Премини към съдържанието
vinushka

Какво харесват момчетата/момичетата?

Препоръчан отговор

Хич не ми стана ясно, ама жените са много заблудени.

1: Мъжете не забелязват а)грим б)дрехи.

2: Мъжете забелязват а) хубави жени б) грозни жени.

Както е казано - хубавият кон и под съдран чул се познава. Спомням си за една моя позната, дето беше доста пухкава, но си слагаше много ярко червило - светлорозово, за да се открояват по-добре черните й мустачки. Май никой не обича космати жени... Само с една по-космата съм излизал, не беше кой знае колко зле, предвид че си скубеше мустаците :)

Една жена може да ми направи добро впечатление ако спортува (ама наистина добро), пък по-добре без грим. Дрехите също не ме впечатляват, по-интересно е какво се крие под тях.

Това е за видимата страна, тук компромиси все могат да се направят. За съжаление познавам много жени, с които воденето на най-обикновен разговор е невъзможно поради лек интелектуален недостиг. Като се отхвърлят грозните и тъпите, се оказва, че и част от останалите не са перфектни - част от останалите са прекалено злобни, егоистки или просто много заблудени, та да си струва да се занимавам с тях. Та като отхвърля още няколко типа поради недостатъци с които не мога да се примиря - остават красиви, умни, забавни и с чувство за хумор. Единственият проблем е, че на тях точно аз не съм им необходим :)

Според мен не си прав лично аз гледам 1.Сърцето . 2.Хубоста . 3.Дрехите . Важно е какъв си от вътре не от вин.post-245919-1253124034,57_thumb.jpg

Здрасти аз съм момче от софия и искам да ви попитам Как да спечеля едно момиче ?

Аз съм в 4в. и има едно готино ново момиче което харесвам имам цяла година да го спечеля.

Така че давайте мнения. :questions: Защоте ще вдигна температура от любов :love::):cool::inlove1: Кажете как тактично да и предложа .Ида я поконя на по сок. :bar2:post-245919-1253124838,55_thumb.jpg

Редактирано от Madonna
Редуцирани повтарящи се картинки (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хм.. аз съм 6 клас. Играя футбол, колкото странно и да звучи. Обожавам спорта, имам много добро телосложение, руса съм с пъстри очи. Не съм чак толкова грозна в лице. и съм отличничка в у-ще. Шегувам се постоянно, държа се с хората търпеливо, изслушвам ги... и винаги давам 2 шанс. Но никое момче не ме забелязва... Всички харесват държейките се като шматки момчиета с 1 тон грим. И всичик те манипулират момчетата и им се мазнят . Някакъв съвет ?! Защо така става? Как... :S

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хм.. аз съм 6 клас. Играя футбол, колкото странно и да звучи. Обожавам спорта, имам много добро телосложение, руса съм с пъстри очи. Не съм чак толкова грозна в лице. и съм отличничка в у-ще. Шегувам се постоянно, държа се с хората търпеливо, изслушвам ги... и винаги давам 2 шанс. Но никое момче не ме забелязва... Всички харесват държейките се като шматки момчиета с 1 тон грим. И всичик те манипулират момчетата и им се мазнят . Някакъв съвет ?! Защо така става? Как... :S

Еми... От личен опит знам, че обществото в училище не харесва отличниците...

Редактирано от Crimsader (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно на твоята възраст най-популярни са именно тези момичета. В последствие по-нататък някои момчета се преориентират към такива като теб, а други... не се. Все пак техен избор е.

Спокойно, 6ти клас още не е чак толкова напреднала възраст, за да се притесняваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми... От личен опит знам, че обществото в училище не харесва отличниците...

Е, добре де да съм двойкаджийка и когато порасна да обирам кофите за боклук ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, добре де да съм двойкаджийка и когато порасна да обирам кофите за боклук ли ?

Мне... По-скоро можеш да имаш едно от двете, но не и двете Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мне... По-скоро можеш да имаш едно от двете, но не и двете Публикувано изображение

Какво имаш предвид ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво имаш предвид ???

Има в предвид, че трябва да направиш решение дали искаш да си отличничка и никой да не те забелязва или да се правиш на такава каквато не си, само за да се харесаш на тълпата. А реално погледнато, изобщо не е така. Просто бъди себе си. Както те гледам така както го раздаваш, скоро ще направиш грешката, която правят много момичета на твоята възраст. За да са желани и някой да им обръща внимание се опитват да се впишат в тълпата, да се доближат до нивото на онези лигли, които всички харесат и то само за да ги отворят буквално, някой да си направи кефа с тях и да им тегли по една майна. Просто днешните момичета преди всичко трябва да се научат да се уважават. Истински добрият партньор за теб ще види твоите качества и добродетели само и единствено тогава, когато бъдеш себе си, а не тази, която останалите искат да си. И да ти задам един въпрос : То е ясно защо другите момчета не обръщат внимание на 'обикновено', кротко и добро (както ти се описа) момиче като теб. Въпроса е ти готова ли си да правиш компромис или по-скоро лишение в любовта и да се преструваш на това, което не си, само и само някой вчерашен пикльо с цигарка в уста да може да те забележи и да те мине един път ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото момчетата на тая възраст са идиоти, за това. Сега да не ти пука. Учи си, шегувай се, бъди усмихната и т.н. И аз имах подобен проблем. Но това беше, защото: първо, вече ми бяха лепнали етикет (всмисъл: познаваме се от първи клас, пораснахме заедно, и минахме през какви ли не етапи. Те ме познават като зубърката Йоанна. Беше кофти) и второ, защото не са достатъчно "дорасли" да правят разлика м/у кифла(възможно най-милото определение, което мога да измисля за такъв тип) и момиче, което си струва.

Ти си умно момиче и съм сигурна, че ще влезеш в някоя хубава гимназия. Не знам към какво се ориентираш, но попринцип в "елитните" са ПОВЕЧЕТО свестни момчета(само да вметна: не казвам, че в останалите няма свестни... ако го кажа ще излъжа. Просто в тези гимназии са по-подбрани) - малко по-рано "узряват" и осъзнават, че кифлите са до време.

Та, аз уча в математическа гимназия(осми клас). Има мноого момчета (под много имам впредвид наистина много) и има голям избор. За това ми е добре, ако става въпрос за момчета. Избягвам тези, които не харесвам и все си намирам приятели, с които да общувам.

Така че, не се депресирай от рано. Просто може би ти трябва мааалко повече самочувствие, за да покажеш, че не си просто "Зубърката от еди-кой си клас". Успех :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има в предвид, че трябва да направиш решение дали искаш да си отличничка и никой да не те забелязва или да се правиш на такава каквато не си, само за да се харесаш на тълпата. А реално погледнато, изобщо не е така. Просто бъди себе си. Както те гледам така както го раздаваш, скоро ще направиш грешката, която правят много момичета на твоята възраст. За да са желани и някой да им обръща внимание се опитват да се впишат в тълпата, да се доближат до нивото на онези лигли, които всички харесат и то само за да ги отворят буквално, някой да си направи кефа с тях и да им тегли по една майна. Просто днешните момичета преди всичко трябва да се научат да се уважават. Истински добрият партньор за теб ще види твоите качества и добродетели само и единствено тогава, когато бъдеш себе си, а не тази, която останалите искат да си. И да ти задам един въпрос : То е ясно защо другите момчета не обръщат внимание на 'обикновено', кротко и добро (както ти се описа) момиче като теб. Въпроса е ти готова ли си да правиш компромис или по-скоро лишение в любовта и да се преструваш на това, което не си, само и само някой вчерашен пикльо с цигарка в уста да може да те забележи и да те мине един път ?

НЕ! Мразя лиглите, никога няма да стана една от тях. Толкова ми са жалки и смешни и виждам че от тях няма да стане нищо .

Защото момчетата на тая възраст са идиоти, за това. Сега да не ти пука. Учи си, шегувай се, бъди усмихната и т.н. И аз имах подобен проблем. Но това беше, защото: първо, вече ми бяха лепнали етикет (всмисъл: познаваме се от първи клас, пораснахме заедно, и минахме през какви ли не етапи. Те ме познават като зубърката Йоанна. Беше кофти) и второ, защото не са достатъчно "дорасли" да правят разлика м/у кифла(възможно най-милото определение, което мога да измисля за такъв тип) и момиче, което си струва.

Ти си умно момиче и съм сигурна, че ще влезеш в някоя хубава гимназия. Не знам към какво се ориентираш, но попринцип в "елитните" са ПОВЕЧЕТО свестни момчета(само да вметна: не казвам, че в останалите няма свестни... ако го кажа ще излъжа. Просто в тези гимназии са по-подбрани) - малко по-рано "узряват" и осъзнават, че кифлите са до време.

Та, аз уча в математическа гимназия(осми клас). Има мноого момчета (под много имам впредвид наистина много) и има голям избор. За това ми е добре, ако става въпрос за момчета. Избягвам тези, които не харесвам и все си намирам приятели, с които да общувам.

Така че, не се депресирай от рано. Просто може би ти трябва мааалко повече самочувствие, за да покажеш, че не си просто "Зубърката от еди-кой си клас". Успех :cool:

Ами, честно казано съм си доста уверена, не не надута, но не съм срамежлива имам много приятели и повечето от тях са момчета.

1.2 Форумът да се ползва по предназначение. Той не е място за явна и пряка реклама, политическа агитация и др. подобни.

Редактирано от Madonna
Премахнат линк ! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ау не, сакън... Как може с момчета да дружиш. Та ние сме идиоти бре... Слушай какa Йоанка и ходи само с кифли ;)

Редактирано от Crimsader (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ау не, сакън... Как може с момчета да дружиш. Та ние сме идиоти бре... Слушай какa Йоанка и ходи само с кифли ;)

Дидо, к'во се правиш все едно си от вчера. 99 % от днешните младежи за пълни олигофрени, деграданти , лигльовци, инфантили и профани. И не съм съгласен, че времето ги оправя тия и узряват по какъвто и да е начин. Мотива за "елитните" училища и гимназии е до някъде верен, но все пак всичко зависи от ценностите на отделната личност. И сред момичетата е същото. Кифли, чалгарки, лигли, с лопати да ги ринеш. Наистина е зор в днешно време и много трудно се намират душевно богатите момичета, тези които могат да мислят, знаят какво искат и как да се държат. Но все пак идеята е човек никога да не се предава и да не сваля глава, защото винаги в края на тунела има светлина. Вече за тези, които решат да си налагат лишения в любовта и да имат непълноценна връзка с горе описаните личности, тогава за тях светлината няма да е лъч надежда и щастие, а бързият влак, който води до софийската чалготека и който ще ги лиши от всички техни принципи и добродетели. Горе-долу така стоят нещата О.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има пРавописна грешка - трява да е на форумА, а не на форумЪТ !!! :yanim:

Едно от нещата, които повечето хора не харесват, е да ги упрекват за грешки, които вероятно и сами биха открили.

Издава неуважение към автора, най-малкото. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дидо, к'во се правиш все едно си от вчера. 99 % от днешните младежи за пълни олигофрени, деграданти , лигльовци, инфантили и профани.

Публикувано изображение Е нали и аз тва казвам... Обаче найш ко, оставам с впечатлението, че на момичетата днешно време точно това им допада! Ни мъ питай що... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей за това не те харесват момчетата. Никой не обича тези, които се правят на безпогрешни и само намират кусурите на другите...

Да да на момчетата и на дприятелите ми не им търся кусури търся ги на хората които търсят на мен първи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разчистих темата!

Към отличничката: За пореден и последен път Ви предупреждавам да се запознаете с правилата, защото днес нарушихте 3 от тях.А именно:

1.2 Форумът да се ползва по предназначение. Той не е място за явна и пряка реклама, политическа агитация и др. подобни.

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница или само с главни букви, се изтриват без предупреждение.

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис. За тази цел ползвайте бутона "Докладвай", намиращ се под всеки един пост. Използвайте тази функция САМО, за да докладвате за съдържанието на дадено съобщение, което според Вас трябва да бъде модерирано, а не като средство за комуникация с модератор с други цели. Постове, излизащи извън рамките на изискването, ще бъдат трити или редактирани.

Търпението ми е безгранично, но не всяка вечер! Ясна ли съм?!

Приятна вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен що ми изтри поста..

yosam: Защото си върши работата. Не ме карай да ти обяснявам къде можеш да прочетеш правилото за това, че не трябва да се бъркаш в работата на модераторите... Хора, щом като са ви изтрили поста, значи си има причина. Модераторите не са хората, които трябва да ви дават обяснения за действията си...

Редактирано от yosam (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ! Мразя лиглите, никога няма да стана една от тях. Толкова ми са жалки и смешни и виждам че от тях няма да стане нищо .

Ами, честно казано съм си доста уверена, не не надута, но не съм срамежлива имам много приятели и повечето от тях са момчета.

Хм, сега се чудя дали ти не си аз... или аз ти... преди 2 години :)

Както и да е. Това, че имаш приятели-момчета е добре. Винаги съм казвала, че някои момчета могат да бъдат страхотни приятели, когато не се държат като идиоти.

Но от друга страна, когато си в компания на момчета, някои от тях на моменти забравят, че ти не си съвсем "една от тях". В някой момент трябва да им се напомня и не с "Хей, приятели, ако не сте забелязали, аз съм момиче", а трябва да правиш повече момичешки неща. Което не значи да спреш футбола. Който ти казва, че футбола е за момчета, значи не знае какви ги говори :)

Ау не, сакън... Как може с момчета да дружиш. Та ние сме идиоти бре... Слушай какa Йоанка и ходи само с кифли :ipod:

Алоо, кога съм казвала да се сприяделява с кифли? И, за когото не е забелязал, нека спомена, че винаги съм била на позицията, че момичета и момчета могат да бъдат приятели. И все пак зависи от момичето и момчето.

Дидо, к'во се правиш все едно си от вчера. 99 % от днешните младежи за пълни олигофрени, деграданти , лигльовци, инфантили и профани. И не съм съгласен, че времето ги оправя тия и узряват по какъвто и да е начин. Мотива за "елитните" училища и гимназии е до някъде верен, но все пак всичко зависи от ценностите на отделната личност. И сред момичетата е същото. Кифли, чалгарки, лигли, с лопати да ги ринеш. Наистина е зор в днешно време и много трудно се намират душевно богатите момичета, тези които могат да мислят, знаят какво искат и как да се държат. Но все пак идеята е човек никога да не се предава и да не сваля глава, защото винаги в края на тунела има светлина. Вече за тези, които решат да си налагат лишения в любовта и да имат непълноценна връзка с горе описаните личности, тогава за тях светлината няма да е лъч надежда и щастие, а бързият влак, който води до софийската чалготека и който ще ги лиши от всички техни принципи и добродетели. Горе-долу така стоят нещата О.0

Е, ся... чак 99%. Има ги, въпросът е да се огледаш. Ако си зает да оглеждаш разголената плът на кифлата, която се е лепнала за теб, никога няма да забележиш скромното, умно и забавно момиче гледащо тъжно отстрани. И при нас е така-ако гледаме само "гъзарите", които правят всичко възможно да привлекат внимание, никога няма да открием свесните момчета.

Публикувано изображение Е нали и аз тва казвам... Обаче найш ко, оставам с впечатлението, че на момичетата днешно време точно това им допада! Ни мъ питай що... Публикувано изображение

Щото не знаеш какво говориш... е, добре, де, на някои им харесва, но не можеш да поставяш всички под един знаменател... Аз, например, харесвам тези, които изглеждат одбре(като всеки нормален човек) и все пак ако се окаже някакъв пълен идиот, който се държи грубо с момичетата и т.н., и т.н. съвсем забравям за това колко готин ми се е сторил в началото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Нов потребител съм във форума,на 14 години съм,осми клас,в ново даскало с нови учители и нови съученици. В старото си училище бях един от любимите ученици както на учителите така и на мойте съученици,познаваха ме и големите и малките.Пич с една дума. Умеех да контактувам с момичетата толкова добре колкото и с момчетата,но бях по-малък и не съм си и помислял да свалям момичетата,защото си знаех,че умея да говоря с тях по приятелски,а сега съм в клас с общо 5 момчета и 14 момичета и всичките са готини.Имам приятели вече,но са момчетата,в последно време открих,че съм станал дръпнат и донякъде срамежлив,а бях толкова открехнат... Момичетата на моята възраст дори не знам какво искат. Еее.. много дълъг пост стана,а и не очаквам да се отзовавате прост исках да се изкажа и да ми олекне :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

/Off topic:

В старото си училище бях един от любимите ученици както на учителите така и на мойте съученици,познаваха ме и големите и малките.Пич с една дума.

Това са взаимоизключващи се понятия ахахаха :bday11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Нов потребител съм във форума,на 14 години съм,осми клас,в ново даскало с нови учители и нови съученици.

В старото си училище бях един от любимите ученици както на учителите така и на мойте съученици,познаваха ме и големите и малките.Пич с една дума.

Умеех да контактувам с момичетата толкова добре колкото и с момчетата,но бях по-малък и не съм си и помислял да свалям момичетата,защото си знаех,че умея да говоря с тях по приятелски,а сега съм в клас с общо 5 момчета и 14 момичета и всичките са готини.Имам приятели вече,но са момчетата,в последно време открих,че съм станал дръпнат и донякъде срамежлив,а бях толкова открехнат... Момичетата на моята възраст дори не знам какво искат.

Еее.. много дълъг пост стана,а и не очаквам да се отзовавате прост исках да се изкажа и да ми олекне :white flag:

Не си единствен ти. И момичетата са така. Но ще ти кажа, че е малка вероятността (да не кажа, че я няма) да те отреже ако питаш някое момиче за домашните, например. Не е толкова страшно. Момичетата харесваме смелите. Бъди смел и говори с тях. Нормално е да се чувстваш срмежлив на ново място. И аз съм осми клас, и аз бях така, но когато се сприяделихме с момичетата и момчетата започнаха да ни заговарят, стана по-лесно. След първите две реплики ще се отпуснеш, но определено ти трябва да направиш първата крачка. Ние-момичетата трудно преценяме от далече дали някое момче ще се окаже общително или ако го заговорим след секунда ще почне да се фука на приятелчетата си "Хей, хора, оная мацка ме заговори"(аз лично не обичам така да говорят за мен... като за предмет), за това рядко заговаряме първи. След като започне разговора съм сигурна, че ще се оправиш щом като преди си говорил без проблеми с всички...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еее.. много дълъг пост стана,а и не очаквам да се отзовавате прост исках да се изкажа и да ми олекне :)

Ето това най-много ми хареса от поста. Всеки е минал по този път и на никой не му е било лесно, но поне човека осъзнава че истината на проблема не е някой друг да ти казва какво да правиш, как да се отпускаш и как да се държиш, а просто сам трябва да преминеш и да си вземеш поуката. А че от споделянето олеква, тук вече две мнения нямаме. Обаче да питам Гого-Пупарата (четох ти лексикона :D) едно въпросче, че ми стана интересно : Ей това, което го сподели тука във форума, какво ли ще стане ако го кажеш на някое момиче и според теб тя как ще реагира ? Ще имаш ли силите да го направил или просто тука като си зад маска един вид си откровен, а там в училище се преструваш на някой друг, само и само да те харесат (че като гледам това е главният проблем - да изпъкнеш О.0)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пффф... това пък какво значи?! за какво ми са пубери на мене ;)

Чудя се на колко си... и всеки момент очаквам да започнеш на м0д3рНиЯ еЗиК... :speak: Разбирай го както искаш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ame='yosam' date='31 октомври 2009 - 18:34 ' timestamp='1257006857' post='1546860']

Чудя се на колко си... и всеки момент очаквам да започнеш на м0д3рНиЯ еЗиК... :eek: Разбирай го както искаш...

ОМГ... най-тъпите хора на света са днешните пикльовци - пубертетите. Това поколение е уникално умствено изостанало!!! :speak:

Какво значи "да ти намерим" ? Какъв е тоя израз много тъп... ;)

А ти на колко си бе? Нали си 6ти клас?

Така никога - кълна се - никога - няма да те хареса НИКОЙ освен гореспоменатите чичковци които не се интересуват особено от това което мислиш за пубертетите.

Искаш да те харесват тези, които после казваш че мразиш... Е такоу животно нема. Нема!

Редактирано от maxim4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въъъъййй много зле аз НЕ ИСКАМ да ме харесват тези които мразя. Искам да ме харесват свестните хора и свестните деца, които не стоят цял ден пред компютъра ли пред огледалото ;)

Какво разбираш ти под "светсни хора/деца" ? Свестни хора на този свят няма. Хората които не стоят пред компютъра са няколко вида: алкохолици, наркомани, биячи и т.н. Айде моля ти се ми посочи 10 момичета над 15 които не стоят пред огледалото МИНИМУМ 15 минути преди да излезнат и още толкова ми се чудят какво да облекат.

Ти сега си на 12 години след няколко години когато ще започнеш да обръщаш повече внимание на външния си вид, да те видим тебе дали няма да се мацаш с гримове и да стоиш с часове пред огледалото. Ще си говорим отново когато направиш 14-15 години

Редактирано от GetFun (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване