Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Инсталиране на windows xp ?

pl1za
 Сподели

Препоръчан отговор

Другари, айде кварталните хакери да спрат да объркват момичето, а? Щото да му писне на човек да чете глупости.

Кое по-точно е глупости "другарю" :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kое по-точно е глупости "другарю" speak.gif

С цялото ми уважение мога да кажа - абсолютно всичко, без картинките ти!

Момичето казва Winamp иска драйвери. Ето как разсъждава нормалния човек:

1) Не е работа на Winamp да иска драйер. Той иска работеш софтуерен Backend. В Windows ква как му се вика - SoundMixer ?

2) Никой не каза дапусне СТАНДАРТНИ тестове по машината. ( не с някви измислени плеъри ) Тук изключвам теб, но dxdiag си е стандартен мултимедиен тестер.

3) 90% Постовете бяха малоумщини предлагащи един тон кодеци. И те за кво са ?

Коментарите ми не бяха към теб. Видях че си поставил добри картинки. Евала за труда. Това не обяснява flood-а на Windows7 ( или както му е ника ).

Кой ти връща после загубените часове по преинсталаций ?

Редактирано от shoshon (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте знам че тази тема е пускана отново и отново ...но не ми помагат особено много темите които има ....Значи имам следния проблем на лаптопа .... той е с windows 2000 опитвам да се да пусна winamp но ми дава някакви грешки и не само на уинампа ами и на другите програми и се чудя дали да си инсталирам XP или просто някой да ми помогне да каже някакви драйвъри за звука .... от къде могат да се изтеглят .... или освен някой да ми инсталира XP случайно дали някъде мога да го намеря в интернет....? Ще съм много благодарна ако някой ми помогне ? sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gif

Напиши си модела и номера на "лаптопа", или го донеси да ти го направиме "като слънце" (с всички екстри) - 0888/95-41-95 cool.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напиши си модела и номера на "лаптопа", или го донеси да ти го направиме "като слънце" (с всички екстри) - 0888/95-41-95 cool.gif

Гола вода си,батенце.Леле какви ги ръсиш невчесани,виж се.

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...t&p=1466376

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора сложих някакво хр на стария комп, ама мониторът така ми блести, че направо ме заболяват очите!!! Трепти едно гадно... гадно... дайте път за оправяне на проблема... Благодаря!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора сложих някакво хр на стария комп, ама мониторът така ми блести, че направо ме заболяват очите!!! Трепти едно гадно... гадно... дайте път за оправяне на проблема... Благодаря!!!

Ако си инсталирал драйверите за видеокартата, опресни честотата на по-висока - направи я на 75Hz.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си инсталирал драйверите за видеокартата, опресни честотата на по-висока - направи я на 75Hz.

сорри, ама може ли да ми опишеш пътя, за да стигна до това меню???

Редактирано от ХРОМЧО (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Интел видеокарти-десен бутон на мишката на десктопа, в отворилото се прозорче най-горе Интел Контрол Център(на Англ) -отваряш от там-Дисплей менажер-Дисплей Пропърти-Рефреш рате: 75Хц и ОК.

Може и така: Start->Control Panel->Displays->Settings->Advanced->Monitor->Screen refresh rate: 75HZ->ok

Редактирано от Remington (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Интел видеокарти-десен бутон на мишката на десктопа, в отворилото се прозорче най-горе Интел Контрол Център(на Англ) -отваряш от там-Дисплей менажер-Дисплей Пропърти-Рефреш рате: 75Хц и ОК.

Може и така: Start->Control Panel->Displays->Settings->Advanced->Monitor->Screen refresh rate: 75HZ->ok

Благодарско мноого!!! Стана!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...