Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hamachi - въпроси, мнения и дискусия (merged)

Препоръчан отговор

• Отговори 128
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Hamachi ни позволява да играем игри без значение на кой нет сме.Просто я теглите от тук http://download.bg/prg_download.php?id=27885 и я инсталвате.След това я пускате и давате долу дето е Create o

• 1 месец по-късно...

Да попитам тази програма не е ли Trial защото на мен ми остават още 29 дена но аз си връщам календара защото не съм сигорен дали ще работи после

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да попитам тази програма не е ли Trial защото на мен ми остават още 29 дена но аз си връщам календара защото не съм сигорен дали ще работи после

Програмата си е Freeware ето.

Лиценз: Freeware.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно въпроса на husi : този проблем с CS-а го имах и аз (и още го имам), с приятели сме пробвали какво ли не и сме писали и във форуми, но този проблем явно няма решение (интересното е, че е само при CS 1.6 но при 1.5 няма никакъв проблем да се играе). Дано да съм помогнал! :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно въпроса на husi : този проблем с CS-а го имах и аз (и още го имам), с приятели сме пробвали какво ли не и сме писали и във форуми, но този проблем явно няма решение (интересното е, че е само при CS 1.6 но при 1.5 няма никакъв проблем да се играе). Дано да съм помогнал! ;)

Здравейте!Ползвам ХАмачи от дълго време.За да играете Cs чрез хамачи трябва първите ви две цифри от ип-то да ви са еднакви,например:5.89.176.4 и 5.89.45.7.Така че трябва да си преинсталнете хамачито за да получите ново ип което да е еднакво с това на приятеля ви.Хамачи също може да се конекне през прокси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Ами аз следвах всякакви инструкций,преди и след инсталацията,но нещо не се оправям с програмата,виждаме си компютрите с един приятел но не можем да си шерваме файлове.Всъшност не ми излиза в менюто my computers,кажете/опишете/кое как се прави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сървърът ми е с Hamachi и с FTP . Питането ми е дали ако мой приятел напише IP (от Hamachi) в FTP клиента като IP на сървъра ще се осъществи канекцията и дали тя ще е пълноценна? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да 100% съм сигорен. Като сте свързани с Хамачито това значи ще имате все едноче кабелна връзка по между-си. напиши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може само да напишете по-подробно как ще стане .Аз съм на АДСЛ-нереално ай пи.

Aми аз пробвах с един приятел от Англия но нищо не стана пише ,че връзката е прекъсната от сървата но не знам дали не съм написал нещо правилно или от firewalla написах следното : отворих my computer в адрес бара написах ftp://адреса от хамачи/ но не стана ?? моля помогнете Хм сигорно може да стане от My network places може да стане сега ще пробвам ,пробвах не става и от там изключихме си firewalla но пак нещо хайде някой да каже моля ви

Редактирано от SefdasS (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде насоки как мога да шервам през хамачи. Някъде из форума бях чел подобна тема но ставаше въпрос за гейминг, а не за шерване. Ако някой е в час с това моля да сподели. Следвал съм инструкциите от официалния сайт и форумите там, но пак нестава. И също провахме с много приятели да го направим, само един път се получи и то аз мога да тегля, но същия човек от мен неможе. малко инфо: Уиндос ХП Про СП 2 Хамачи 1.0 Отметнал съм файл инд принтер шерин Ако няко може да помогне :) незнам що темата е излезнала два пъти!!!!!

Редактирано от Klimbo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж да не си сложил отметка на block vulnerabre Microsoft Windows services в Preferences/Security. Ако е сложена махни я, а може да е и от файъруола или антивируса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз разбрах че искаш да се свържеш с FTP сървъра на приятел. Ако е така тряба да си качиш FileZilla ама клиент и там като си го нагласиш ти излиза програмата и ти иска IP на сървъра където пишеше този от Hаmachi-то и трябва да си готов. А ако искаш да видиш файловете който приятелят тие шернал десен бутон на приятелят ти в Hamaci и даваш на рагледай или на Browce. Успех

Редактирано от bakata6 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

след преинсталацията на хамака всичко се обърка ,влязах в него със същия ник ,но с др-го IP и стария ми ник които е server master остана там ,някой знае ли как да го оправя ?

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да,трябва ти MASTER паролата на стария ти ник...ако си я забравил или не си сложил - лошо. ако си я забравил,има опция да ти я пратят чрез e-mail.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха ми, че мога да използвам Hamachi за да може мои приятел от друг град да ползва нашия локален DC HUB. Ако някой може да ми каже как става е златен! П.П. Не съм с реалко IP

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте. Проблемът ми е следният: Аз съм на Win XP. Инсталирах Hamachi, изпробвах го работи перфектно. Но ми спира достъпа до пощата ми на www.abv.bg, както и не ми се отварят сайтове които преди инсталацията на наhamachi се отваряха на момента. За да оправя нещата се наложи да деинсталирам hamachi ,както и да използвам System restore. И сега не зная какво да предприема Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здасти, на всички, надявам се темата да не се повтаря.Питането ми е следното искаме да си пуснем едно серверче на HL, през Hamachi ( става но незнам защо не винаги ) в повечето случай ни показва Local client C и неможе да се connecnem. Кажете ако може, някоя друга програма или някакъв друг начин да си решим проблемчето :clap:. Предварително благодаря ! :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук е описано какво трябва да се напрви за да се премахне проблема

http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=763054

амм аз явно не го правя както, трябва ли нз :huh:, пробвах сички вариянти и се нищо ето вижте кода..

Example when 4 friends want to join my server

I have created LAN server, my IP is 5.164.15.192 => my friends who want to join my LAN server have IPs:
5.156.82.129
5.166.255.211
5.38.248.92

- their IPs have different IP range like my IP, so i need to create file "aliases" for them
My file aliases.txt contains a pairs of IP addresses:

5.156.82.129 5.164.82.192
5.166.255.211 5.164.255.192
5.38.248.92 5.164.248.192
5.165.167.236 5.164.167.192
Ако някой може да хелп, четох постовете в data.bg и мисля, че трябва да е така :) 2-рите и последните цифри да са еднакви но не става, някой да помогне

иначе, със други users от IP-та 5.164.ххх.ххх, няма проблеми но е само едно момчето, което е с такова ип.

Друг вариянт мисля, че ще е да се uninstall програмата, да се изчистят регистрите да се рестартира и след това да се регистрирам наново, за да получа ново ИП и да кажя на приятелите да направят и те това ( но трябва да има и друг начин) Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване