Премини към съдържанието
vinushka

Какво харесват момчетата/момичетата?

Препоръчан отговор

Момчета,статията е специално създадена за вас.Чувствайте се поласкани.

Здравейте и от мен ;)

Нека разбулим тайната на харесването в тази скромна статия.Клишета от рода “Момчета искат само секс”,”Момчетата са повърхностни”,”Момчетата не разбират от любов” не ме задоволяват.Не вярвам,че момчето е ненаранимо същество.Даже напротив-мисля,че е по-чувствителен от много момичета и дами,това е истина за много от нас.Ако очакваме момчето да бъде перфектен,нека и ние да сме такива.Нека го обичаме и ценим,нека се държим приятелски,а не сприхаво за всичко.Нали любовта е точно това?Да обичаш е да се саможертваш.Да се лишиш от нещо заради някого.А повярвайте ми,няма нищо по-хубаво от това да усетиш,че човека до теб жертва гордостта или самолюбието или времето или силата си в името на теб.Това означава,че ти си станал част от самия него и в любовта си,той е готов да направи всичко за теб.Да те закриля и обича,да те пази,да е с теб.Е,какво повече???Знам със сигурност,че момчетата могат повече отколкото ние знаем,а и повече отколкото и те предполагат.А те очакват толкова малко,толкова достижимо.Нима е трудно да покажеш на момчето,че го обичаш?Че е единственият?Че няма да го предадеш?Нима е толкова трудно да му бъдеш приятел,когато му е трудно?Не,но всичко е въпрос на това дали ти пука наистина.А повярвайте ми,момичета,момчетата усещат кога ги лъжем.И раната може да е много страшна.Толкова,че човекът да се промени завинаги.Тук не става въпрос за ден-два и после се забравя.Като синината на коляното ти.Тук става въпрос за сърцето и душата.Да си играем с тях е жестоко и нечестно.

Момчета,нека ви запозная с това какво мислят момичетата и как приемаме дадени ситуации.Може би преди 10 години е било различно,но сега важи максимата,че красотата е най-най-най-важната за момчетата-така разсъждаваме ние.Полагаме часове и часове за да бъдем достатъчно красиви,че да ни забележите.Дрехи,мода,коса като на Нефертити,лакове,ноктопластика,парфюми,обувки,чанти....И естествено истерии,когато се окажем без грим пред някое момче.Това е то психиката на момичето.Минавайки по улицата виждаме момче,което ни допада.И какво мислите,че си мислим?”Дали харесва косата ми?”,”Как ли ми е червилото?”,”Дали ще забележи петната ми?”...и така,и така.В повечето случаи дори не ни хрумва да си помисилим,че момчето хич не го интересува това и би ни заговорило при дори най-лек намек за усмивка.Не е ли така,момичета?А вие момчета?Нима ако едно момиче се чувства добре,другите няма да го забележат?И какъв е смисъла да сме надути и превзети,при все че искаме да ни обичат,но се правим на принцеси???Момичета,чакам отговори.

А вие момчета,кажете какво ви прави щастливи с дадено момиче.Кое ви кара да сте благодарни,че е ваша.Коя постъпка доказва,че ви обичаме.

Ваша Винушка

Редактирано от vinushka (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хич не ми стана ясно, ама жените са много заблудени. 1: Мъжете не забелязват а)грим б)дрехи. 2: Мъжете забелязват а) хубави жени б) грозни жени. Както е казано - хубавият кон и под съдран чул се познава. Спомням си за една моя позната, дето беше доста пухкава, но си слагаше много ярко червило - светлорозово, за да се открояват по-добре черните й мустачки. Май никой не обича космати жени... Само с една по-космата съм излизал, не беше кой знае колко зле, предвид че си скубеше мустаците :) Една жена може да ми направи добро впечатление ако спортува (ама наистина добро), пък по-добре без грим. Дрехите също не ме впечатляват, по-интересно е какво се крие под тях. Това е за видимата страна, тук компромиси все могат да се направят. За съжаление познавам много жени, с които воденето на най-обикновен разговор е невъзможно поради лек интелектуален недостиг. Като се отхвърлят грозните и тъпите, се оказва, че и част от останалите не са перфектни - част от останалите са прекалено злобни, егоистки или просто много заблудени, та да си струва да се занимавам с тях. Та като отхвърля още няколко типа поради недостатъци с които не мога да се примиря - остават красиви, умни, забавни и с чувство за хумор. Единственият проблем е, че на тях точно аз не съм им необходим ;)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми хареса това,че харесваш спортуващи момичета.Искам да те питам два лесни въпроса,много простички,защото чух от теб оплакване,че сме заблудени.Какво пък.И вие сте. :clap: 1.Според теб,защо момичетата си мислят,че дрехите и грима е най-важното? 2.Какво би те подтикнало да спреш момиче на улицата и да я заговориш? Ти си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфф, много мразя някоя жена като вземе да се паникьосва, че била без грим. Със сигурност естествената красота е за предпочитане отколкото 2 тона бои и мазила. Все пак, като съм с нея, не бих желал да ми се гримира 2 часа, че да ми се покаже и да я видя. Прическата също - разхвърлената коса също може да е привлекателна. Така, че не е най-важното външния вид. Щом в естествения си вид жената може да седи до мен без да се притеснява как изглежда, те това значи много. Бих се зарадвал на усмивка, внимание. Това как изглеждате в даден момент си е бош лаф, дет се вика Публикувано изображение

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спечели ми сиптатиите,Еlesar! :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми хареса това,че харесваш спортуващи момичета.Искам да те питам два лесни въпроса,много простички,защото чух от теб оплакване,че сме заблудени.Какво пък.И вие сте. :)

1.Според теб,защо момичетата си мислят,че дрехите и грима е най-важното?

2.Какво би те подтикнало да спреш момиче на улицата и да я заговориш?

Ти си!

Жените си мислят, че всички решения вземат благодарение на разума си, но на практика са водени от инстинкта. Много жени казват, че искат да са красиви не заради мъжете, а просто защото така се харесват. Това подсъзнателно желание има за цел да привлича мъжете. Това е и причината, поради която хубавата жена обикновено може да се види покрай хубава кола. Мъжете търсят преди всичко красиви жени, а жените - богати мъже. Тук красотата не е водещ фактор, поради което много хора недоумяват защо им са на хубавите жени грозни мъже, като има и по-хубави. Всъщност това, което кара жените да харесват богати мъже са не парите, както голяма част от тях и повечето от мъжете си мислят, а стабилността, която може да осигури такъв мъж.

Това са отдавна известни факти, а и не се иска много мозък за да се стигне до тези изводи - всичко може да се обясни чрез Дарвиновата теория.

По втория въпрос: не заговарям жени на улицата. Най-много да се загледам по някоя, но никога не ги заговарям. Колкото и красива да е една жена, рано или късно с красотата се свиква. Доста други неща са по-важни, от външността не трябва да се иска твърде много - стига да е в рамките на нормалното.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах, в тийн форума пишат всички други, но не и пуберите :lol6: Здравей, Винушка, нека като първия тийн който ще пише в темата само да отбележа, че описаните по-горе неща са ни пределно ясни (поне за мен де). Аз мисля, че доста момичета се контят за дасвалят гаджета и да се фукат пред съученичките си. Момчетата пък от друга страна се водят от "красотата", която според около 90% от момчетата се изразява в чалгарски бюст, задник като на г-жа Бюндхен или пиърсинг нинамсикъдеси. Поне тва са моите наблюдения сред приятелите ми :) Като си харесате момче на улицата не се впрягайте, на повечето не им прави впечатление дали имате родилно петно на бузата или сте си размазали червилото ;) Това не означава и да се занемарите - когато момичето се подържа добре, ние си го оценяваме, макар и да не го показваме :P Мисля, че направиха тийн форума, за да не ви се бъркаме във вашите важни работи, нали така беше? А сега какво правите тук? ;)

Редактирано от thedemonhunter (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе момиче, ти добре ли си? ;) П.П. Жените не се правят на красиви заради мъжете, а заради другите жени.

Редактирано от Shadow_skill (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та като отхвърля още няколко типа поради недостатъци с които не мога да се примиря - остават красиви, умни, забавни и с чувство за хумор. Единственият проблем е, че на тях точно аз не съм им необходим :)

Ужасно си прав пич. Трябва да станеш тийн психолог.

Вече не мога да ги гледам ония с прическите, 1 тон грим. Честно ви казвам всички такива са ми еднакви. Ако се запозная тази вечер примерно с такъв тип момиче и утре я видя по улиците въобще няма да я забележа.

Други неща са доста по-забележими. И по-точно истинската красота, а не грима. До тук със външния вид.

Като започнем на тема характер, нещата са крайно различни за всеки човек. Обаче има някой граници. Всеки харесва умни, забавни и с чувство за хумор, но има ли такива всъщност. За някой може тази да е такава, за други - друга. Така че характера аз например искам да е забавна, да ми е весело с нея и да не се притеснявам пред приятелите, че ще изръси някоя глупост. Също така да разбира от леки намеци, а не да трябва да и казваш всичко директно, защото в някой ситуации пред хора не е културно.

И последното което доста ме дразни - пушенето и наднорменото тегло. Всичките ми приятели и познати момчета тренират, спортуват нещо и се грижат за здравето си. Не пушат, не пият кафета. Но момичетата пушат абсолютно всички, не спортуват абсолютно нищо, а уж спазват диети, но така всеки по-запознат знае, че не могат да отслабнат. Едно време е било модерно да пушат МЪЖЕТЕ, а сега се обърнаха нещата и грозните не поддържащи се, затлъстели жени не могат да изкарат повече от 4-5 часа без кафета и цигари. Еми такива не бих погледнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От мненията засега,излиза че готиното момиче е спортуващо,не пуши,не носи грим,а залага на естествена красота.Приятно момиче,най-вече да е умна.Интересно обаче,ако момичето е такова,с какво бихте я спечелили?Ако си харесате такова момиче,как бихте я впечатлили?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От мненията засега,излиза че готиното момиче е спортуващо,не пуши,не носи грим,а залага на естествена красота.Приятно момиче,най-вече да е умна.

И разбира се да е с хубави тяло и пропорции. Никой не обича трътлестите или пък кльощавите момичета. В общи линии - това е.

Вече можете да пращате ЛС-та, ако отговаряте на изискванията :ph34r:

Редактирано от thedemonhunter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбихте ми идеята за момчетата Публикувано изображение Винаги съм си мислела, че харесвате момичета с 2334 тона грим по лицето, анорексички, носещи дрехи по последния писък на модата, мислещи единствено за това как изглеждат, държащи се като к**** и т.н. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбихте ми идеята за момчетата Публикувано изображение Винаги съм си мислела, че харесвате момичета с 2334 тона грим по лицето, анорексички, носещи дрехи по последния писък на модата, мислещи единствено за това как изглеждат, държащи се като к**** и т.н. Публикувано изображение

Така си е при 90 процента от момчетата, просто тука във форума преобладава малцинството. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета,нека ви запозная с това какво мислят момичетата и как приемаме дадени ситуации.Може би преди 10 години е било различно,но сега важи максимата,че красотата е най-най-най-важната за момчетата-така разсъждаваме ние.Полагаме часове и часове за да бъдем достатъчно красиви,че да ни забележите.Дрехи,мода,коса като на Нефертити,лакове,ноктопластика,парфюми,обувки,чанти....И естествено истерии,когато се окажем без грим пред някое момче.Това е то психиката на момичето.Минавайки по улицата виждаме момче,което ни допада.И какво мислите,че си мислим?”Дали харесва косата ми?”,”Как ли ми е червилото?”,”Дали ще забележи петната ми?”...и така,и така.В повечето случаи дори не ни хрумва да си помисилим,че момчето хич не го интересува това и би ни заговорило при дори най-лек намек за усмивка.Не е ли така,момичета?А вие момчета?Нима ако едно момиче се чувства добре,другите няма да го забележат?И какъв е смисъла да сме надути и превзети,при все че искаме да ни обичат,но се правим на принцеси???Момичета,чакам отговори.

А вие момчета,кажете какво ви прави щастливи с дадено момиче.Кое ви кара да сте благодарни,че е ваша.Коя постъпка доказва,че ви обичаме.

Ваша Винушка

Искаш отговор от момиче. Ще ти нахвърля набързо какво мисля, защото в момента нямам време за повече.

Въпросната "психика", която си описала е на 15-16 годишните неориентирани девойки. Ако на 20+ разсъждаваш по същия начин, това си е клиничен случай. Едно нормална момиче знае, че не й трябват "мода,коса като на Нефертити,лакове,ноктопластика,парфюми,обувки,чанти...", за да бъде харесвана. Това, че една жена ползва тонове грим, не означава,че е поддържана. А повярвай - това си личи...и има разлика.

Освен това момчетата, които харесват момиче с над 10 цвята грим по лицето си, са един определен тип, с който е по-добре да не се занимаваш. Позьорчета, които мислят само как да прекарат поредната чалга-звезда wannabe. А такива момичета не се търсят за сериозна връзка,а за нещо доста по-различно. Едно умно и хубаво момче едва ли ще се занимава с подобни кукли. А куклата ,както знаеш, е куха.

Има супер много свестни момчета, както сама можеш да видиш от отговорите по темата. + това вичко, което си писала, както и заключението ти за "естествената красота" е близо до акъла. Не виждам защо трябва да преотркиваме топлата вода.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаеш приказката за патката, дето много мислела? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Shadow,точно за момиченца на 15-16 години става на въпрос.Мислиш ли,че те ги осъзнават тия работи?Принципно нормални девойки,които не приличат на себе си,а на същества като Андреа,Преслава,Малина,Къпина и т.н.Ето това е проблема.И най-вече защото си мислят,че това е то,което момчетата искат.Оказва се,че не било така.Написаното е адресирано точно към нас,тийновете,в рубриката "Тийн Зона".Може би на някой ще му светне крушката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ае с няколко думи - не можете да се оправите. Ето го моето лично мнение по темата :

Въпроса кои момичета са по-хубави (с грим, без грим, естествени, умни и прочие) е банален, защото има момчета с всякакви вкусове. Разни хора, разни идеали, не виждам какво има да се обсъжда тук.

Относно 15-16 годишните момиченца, който се мацат с толкова много грим, че мога да си измажа къщата в 4 различни цвята с него - новото лице на простотията, изразен като символ на днешният експресионизъм. Защо стана така? Нямам идея. А защо продължава да съществува ? Ето тук май имам една собствена теория :

Да преведем всички гъзари, лигли и чалгарки под общата абревиатура УИДЛ (Умствено Изостанала Деградирала Личност). По мое виждане, да си УИДЛ в днешно време е голяма работа. На техен език "Т'фа е мноу гъзе, копеле...". От лични наблюдения знам, че горе споменатите същества обичат да бъдат много социални, да имат тонове не истински приятели, да бъдат боготворени заради простотията си и винаги да се мислят за нещо повече от останалите. Ако приемем, че за извършване на определено действие е нужно помръдването на двуцифрено число мозъчни гънки, то тогава УИДЛ се събира на общо събрание в някое кафе, с цигара в едната ръка и огледало в другата. След като свърши заседанието, всяка от представителките на УИДЛ няма никаква идея какво трябва да прави, затова започва истерично копиране от най-близката до нея, с цел да не изостане и да не бъде изхвърлена от стадото. Това завидно умение позволява на всяка от тях да може да блее в един глас с останалите и винаги да е част от стадото. Като всяко такова, така и тяхното си има лидер (някой с двуцифрено число мозъчни гънки), който обяснява на останалите кога могат да блеят, кога не, кой цвят на вълната е модерен този сезон, кой не и прочие. Така колкото повече командва стадото, толкова повече лидера се възгордява, но вместо да печели мляко от своите празноглави овчици, те му дават уважение и добро име в останалият социален свят на УИДЛ. Въпросните лица можете да ги намерите в Топ 10 на impulse.bg и редица други сайтове. Ако вземем едно нормално момиче, то то би имало външна и вътрешна (душевна) красота. Представителките на УИДЛ са лишени от второто. Тъй като го осъзнават (това е инстинкт, който се придобива в стадото, след чуване на репликата "Мноу си проста ма, пача!" над 10-11 хиляди пъти), те наблягат на външната си красота. Но тъй като и от тази гледна точна са ощетени, горките се опитват да пресъздадат изкуствена илюзия за такава, чрез използването на редица гримове, лакове и прочие. Без тях, представителките на УИДЛ се чувстват не само празни отвътре, но и крайно нищожни. Затова за тях е голям срам да бъдат видяни без въпросните си мазила. (Наблюдава се и в някой африкански племена, където жените се чувстват по-комфортно намазани с кал от реката.) Също носенето на големи 'оксиженистки' очила е с висок приоритет в обществото на УИДЛ. Така покрита с 1 см слоест грим, груб фъфлещ акцент, 5-6 см дълги маникюри, червило в крещящ цвят и съпроводени под тоновете на Гергана, Преслава или друга тяхна колежка с големи дини, всяка представителка на УИДЛ се чувства удобно и комфортно, като мисли че света е в краката и, че земята е плоска и че слънцето изгрява от запад.

След като обстойно ви запознах с обекта на нашата тема, ще ви задам един реторичен въпрос :

Ако сте момиче на 15 години, което няма много приятели, не е много социално и доста затворено в себе си, а все още пазите мечтата, че искате да бъдете звезда, че искате да заблестите, да бъдете нещо значимо за останалите, какво бихте направили ? А ако добавим, че всеки ден в училище виждате тези горди, силни и модерни момичета, които са винаги заглеждани от момчетата, винаги желани, винаги център на внимание. Няма ли да ви се поиска да се присъедините ? А ако имате приятелка, която е една от тях и ви предложи и вие да я последвате, да споделите част от известността и. Няма ли да се съгласите? Все пак е предложение, на което трудно се отказва. В единият край ти предлагат социален живот, блясък, забава, внимание и уважение, а в другият самота, скука, учене и депресия.

И в крайна сметка, обществото на УИДЛ е едно от най-социалните в днешно време, защото се гради на връзките между отделните хора, на авторитет и популярност. То може да даде на всяко момиче или момче внимание и респект, с което да преодолеят по-лесно тинейджърските години. Все пак това е период в който е много трудно, ако останеш сам и затова всеки търси този полъх, този бриз, за нещо може би изкуствено, измислено, но все пак достатъчно бляскаво, за да накара всеки да се чувства важен и желан.

Толкова от мен по въпроса зададен от "vinushka". Дано сте ме разбрали...

Поздрави...

Редактирано от FEarBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,айде прочетете пак в края какво пише.

Ми към края има някакви заченки на реторични въпроси. Друго не виждам. И наистина...очакваш, че някой ще седне да обяснява защо аджеба имитира чалгарките? Успех...

П.П. Аз все още съм тийн...поне в следващите 2 седмици ; )

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"To be or not to be" В това е проблема-че момичетата си мислят че интересен и забавен живот се постига само с визия и най-вече с тази на кукла Барби.Че единствено така се печели "уважение".Да ви имам уважението.Славата,властта,известността никога не са били константа.Днес го има,утре не.Това важи и за училище.Ако се стремиш всички да те харесат си меко казано голям оптимист.Да си щастлив в собствена кожа значи да се бориш с това,което не ти харесва такъв,какъвто си.Да живееш живот на някой друг е изморяващо,депресиращо и изградено на страхове,че няма друг начин.Напротив.Това е просто тъпото мислене на горе споменатите овчици.Интересно как има момичета,които нито са празноглави,нито са кухи марионетки,но са щастливи да живеят живота си.Това е мнението ми по въпроса на "Fear".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като видя хубаво момиче на улицата й се усмихвам ... а отсреща направила се красива тази фея, но със намръщена физиономия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и моето мнение по този конфликт. Майка ми е на 36г и още се конти 2 часа преди да отиде до "тоалетната" така да се каже. Понеже прочето един от коментарите че някое момче иска една момиче забавно, красиво, умно и с чувство за хумор, брей какви претенциозни момчета имало бе. Аз също си имам критерий за момиче, но аз сам не мога да покрия "изикванията" на това момиче, бих искал слабо момиче, ама "йок", само защото аз съмият съм така да се каже "закръглен". Аз мисля че едно момиче, което се грижи за себе си е по привлекателно от някое "занемарено" момиче. Мога да дам и примери, познавам едно момиче което не обръща никакво внимание на себе си (знам го понеже сме живяли в една къща 4-5 години). Нито се реши, нито знае какво е думата парфюм, а пък за стил на обличане да не говорим. Познавам и друго момиче, което винаги е прилично облечено (нямам предвид, най-новите дрехи излезли на пазара/мола), При доближаване на около 1 метър разстояние усещах винаги прияте аромат, ако не е на парфюм, то на свежо, на приятно и т.н. Аз нищо че съм закръглен, но като излизам някъде (нямам предвид до магазина), съм изкъпан, напарфюмира с умерено количество парфюм и с подходящи дрехи. Аз също не обичам прекалено натруфените като коледни елхи, кухи кукли (както се изрази един потребител). Обичам, естествената красота с малко червило, парфюм и подходящи дрехи. Нищо повече, но както казах нямам как да отвърна на тези си критерий, и за това не се бутам между "шамарите".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.