Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Отчаян мъж отвлече автобус, пътуващ за Варна

Препоръчан отговор

ахахаха направо щях да умра с този "престъпник" ...направо смешна работа !!! няма кой да отвлече един автобус като хората в тази скапана държава...

по новините по ББТ беше излъчен разговор на живо с този "терорист" и той каза "да става каквото ще аз ще се предам" в отговор на това журналистката зададе някакъв въпрос и и беше отговорено - "трябва да затварям че сега слизам" ... този човек наистина ме разсмя с посредствеността си та чак ми дожаля ... приятелката му крила от него толкова време че там еди кой си я блъснал и явно защо, просто този човек не е много психически здрав!!

но все пак за всеки трябва да има възмездие но не да става като изплашиш 40 души и вдигнеш на крака ловешката полиция и всички медии...че после какъвто бой ще го бият полицаиите не ми се мисли biggrin.gif

та обобщено - изложихме се пак пред цял свят с нашия терорист ... laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смеете се, но в проучване четох, че 23% от съвремените българи от 18 до 35 години имат - в малка или по-голяма степен - психически проблеми. е тва ако е държава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто новината в skynews !

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да го бутнат в затвора тоя психопат. Там да сложат и тия които са му навредили. Не бива невинни хора да стават заложници на всеки който има някакви искания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз го подкрепям стига да не убие някого.В тая шибана държава вече единствено по този начин може да те чуят.

Ами то шибаната ни държава ни кара да "изперкваме"... То не се издържа вече... angry.gif:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами то шибаната ни държава ни кара да "изперкваме"... То не се издържа вече... angry.gif:nono:

Чел ли си " Как се каляваше стоманата " например... :rolleyes:

Като махнем настрана патоса и, книгата учи на едно нещо поне....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето му блога на Мирослав Блажев :

http://atila.blog.bg/

Между нас , потребителите на форума, има няколко " Атила " ... дали някой не е той ?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето му блога на Мирослав Блажев :

http://atila.blog.bg/

Между нас , потребителите на форума, има няколко " Атила " ... дали някой не е той ?!?

Като визия го оприличих на снимката от аватара на SUN_CITY

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв терорист бе хора. Човека си е казал, че не иска да нарани никой.

Никой не обърна внимание на ключовата дума: отчаян

Отчаян, защото явно правосъдната система пак не си е свършила работата или я върши прекалено бавно. Нямам за цел да го защитавам, само ще кажа, че всеки човек когато е в безизходица върши нещата, а после мисли за последствията. Басирам се, че 2/3 от нормалните хора биха постъпили по подобен начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

beli99 , SUN_CITY е пичага .. то и моя аватар е на Ханибал Лектар ама не съм седнал да ям хора :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уж един пистолет имал ' газов ' а сега по БТВ-то преди да го арестуват вади 2-пистолета ohmy.gif ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

asus_ единия бил боен / да не правя грешките на С. Диков ... не запомних името на пистолета / и с доста патрони ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докога ще ни бъзикат тия БЕ! Те напрао се оляха! Т'ва задържане на този "опасно луд" /беден/ човек приличаше на ДОЛНОПРОБЕН ФИЛМ ОТ ЗАДНИЯ ДВОР НА НЯКОЯ КЪЩА ОТ ПОКРАЙНИНИТЕ НА "БОЛИВУД"/индйският холивуд/. Докога ще ни хвърлят само хляб и зрелище, а ще ни СТРИЖАТ ДО ГОЛО. Това си един вид диверсия на някой млад "сержант" - отклоняване на вниманието от главното, но и ни показа колко смешни са и тези които ни "пазят".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
asus_ единия бил боен / да не правя грешките на С. Диков ... не запомних името на пистолета / и с доста патрони ...

И колко са това " доста"? Два , три, ...пет...десет пълнителя.....

Явно газовия е бил с цел да се измъкне по-леко от кашата която е направил идиота......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

drsayman ... според теб всичко бе нагласено, така ли да разбираме ??? Този Мирослав Блажев - Атила е получил пари за да го направи ohmy.gif !

Е** си конспирацията ... !

Diin казоха че в сака му са намерени още 44 патрона ... ако направим проста сметка около 8 палнителя !

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Като визия го оприличих на снимката от аватара на SUN_CITY

Аз поне си заставам зад аватара (снимката) а не си крия личността като някой (оприличавам теб примерно) biggrin.gif:hush:angry.gif

beli99 , SUN_CITY е пичага .. то и моя аватар е на Ханибал Лектар ама не съм седнал да ям хора ;)

Айде да вървим да трепем хора?... Тея съфорумници откачиха тотално вече

Редактирано от SUN_CITY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
drsayman ... според теб всичко бе нагласено, така ли да разбираме ??? Този Мирослав Блажев - Атила е получил пари за да го направи ohmy.gif !

