво точно тряа да напрая та да може да се играе. Мерси предварително...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да си шерна едни работи с един приятел и пробваме номера през hamachi. Но като дам "browse" и не става номера. Къв може да е проблема. Уж съм разрешил "file and print sharing..." и се чудя кво друго тряа да направя, че да може да ми вижда шернатите неща???

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такам...след като уж направих всичко както беше описано във форума крайния резултат беше, че като моя приятел се опита да влезе в шернатите ми работи му пише..."access is denied". Какъв ще да е проблема???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Аз ще во обясня по подробно всичко.Теглите това Тук.

След инсталацията трябва да ти се появи товаПубликувано изображение

Най доло в дясно трябва да натиснеш едно нещо power on изчакаваш и натиснкаш create or join networks.като натиснеш има join network i make network.Натискаш на create network и си правиш network.После го казваш на приятеля си и играете на квато и да е игра.

Моята netork e Sladka_m1rt23 s parola krokodila vlizaite da igraem nfsu2

Ае ся ми кажете вашите networks :lol6:

Редактирано от ivchobg (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Някой може ли да ми каже защо когато се опитвам да пингна другия компютър в мрежата ми дава time out. Опитах какви ли не настройки на firewala но нищо не помага. От единия на другия може да се пускат месиджи но обратния вариант не става. Някой знае ли нещо по въпроса?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Имам следния проблем: Тегля си хамачи, и като цъкна на инсталационния файл, ми дава някаква си грешка и ми казва, че ще затвори инсталацията. Изтеглих 2-те версии, от 3 места и нито една не тръгна да се инсталва, молбата ми е следната: Ако има някой с инсталирано ХАМАЧИ да пробва да иде в папката, където се намират файловете на хамачи, hamachi.exe hamachi.sys и т.н, И да я архивира цялата, да видя, дали ще го излъжа. Иначе, плс помогнете ? Аз съм с Ос- Уиндоус Ме!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем и чак на третата версия с която опитах се получи. Виж тази. Публикувано изображение

P.S. Ето и инсталираното Hаmachi: http://rapidshare.com/files/3069686/Hamachi.rar.html

Редактирано от bozko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10x, приятел и ти ли си с Уин Ме? Hamachi ` has caused an error in HAMACHI 1.0.0.51 BETA ( KALDATA.COM).EXE. Hamachi 1 Will Now close If you continue to expirience problems, try restarting your computer Това е прозореца, който ми излиза. Става ли ония рар, да ми го ъплоаднеш другаде или отново, нещо не мога да го изтегля !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване