burak2222

Сервиз на Самсунг във Варна

6 мнения в тази тема

Здр.Може ли тези които са от Варна да ми кажат къде има сервиз на самсунг, тъй като имам проблем с видео камерата си , а ще ми е нужна след 2-3 седмици.Знам ,че в Техномаркет имат ,но от там ги пращат в Пловдив , а там ги бавели и с месеци.Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Гаранционна ли е камерата, и какъв (най-общо) е дефектът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

сервиза на самсунг е "Макс Сервиз" на улица Братя Миладинови 110, ама там ремонтират телевизори и черна техника... така че май пак през Пловдив или София ще трябва да минеш...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами дефекта е ,че когато пусна да се възпроизвежда нещо и когато записва на дисплея има 5 хоризонтални ленти(розови).Някои ми казаха ,че е от настройките ,но не вярвам тъй като не съм пипал нищо.Не е нещо сериозно според мен , затова не ми се чака 2-3 месеца , защото такъв е бил срока ако я пратят в Пловдив или София.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това с възпроизвеждането на всяка DV касета ли го прави или често, но не винаги!

Ако е второто след развъртане на касетата напред-назад се оправяше.

Иначе във Варна официалните сервизи на Sаmsung са:

КК Сервиз ул. Цар Освободител - ТМ Варна тел: 574197

КК Сервиз ул. Басанович No22 тел: 334848, 303659

Пан Сервиз ул. Младежка No37 тел. 503540

Макс Сервиз ул. Братя Миладинови 110 тел: 650660, 650770

Обаче кой и как поддържа камери не мога да кажа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Иначе във Варна официалните сервизи на Sаmsung са:

КК Сервиз ул. Цар Освободител - ТМ Варна тел: 574197

КК Сервиз ул. Басанович No22 тел: 334848, 303659

Пан Сервиз ул. Младежка No37 тел. 503540

Макс Сервиз ул. Братя Миладинови 110 тел: 650660, 650770

Обаче кой и как поддържа камери не мога да кажа!

Мисля, че аз мога.

1) "Сонийо" на "Басанович" 22 е за бяла техника - отпада.

2) "Пан сервиз" - не знаех, че ремонтират и Samsung, но можеш да попиташ по телефона.

3) "Макс сервиз" - по принцип ремонтират видеокамери, ако не е гаранционна (което питах изрично), можеш да опиташ там. Но напоследък имам лоши впечатления от тях. Имам няколко случая на стоки (предимно телевизори) , ремонтирани от тях, и скоро пак се връщат със същите оплаквания. Имам чувство, че повече гледат да взимат пари, отколкото да си свършат свястно работата. А преди 3-4 години бяха много сериозен сервиз.

4) Остава К§К - магазин "Техномаркет" . Особено ако камерата е гаранционна. От теб чувам това, че се чакало по 2-3 месеца за ремонт. Но дори и така да е, аз бих избрал този сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение