Премини към съдържанието
LordVeidar

Интересувате ли се от БГ футбол

Препоръчан отговор

Аз лично следя с интерес родното първенство и се очудвам , че въпреки слабия ни шампионат нашите представители в купата на UEFA постигнаха такива успехи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато имам време дори ми е приятно да идем с приятели да гледаме мач на живо. Посмеем се, излюпим 2-3 пакетчета семки и така. Все пак мачовете на любимия отбор са веднъж на две седмици (домакинските).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено.Особено сега с успехите на българските отбори ми е още по-приятно да ги наблюдавам.Смятам,че качеството ще се вдигне още и догодина дано да ги гледаме в Шампионската лига! :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Болен привърженик на ЦСКА !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Болен привърженик на Левски biggrin.giflaugh.gif:) ,следя Българското първенство,макар че качеството на футбола не ми допада много,но нали сме Българи...предпочитам Английския футбол,там има много хъс и никога не се знае кой-кого ще победи,надявам се и тук да можем да се наслаждаваме на подобен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, но за мен няма истински Бг футбол! Затова не се интересувам особено! Единственото, което понякога ме интересува, са резултатите на Левски! Но не съм ревностна фенка, предпочитам други спортове :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

естествено че се интересувам, а и го следя и то с голям интерес ... а това какво е качеството се вижда от мачовете на нашите представители в Уефа :)

Редактирано от Fernando (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От време на време гледам, примерно мачовете, в които участват ЦСКА.(те са ми любимици). Преди ми се случваше да ходя да гледам мачовете на Видима-Раковски, защото все пак са отборът на моя град. Сега в събота май ще ходя да гледма мача между Литекс и Левски, който до киолкото разбрах ще се играе на терена в Севлиево. Дано да си намеря билет:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БГ футбол?Има ли такова животно вообще?

Всичко се знае в началото на годината,в началото на новото първенство.

Първи е ...

Втори е ...

Всичко друго е само напразни движения на ченетата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се българския футбол да надигне крак, но това не зависи само от отборите и всички много добре го знаем sad.gif Не е уместно да се говори за политика тук,но докато държавата е кофти, и футболът няма да се развива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаме добри футболисти, но може би им трабва повече мотивация, пък и повечко тренировки cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Селски е, ама има тръпка - особено ако си фен на отбор с традиции и вярна публика като Локомотив (Пд) :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.