Е** си конспирацията ... !

Diin казоха че в сака му са намерени още 44 патрона ... ако направим проста сметка около 8 палнителя !

Значи наистина е имал нещо впредвид с толкова патрона..... но криви са му излезли сметките...

Значи пак глупак, или идиот.......сега ще седи на топло заради тъпотията си...

Редактирано от Diin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами незнам, само че живея в България и знам, че за малко пари всеки може да намери някой "опасно ЛУД", който например да стане известен, а нашите "policeman" актьори. Това не е задължително да е така, но не трябва да се е отрича, че много странното отвличане, искания, а в последствие и представление по задържане след поредица от СУПЕР гафове в държавата, и ескалация на общественото напрежение в посока "Зимата 96-97", и измененията в закона ...... за подслушване на GSM и Internet...... много ми стана май.

Надявам се да не съм прав, но......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с много хора от нашият форум и от други места в Интернет който наричат този човек " болен " , " отчаян " и т.п. НО и оня в Белгия бе такъв и заколи и рани доста деца ... Да не дава човек такива болни да се разкарват м/у нас ...

Само си предсавете какво щеше да стане ако беше почнал да стреля ....

А сега си представете че на седалката стоеше вашата сестра, майка , брат , баща ... друга песен щяхме да пеем сега !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че на нашата държава й трябва революция - това го знаем всички!

Но това е непосилно за един човек!

Капка в морето!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе те хванаха и банда с килограми дрога- за собствено ползване,

С килограми експлозиви- щели да ходят за риба,

С открадната кола- били я взели за временно ползване,

--->>> каде живеем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Че на нашата държава й трябва революция - това го знаем всички!

Но това е непосилно за един човек!

Капка в морето!

И каква революция и е нужна , ако мога да запитам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И каква революция и е нужна , ако мога да запитам :)

И какво общо има с темата ? ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И какво общо има с темата ? ohmy.gif

Никаква, извинявам се, просто поста на потребителката ме насочи натам ... както и постовете на други потребители изразяващи същото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Съгласен съм с много хора от нашият форум и от други места в Интернет който наричат този човек " болен " , " отчаян " и т.п. НО и оня в Белгия бе такъв и заколи и рани доста деца ... Да не дава човек такива болни да се разкарват м/у нас ...

Само си предсавете какво щеше да стане ако беше почнал да стреля ....

А сега си представете че на седалката стоеше вашата сестра, майка , брат , баща ... друга песен щяхме да пеем сега !

Че разкарват се бе, приятелю - как да не се разкарват :)

Още преди около 15 години законът бе променен, в психиатриите повече от 1 месец не може да пролежи такъв човек, освен ако не е настанен на принудително лечение, но това става само след като е убил някого. Да си чувал за АМНЕСТи Интернешънъл, Асоциациата за Права на Психично болните пациенти и т.н.

Знаеш, че идеята е до няколко години почти всички психиатрии ще бъдат закрити и ще се премине на така наречените "дневни центрове" - както в Белгия и в повечето западни страни.Болните ще си живеят в къщи, и ще ходят там през деня да ги занимават, да им провеждат психотерапия и т.н. Ако си пият хапчетата -добре.Ако ли не ......

Проблемът даже не е тези, които са регистрирани и са с доказани диагнози. Проблемът е в тези, които никога не са и стъпвали при психолог или психиатър.Все още в България тези две професии са "мръсни" - ако отидеш при психиатър заради това, че се чувстваш депресиран - нали който те види да излизаш от кабинета му ще те нарече "луд".

А тези , които наистина са болни нямат и критичност към заболяването си - те не смятат ,че са болни. Налудностите са толкова много, че трябва да седнеш и четеш цял учебник за тях. Прескочи до раздел "религия и мистика" и сам ще се убедиш в безкритичността за състоянието си при някой съфорумци.Това не значи, че те ще хванат пистолет и ще тръгнат да убиват. Това са редки изпълнения, но такива хора има по цял свят - да не мислите, че само в България е такова положението ?

Никаква, извинявам се, просто поста на потребителката ме насочи натам ... както и постовете на други потребители изразяващи същото...

Чешат си само езиците и повтарят една и съща песен като развален грамофон. Лошото е когато се съберат на тълпа - тогава започват да прилагат "убежденията" си на практика - и започва безчинстването.

Но това е една друга тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...